Bitwy Chwały

  • Rozpoczynający wątek jamper
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
WITAM POZWOLIŁEM SOBIE ZAŁOŻYĆ TEMAT Pola Chwały to dział przeznaczony specjalnie do zamieszczania raportów wojennych (RW).:D o ile jesli takie będą :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
temat bardzo ciekawy ale wg mnie powinien być przypięty Ewentualnie na głównej stronie dorobić dział PCH z podziałem na światy i tam umieszczać rapporty
 

DeletedUser

Guest
O ,nie!
Nie będzie tu 2. board.ikariam....:mad:

ale co i oco ci chodzi a od ikariam :mad: sie odwal boisz sie ze na polach chwaly by wisial raport jak cie pojechałem.:D a na grepolis cie znajde i pojade cie :D jak skonczy sie okres ochrony.

temat bardzo ciekawy ale wg mnie powinien być przypięty Ewentualnie na głównej stronie dorobić dział PCH z podziałem na światy i tam umieszczać rapporty

i tak powinno byc to zrobione bardzo dobra mysl :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zrobić dział taki jak prezentacje, który nazywałby się "Najazdy" albo coś w tym stylu i kto by chciał to by dał raport.
 

DeletedUser

Guest
Zrobić dział taki jak prezentacje, który nazywałby się "Najazdy" albo coś w tym stylu i kto by chciał to by dał raport.

I o to chodzi ale gdy wojna sojuszy to musi kazdy dawac jako dowod ze nie bylo oszustw w wojnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
Jeżeli to pomysł na dział, to do działu propozycje zapraszam.
Jeżeli ma być to wątek do wklejania raportów, to proszę jasno go zatytułować, nazwać i opisać porządnie, bez nadużywania shifta/caps locka.
 

DeletedUser

Guest
jamper dodaj ankietę, a Ty krzyzakp jak byś mógł zmienić nazwę na "Pole Chwały nowy dział" i przesunąć do propozycji to było by fajnie, nie widzę potrzeby tworzyć nowego tematu.
 

DeletedUser

Guest
a na grepolis cie znajde i pojade cie :D jak skonczy sie okres ochrony.
i tak powinno byc to zrobione bardzo dobra mysl :D

Nie wiem czy dobrze jestem poinformowany, ale jak jest na innej wyspie, to raczej zbyt szybko do niego nie dopłyniesz bez żadnego statku :)
Jeżeli chodzi o pola chwały, to dobry pomysł, jednak można go było zgłosić w propozycjach na forum, bo teraz zrobił się z tego Pan Spam.
 

DeletedUser

Guest
ale co i oco ci chodzi a od ikariam :mad: sie odwal boisz sie ze na polach chwaly by wisial raport jak cie pojechałem.:D a na grepolis cie znajde i pojade cie :D jak skonczy sie okres ochrony.



i tak powinno byc to zrobione bardzo dobra mysl :D

Straaasznie się ciebie boję.Szczególnie po tym ,że grasz w ikariam.Zjedziesz mnie bo nie robię woja(informacja dla chętnych)...Najpierw jednak wybuduj port i zrób transportowca...Baa!Pewnie by zobaczyć jakie ma wymagania sięgasz do wiki, albo klikasz plusa.

A teraz Caps Lock:
TU SIĘ P R Z E J M U J Ę, A NIE PROWADZI WOJNY NA FORUM.

W plemionach ludzie też się chwalą lecz nie jak tam(ikariam).Bez konta na forum ,to jak ja bez wojska.To moja propozycja.Wprowadźmy dział wojny i dyskusje na forum...:mad:Baa!Jeszcze WSG zróbmy...i RG...
Zresztą w ikariam "potrafioł grac nawet pienciolatki".Tu są rzadkością...

Za "najazdami(Nie Pch)" i bez wsl jestem na TAK.Koniec mojej dyskusji o tym...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
****************Czas: 24-02-2010 22:09*******************************************************

[town]ukryta[/town] w atakuje Ellesmera (AryaKaisa) Wioska

Szczescie: -9%
Morale: 100%

Agresor:
[town]ukryta[/town] | [player]CMSBOSKI[/player] | [ally]Angel[/ally]
slinger_40x40.png
__
76 (-45) __

Obrońca:
[town][/town] | [player]AryaKaisa[/player] | [ally]Oddani Sparcie[/ally]
sword_40x40.png
__
17 (-17) __

Zdobyte surowce:
wood.png
__
stone.png
__
iron.png

_60__ _163_ _25__


Łup: 248/248

****************************** [ally]SGO Zielone Żabki[/ally] **********************************
********* GREPOLIS RAPORT GENERATOR BY MAREK 'Qwerty256' Knappe ver 0.3 **************
************************** http://www.grewerter.pl *********************************
********************************************************************************


---------------------------------------
Pomyliłem się i zaatakowałem w trakcie bonusu nocnego :mad:
 

DeletedUser

Guest
Szczerze? Nie wiem jak to skomentować, podwójna głupota. Ja się pomyliłem i starciłem zamiast 2 to 5 hoplitów, bo atak wszedł 1 po 22. Trochę z tym bonusem jest głupio, za wcześnie, mało kto o 22 chodzi spać, do 8 to w miarę rozumiem, ale żeby od 22, za wcześnie.
 

DeletedUser

Guest
Oto mó drugi atak, niestety troszkę mało opłacalny jest atak na wioski zwykłych graczy.
Jak ktoś nie widzi, to prawy i pokaż obrazek, bo ten konwerter raportów to na razie jakieś nieporozumienie :p
raport1c.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
;p

do wszystkich co tu wklejali bo widzę ze większość śle procarzy na szermierzy, a oni właśnie są stworzeni do obrony przed bronią dystansową jaką dysponują procarze, a są najsłabsi wobec tnącej jaką mają między innymi hoplici ;p
W twoim zestawieniu CMSBOSKI jak byś miał zamiast procarzy hoplitów stracił byś 6 a nie 46, tak przynajmniej agora podpowiada ;p

A wysyłanie hoplitów z procarzami na szermierzy jest już totalnym nieporozumieniem, o wiele lepiej wysłać samych hoplitów.
 

DeletedUser

Guest
do wszystkich co tu wklejali bo widzę ze większość śle procarzy na szermierzy, a oni właśnie są stworzeni do obrony przed bronią dystansową jaką dysponują procarze, a są najsłabsi wobec tnącej jaką mają między innymi hoplici ;p
W twoim zestawieniu CMSBOSKI jak byś miał zamiast procarzy hoplitów stracił byś 6 a nie 46, tak przynajmniej agora podpowiada ;p
Wiem...i tak to jak dla mnie malutka strata ;)
Moi sąsiędzi nie są wcale zgrani ...(jest ich po paru w jednym sojuszu ) :D
 

DeletedUser

Guest
wybijajcie wojo innym aktywnym graczom -bo jak się staną nie aktywni to nie dostaniecie punkcików za nich
a dużo ich na kolejne miasta potrzeba

Kulturstufe: 13
Städte: 13/13
220/234
 

DeletedUser

Guest
Święte słowa Sos :)
Ale oni przekonają się o tym jak już będzie za późno ;)
 
Do góry