Bezimienny Metalowiec

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19540
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: Bezimienny Metalowiec

Czas reaktywować temacik po bardzo długiej przerwie.
kuburek20:
Teraz się przekonałem ,że na Retimno może być ciekawie.
Co do ustawień ,to ideał dla mnie to:
-stary system podboju
-prędkość świata w miarę wysoka (3+)
-Prędkość jednostek niska (mniej niż 2)
-"Cisza nocna" najlepiej w okolicach 22-5 ,bo raczej rannym ptaszkiem ,niż nocnym markiem jestem i nie przepadam siedzieć i czekać do tej 23.59.50 na kolona wroga ,a potem o północy wstawiać na forum sojuszowe wszystkie raporty :mad:
-ustawiony czas podboju na 10-15h
reszta jest mi obojętna.
Co do najlepszego gracza i sojuszu ,to oczywistym jest ,że najlepszy ,najlepiej zgrany sojusz w jakim byłem ,to Imperium Rebels na świecie pi (miałem okazję być liderem sojuszu) , koalicję luzaków ,Shadow of Death i kilku ich przydupasów odpieraliśmy bez problemu. Najlepszych graczy ,których poznałem jest w sumie 3 (i wszyscy z IR na pi). Mianowicie będzie to para Oczis23 i Neron01 ,oraz ScorpX.
Są to naprawdę niesamowici ludzie z którymi się miło współpracowało. Na dodatek ScorpX też gra na Retimno:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bezimienny Metalowiec

jak podoba ci sie pierwszy dzień zabawy fabularnej?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Bezimienny Metalowiec

Ciekawie, aczkolwiek moje przewidywania były nietrafione, to nie auditoree :eek:.
Cóż ,gra się dalej ,może wyklarują się kolejni podejrzani. :rolleyes:

A tak na serio ,to ciekawie się grało ,aczkolwiek wolałbym nie być na mojej debiutanckiej zabawie fabularnej mordercą...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Bezimienny Metalowiec

No widzę, że wróciłeś do gry z pełną aktywnością i do nas na forum również :)

A jakie plany na drugi miesiąc wakacji masz?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Bezimienny Metalowiec

Wyjazd w góry ,ale więcej nie powiem ,bo na mnie z kolonami jeszcze polecą :rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Bezimienny Metalowiec

Lol to sobie urlop włączysz :p

Jak Ci się podoba na Retimno?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Bezimienny Metalowiec

Podoba mi się obsada. W końcu jest mocna , z każdej strony zagrożenia ,nie to co np. Juktas ,gdzie dopóki nie nastąpił rozpad koalicji Ciasteczkowe+Legion+Hooligans (Barbarians wykruszyło się wcześniej) ,to nudą wiało ,a chwilę później czasu zaczęło brakować.
Jednakże klimat nie najlepszy... po tych 40 światach ,to już zbyt dużo osób się na wzajem zna i nie lubi... Nie to co np. pi ,gdzie pamiętam nawet ,że powstała "Karczma Światowa" ,czyli wspólna zakładka na forum sojuszów ,zaakceptowana przez wszystkie najważniejsze sojusze i można było sobie publikować raporty , śmiać się wspólnie i komentować ,a tu ludzie na siebie warczą...

A gdy aktywuję urlop ,to kto będzie mi ogniki strugał :confused:
 
Do góry