Bitwy Chwały :)

  • Rozpoczynający wątek CMSBOSKI
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ehh... Poza tym można łatwo wywnioskować ile wysłałaś wojsk po tym ile surowców zabrałaś... Bo wysłałaś samych Kawalerzystów...

:eek:
To powiedz mi jak !?
Łup też jest ukryty ;)
Nie wiadomo czy uniosła go tyle ile dało radę jej wojsko!
 

DeletedUser

Guest
ale kicha, żadnego ładnego raportu nie macie...

------------------------------------------------------------------------------------------
Agresor zwyciężył
Szczęście
szczescie.png
:-9%
Morale
morale.png
:100%
------------------------------------------------------------------------------------------
Agresor: tutens
Miasto:
Jednostki: dane ukryte
------------------------------------------------------------------------------------------
Obrońca: GorbaczoV
Miasto: Wisła
__
sword_40x40.png
slinger_40x40.png
archer_40x40.png
hoplite_40x40.png
big_transporter_40x40.png

____70_____0____80_____50____12
____70_____0____80_____50_____0
------------------------------------------------------------------------------------------
Straty jednostek agresora: xxx
Straty jednostek obrońcy: 200
------------------------------------------------------------------------------------------
Uszkodenie muru: 2 (-0)
------------------------------------------------------------------------------------------
konwerter by Livius

moja dzisiejsza zdobycz... dam wam temat do gadania...

PS. mój to nic, Beata rozwaliła dzisiaj 80 jednostek więcej jednym szlagiem:D
 

DeletedUser

Guest
:eek:
To powiedz mi jak !?
Łup też jest ukryty ;)
Nie wiadomo czy uniosła go tyle ile dało radę jej wojsko!

Zakładajmy, że uniosła wszystko co mogła, a tam pisze = ZDOBYTE SUROWCE = więc można to zsumować i potem podzielić przez 72, bo tyle on potrafi udźwignąć jeden... i wychodzi nam, mniej więcej ile mogła wysłać :DDDD
 

DeletedUser

Guest
żeby nie było to mój atak kamikadze

------------------------------------------------------------------------------------------
Agresor zwyciężył
Szczęście
szczescie.png
:-16%
Morale
morale.png
:100%
------------------------------------------------------------------------------------------
Agresor: Bea8a
Miasto:

__
sword_40x40.png
slinger_40x40.png
archer_40x40.png

_____0___222_____0
_____0___208_____0
_____0____14_____0
------------------------------------------------------------------------------------------
Obrońca: Huzar
Miasto: Jakubice
__
sword_40x40.png
slinger_40x40.png
archer_40x40.png

____30____77___180
____30____77___180
_____0_____0_____0
------------------------------------------------------------------------------------------
Łup: drewno 79 kamień 32 srebrne monety 34 (145/112)
------------------------------------------------------------------------------------------
Straty jednostek agresora: 40k ( drewno 11440 kamień 20800 srebrne monety 8320) miejsc: 208
Straty jednostek obrońcy: 55k ( drewno 28685 kamień 7700 srebrne monety 19130) miejsc: 287
------------------------------------------------------------------------------------------
Uszkodenie muru: 6 (-0)
------------------------------------------------------------------------------------------
konwerter by Livius
 

DeletedUser

Guest
Szkoda tylko że takie straty :) ale fajnie jest pooglądać takie raporty :)
 

DeletedUser

Guest
Wiesz u mnie te jednostki były budowane właśnie w jednym celu i na jedną osobę, dlatego tylko one poszły na atak a nie nic innego :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
o w koncu cos sie ruszylo :) ciekawe ataki mysle ze i ja niebawem wkleje jakis raport :)
 

DeletedUser

Guest
hmmmm założyciel tematu albo jest ... albo cwany sam pisał że wklei raporty a tu nic haha. Mała prowokacja niektórzy się nabrali i na chwałę wklejali a my widzimy :)
 

DeletedUser

Guest
Wiesz i tak ten temat prędzej czy później by powstał, a on może nie ma nic ciekawego u siebie, więc po co ma wklejać :p

Ja miałam ładny raport, wiec wkleiłam, a że i tak skład wojska mi się zmienił to nic nie straciłam na tym :D
 

DeletedUser

Guest
No właśnie. Przecież nie ka(ż)emy tu wklejać raportów, ale jak ktoś ma, czym się pochwalić to niech wkleja śmiało ^^
 

DeletedUser

Guest
???

Mintria
Fenax
Imperium Hellady
Kyrhogi
Wioska
Jednostki atakujące
34 34 Nastrój
94% (-5) Siła
80% (-2) Zdobyte surowce:
174
168
202

--------------------------------------------------------------------------------

Łup: 544/544
29-03-2010 12:39



To atak na te "słynne" wioski sterowane przez komputer

CZYTELNY?
 

DeletedUser

Guest
nawet mi poszło tak jak planowałem

Nawet mi poszło jak planowałem

------------------------------------------------------------------------------------------
agresor zwyciężył
szczęście
szczescie.png
:22%
morale
morale.png
:100%
------------------------------------------------------------------------------------------
agresor: [player]poznaniak[/player]
miasto:
jednostki: Dane ukryte
------------------------------------------------------------------------------------------
obrońca: [player]zielass[/player]
miasto: [town]4137[/town]
sword_40x40.png
slinger_40x40.png
hoplite_40x40.png
rider_40x40.png
chariot_40x40.png
big_transporter_40x40.png

____47____29_____0____156____25_____1
____47____29_____0____156____25_____0
------------------------------------------------------------------------------------------
straty jednostek agresora: 221
------------------------------------------------------------------------------------------
by livius[/b]
 
Do góry