bezsens jakich mało

  • Rozpoczynający wątek DanCo
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Powiem krutko ta gra jest ze tak powiem tak pokrecona ze szkoda gadac atakuje cału tydzien ruznych graczy głównie flota raporty pokrecone nic na nich nie widac same znaki zapytania pytam sie kiedy to sie skaczy i czy wogule sie skaczy ten bug bo mi juz nerwy siadaja jak dlamnie to jest porazka programistów tak samo jak liczba mieszkanców w miescie miasto 7000 pónktów gospodarstwo na maksa a ja moge 150 łajb wybudowac bo mi na wiecej niepozwala liczba mieszkanców a gdzie ja bym miasto rozbudował do maksa to woja chyba wcale niebedzie mozna trzymac bo nie bedzie ludzi w miescie
 

DeletedUser17

Guest
Znak zapytania oznacza to, że przeciwnik miał więcej wojska i twoje wojsko calutkie zginęło, dlatego nikt nie mógł przynieść informacj ile wojska miał przeciwnik. To nie jest żaden błąd.


To, że możesz wyprodukować tylko 150 statków świadczy o tym, że sporą ilość mieszkańców poświęciłeś na coś innego. Zauważ, że każdy z graczy może mieć maksymalnie 3500 mieszkańców, więc każdy ma takie same szanse.


Nie jest to błąd gry więc zamykam.
 

DeletedUser17

Guest
Dołączyłem ten temat do poprzedniego.


Ano wystarczyło zapytać w dziale pytania aniżeli pchać od razu do błędów.

No więc:

*Statków transportowych w obronie nie da się zniszczyć!
*Wygrywa Pan bitwę morską dlatego widzi Pan tylko jednostki morskie
*Nie wysłał Pan żadnej jednostki lądowej, dlatego bitwa na lądzie "została uznana za wygraną" przez obrońcę-nikt nie atakował lądem


P.S. Przypominam, że te pytajniki, to oznaka przegranej bitwy-lądowej lub morskiej.

Jeżeli wysłał Pan tylko jednostki morskie a strat nie ma, oznacza to, że przegrał Pan na lądzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry