Bitwa Morska ArekPro - Slietie

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19857

Guest
Odp: Bitwa Morska ArekPro - Slietie

Trafiony, zatopiony.
plansza_statkow_blank (2).png
Strzelam w E4.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19857

Guest
Odp: Bitwa Morska ArekPro - Slietie

!!! Koniec gry !!!
plansza_statkow_blank (2).png
Trafione zostały wszystkie statki. Zwyciężyłaś:) a ja przegrałem :(. No cóż dziękuję za grę i proszę o powiększenie planszy do normalnego rozmiaru w II edycji. No cóż może następnym razem się uda...
 
Odp: Bitwa Morska ArekPro - Slietie

Dzięki za dobrą rozgrywkę :) Gdyby nie D5 i B1, których można było uniknąć, to byś wygrał, więc to w sumie tak o włos tylko zwycięstwo ;)

A oto moja plansza:
statki_moje.PNG
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Bitwa Morska ArekPro - Slietie

Sliete ani razu nie spudłowała?
 
Odp: Bitwa Morska ArekPro - Slietie

bardziej prawdopodobny jest spisek
Lw92, nie mierz innych swoją miarą i nie doszukuj się spisków tam gdzie ich nie ma. Gdyby to był spisek, to myślisz, że choćby dla zmylenia nie strzeliłabym w puste pole? To jest pytanie retoryczne - nie oczekuję odpowiedzi, bo niepotrzebnie OT się będzie robił.

Poza tym przypomnę, że moja wygrana oznacza, że ArekPro jest wyeliminowany z dalszej rozgrywki, ale ja również nie będę brała udziału w kolejnej, gdyż do półfinałów przejdzie 4 graczy, czyli parzysta liczba.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Bitwa Morska ArekPro - Slietie

i właśnie na tym opieram swoją teorię spiskową miałaś go w ten sposób wyeliminować żeby łatwiej przeprowadzić zabawę
gdyby on przeszedł mielibyśmy 5 osób w następnym etapie i wg regulaminu znowu Ty byś z nim grała a to nie miałoby sensu
 
Do góry