Bitwy Chwały :)

  • Rozpoczynający wątek CMSBOSKI
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Coś mi ten raport nie wyszedł
ale patrzcie od tyłu na jednostki i podporządkujcie sobie wzrokowo liczby poległych :)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli to nie prima aprilis, to zostawiłeś mocne wrażenie na obrońcy:)
 

DeletedUser

Guest
To nie pryma aprylis ogólnie czailem sie na gościa od hohohoho, a moze i dłużej
 

DeletedUser

Guest
ATAKUJĄCY: Hoplici:81-54 Morale: 100 % Szczęście: -20 %
Gloucester
shimamura
Black Pearl

OBRONA: Szermierzy:1-1 Oddział Obywatelski:70-70 Mur miejski:5
Ellesmera
kazuja97
Nieśmiertelni Wojownicy

Zdobyte surowce:
Drewno:0
Kamień:280
Srebrne monety:0


Przegrałem ale z jaką CHWAŁĄ. :cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
zbyt dużo to ten raport nie ukazuje ;/
dalej ludzie dawajcie jakieś konkretne raporty :)
bo nie chce mi się już śmiać z tych mini raportów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czekaj na jakiś większy konflikt :D wtedy się posypią raporty z walk między sojuszami :D
 

DeletedUser

Guest
Pytanie

Mieliście taką sytuację, że jak są punkty walki np 760 i macie kolejną walkę gdzie przekracza 1218 punktów walki to co się dzieje z pochodami bowiem przekracza się próg 900 i próg 1200. To co jeden pochód przepada, czy są dwa w jednym ? :D
 

DeletedUser

Guest
Rychu akurat chciałam się pozbyć sąsiada wojska żeby mieć dobra farmę :D

Co do pochodu to możesz 2 po sobie zrobić(czyli jak jeden się skończy możesz od razu włączyć kolejny)
 

DeletedUser

Guest
a już myślałem że na placu będę miał czysto po tym pochodzie a tu będzie kolejny tłum pod oknami się darł :D... dzięki za wyjaśnienie
 

DeletedUser

Guest
na pewno nie bitwa chwały ale farma niezła :D

28wckg1.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ładna faremka, ale wszystkiego nie zabrałaś sądząc po stratach :p, ile razy musiałaś jeździć ? :)
 

DeletedUser

Guest
niestety po ataku na 2 graczy z sojuszu Bogowie mój off został przetrzepany, nie mniej oni stracili całe wojo swoje, sąsiadów i sojuszu co zdążyło dojść, jeden z nich oczywiście stracił tez wioskę , ale jeszcze 3 dni i off będzie full, gorzej z punktami kultury :(, tutaj w 2 atakach zabrałam surkę
 

DeletedUser

Guest
Wiemy Wiola :) ale mam nadzieje twój off już odbudowany :), jest tylu graczy co mają dużą ilość pkt ataku, a coś nie chwalą się swoimi udanymi akcjami...może się wstydzą :)
 

DeletedUser

Guest
Wiemy Wiola :) ale mam nadzieje twój off już odbudowany :), jest tylu graczy co mają dużą ilość pkt ataku, a coś nie chwalą się swoimi udanymi akcjami...może się wstydzą :)

ja po prostu nie lubię się chwalić :), a jak wielkie walki dana osoba miała można znaleźć w statystykach :)
 

DeletedUser

Guest
widzę że straty miałeś konkretne , ale p walki zaliczone
 

DeletedUser

Guest
Kurcze gość od miesiąca regularnie farmiony a tu nagle wsparcie :) to cię zaskoczyli pewnie :D może pogonić ich ? :)
 
Do góry