1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Bitwy Chwały

Dyskusja w 'Alfa' rozpoczęta przez użytkownika jamper, 20. Lut 2010.

1. jamper

jamper Guest

WITAM POZWOLIŁEM SOBIE ZAŁOŻYĆ TEMAT Pola Chwały to dział przeznaczony specjalnie do zamieszczania raportów wojennych (RW).:D o ile jesli takie będą :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 20. Lut 2010
  2. Drohan

Drohan Guest

temat bardzo ciekawy ale wg mnie powinien być przypięty Ewentualnie na głównej stronie dorobić dział PCH z podziałem na światy i tam umieszczać rapporty

3. WOJOWNIKH

WOJOWNIKH Guest

O ,nie!
    Nie będzie tu 2. board.ikariam....:mad:

4. jamper

jamper Guest

ale co i oco ci chodzi a od ikariam :mad: sie odwal boisz sie ze na polach chwaly by wisial raport jak cie pojechałem.:D a na grepolis cie znajde i pojade cie :D jak skonczy sie okres ochrony.

i tak powinno byc to zrobione bardzo dobra mysl :D

5. Squnqs

Squnqs Guest

Zrobić dział taki jak prezentacje, który nazywałby się "Najazdy" albo coś w tym stylu i kto by chciał to by dał raport.

6. jamper

jamper Guest

I o to chodzi ale gdy wojna sojuszy to musi kazdy dawac jako dowod ze nie bylo oszustw w wojnie

7. krzyzakp

krzyzakp

Jeżeli to pomysł na dział, to do działu propozycje zapraszam.
    Jeżeli ma być to wątek do wklejania raportów, to proszę jasno go zatytułować, nazwać i opisać porządnie, bez nadużywania shifta/caps locka.

8. Squnqs

Squnqs Guest

jamper dodaj ankietę, a Ty krzyzakp jak byś mógł zmienić nazwę na "Pole Chwały nowy dział" i przesunąć do propozycji to było by fajnie, nie widzę potrzeby tworzyć nowego tematu.

9. Picek

Picek Guest

Nieee, ależ oczywiście, przwcież lepiej zrobić z tego plemiona.

10. ifar

ifar Guest

Nie wiem czy dobrze jestem poinformowany, ale jak jest na innej wyspie, to raczej zbyt szybko do niego nie dopłyniesz bez żadnego statku :)
    Jeżeli chodzi o pola chwały, to dobry pomysł, jednak można go było zgłosić w propozycjach na forum, bo teraz zrobił się z tego Pan Spam.

11. WOJOWNIKH

WOJOWNIKH Guest

Straaasznie się ciebie boję.Szczególnie po tym ,że grasz w ikariam.Zjedziesz mnie bo nie robię woja(informacja dla chętnych)...Najpierw jednak wybuduj port i zrób transportowca...Baa!Pewnie by zobaczyć jakie ma wymagania sięgasz do wiki, albo klikasz plusa.

A teraz Caps Lock:
    TU SIĘ P R Z E J M U J Ę, A NIE PROWADZI WOJNY NA FORUM.

W plemionach ludzie też się chwalą lecz nie jak tam(ikariam).Bez konta na forum ,to jak ja bez wojska.To moja propozycja.Wprowadźmy dział wojny i dyskusje na forum...:mad:Baa!Jeszcze WSG zróbmy...i RG...
    Zresztą w ikariam "potrafioł grac nawet pienciolatki".Tu są rzadkością...

Za "najazdami(Nie Pch)" i bez wsl jestem na TAK.Koniec mojej dyskusji o tym...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 23. Lut 2010
  12. CMSBOSKI

CMSBOSKI Guest

---------------------------------------
    Pomyliłem się i zaatakowałem w trakcie bonusu nocnego :mad:

13. Szczerze? Nie wiem jak to skomentować, podwójna głupota. Ja się pomyliłem i starciłem zamiast 2 to 5 hoplitów, bo atak wszedł 1 po 22. Trochę z tym bonusem jest głupio, za wcześnie, mało kto o 22 chodzi spać, do 8 to w miarę rozumiem, ale żeby od 22, za wcześnie.

14. ifar

ifar Guest

Oto mó drugi atak, niestety troszkę mało opłacalny jest atak na wioski zwykłych graczy.
    Jak ktoś nie widzi, to prawy i pokaż obrazek, bo ten konwerter raportów to na razie jakieś nieporozumienie :p

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24. Lut 2010
  15. unpxre

unpxre Guest

...

Szermierzy najlepiej niszczyć Hoplitami ^^

16. CMSBOSKI

CMSBOSKI Guest

To do mnie ?;)
    Jak tak , to wtedy nie robiłem Hoplitów...

17. unpxre

unpxre Guest

;p

do wszystkich co tu wklejali bo widzę ze większość śle procarzy na szermierzy, a oni właśnie są stworzeni do obrony przed bronią dystansową jaką dysponują procarze, a są najsłabsi wobec tnącej jaką mają między innymi hoplici ;p
    W twoim zestawieniu CMSBOSKI jak byś miał zamiast procarzy hoplitów stracił byś 6 a nie 46, tak przynajmniej agora podpowiada ;p

A wysyłanie hoplitów z procarzami na szermierzy jest już totalnym nieporozumieniem, o wiele lepiej wysłać samych hoplitów.

18. CMSBOSKI

CMSBOSKI Guest

Wiem...i tak to jak dla mnie malutka strata ;)
    Moi sąsiędzi nie są wcale zgrani ...(jest ich po paru w jednym sojuszu ) :D

19. sos45

sos45 Guest

wybijajcie wojo innym aktywnym graczom -bo jak się staną nie aktywni to nie dostaniecie punkcików za nich
    a dużo ich na kolejne miasta potrzeba

Kulturstufe: 13
    Städte: 13/13
    220/234

20. Kropa

Kropa Guest

Święte słowa Sos :)
    Ale oni przekonają się o tym jak już będzie za późno ;)

Do góry