Bitwy Chwały :)

  • Rozpoczynający wątek CMSBOSKI
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam!
:)
Temat został założony dla najlepszych wojowników Grepolis.
Pokażcie na co was stać!Rozgłoście chwałę swojego sojuszu!










Może ktoś ma jakieś ciekawe raporty ?:D
Ja jutro powklejam :p
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a to dlatego że nikt nie chce sie chwalić wybiciem 6 szermierzy , bo ludzie robili p zamiast woja gracz 650 p miał 4 szermierzy czyli mniej niż miał na początku, to czym tu się chwalić
 

DeletedUser

Guest
pozatym kazdy narazie czeka i zbroji sie i raczej nie bedzie narazie atakowac silniejszych gdyz mialby za duzo strat oraz nie che ujawniac liczby swojich wojsk dlatego sadze ze ten dzial za szybko nierozkwitnie :)
 

DeletedUser

Guest
ja mam na koncie 11 wybitych szermierzy:p pytanie sa jakies konwertery czy cóś w tym stylu?
 

DeletedUser

Guest
daję ten raport , bo to jedyny gracz którego farmię a miał więcej niż 10 szermierzy

****************Czas: 19-03-2010 14:19*******************************************************

RRzeszów atakuje Miasto gracza kokoszpl (kokoszpl)

Szczescie: 29%
Morale: 100%

Agresor:
RRzeszów | RRzeszów | Wioletta
rider_40x40.png
__
xx

Obrońca:
Miasto gracza kokoszpl | Miasto gracza kokoszpl | kokoszpl
sword_40x40.png
__
42 (-42) __

Zdobyte surowce:
wood.png
__
stone.png
__
iron.png

_726_ 1646_ _997_


Łup: xxxx/xxxx

********* GREPOLIS RAPORT GENERATOR BY MAREK 'Qwerty256' Knappe ver 0.4 **************
************************** http://www.grewerter.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
i po co cenzurujesz? jak nie chcesz się chwalić, to nie wstawiaj raportu na forum.
 

DeletedUser

Guest
dobra, to sobie nie ujawniaj. w takim wypadku nie dawaj raportów na forum, bo to mija się z celem. albo pokazujesz raport z wojskiem, albo nie pokazujesz wojsk ale i raportu.

po drugie za dużo byś nie ujawniła. w tym raporcie jest sam off, w obronie wiele on nie zdziała. a czy miałaś go 70 sztuk, czy 150 to też niewiele zmienia. :)
 

DeletedUser2105

Guest
zelgawis2 Ty to pewnie pierwszy raz grasz w taką grę, Wioletta ma niestety rację, a jak chcesz zobaczyć ile wojska zniszczy inną ilość wojska, to sobie popracuj w symulatorze :D
 

DeletedUser803

Guest
zelgawis2 Ty to pewnie pierwszy raz grasz w taką grę, Wioletta ma niestety rację, a jak chcesz zobaczyć ile wojska zniszczy inną ilość wojska, to sobie popracuj w symulatorze :D

Ty 300stu lepiej popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem lub poszlifuj inteligencje, bo chyba nie zrozumiałeś co zelgawis2 napisał...
Albo się chwalisz pokazując wszystkie jednostki albo się nie chwal wcale...
 

DeletedUser2105

Guest
pochwalić to ja się mogę swoimi szerokimi spodniami :)
a tak w ogóle każdy raport można spreparować :D
 

DeletedUser

Guest
oj, chłopaki taki pusty był ten dział ,zawsze mi się trafiało 6 -10 szermierzy a raz mi się taka obrona trafiła więc wkleiłam , nie mogę ujawnić czym atakuję bo Ci co niedługo ich odwiedzę :) będą wiedzieli na co liczyć, z drugiej strony to chyba dobrze że wkleiłam bo ożyło odrobinę to forum

ps. na przyszłość będę wiedzieć że tu tylko chwalimy się swoim wojskiem
 

DeletedUser

Guest
Ehh... Poza tym można łatwo wywnioskować ile wysłałaś wojsk po tym ile surowców zabrałaś... Bo wysłałaś samych Kawalerzystów...
 
Do góry