Bitwy chwały

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5716
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Kurcze szok raport prosze mi napisac co obroncy brakowallo z woja zeby takiej straty nie mial .Moze inaczej co jest najlepsze przeciwko kawalerzystą. Bo przeciez po tym raporcie widac ze obronca mial ogolem wiecej jednostek niz przeciwnik i mur jeszcze skromny ale zawsze mur a tak latwo atakujacy sie przebil .

Miał może zaledwie 29 jednostek, ale szczęście wynosi aż 27%. Oznacza to że miał praktycznie 29*127% kawalerii. Zaokrąglając lekko w górę to 37 jednostek.

Jeden konik to 3 ludzi, więc jest to 111 ludzi - pod względem mechanicznym to on miał przewagę.

Co do pytania - najlepsi na kawalerię są hoplici, ale oni słabo sobie radzą z procarzami. Procarze z kolei lękają się szermierzy... Czego obawiają się łucznicy to już się chyba domyśliłeś :)

Aby nie było że spamuję:
wlo.png

Niepotrzebnie posłałem procarzy, ale jak się atakuje bez szpiegowania to lepiej nie ryzykować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
ah.. jak to ładnie popatrzeć jak forumowicze są coraz potężniejsi :)

ja na razie tylko mogę raporty z farm wklejać ;p

222s.png


wcale nie trzeba dużo wojska na atak posłać...

Dawajcie ludzie chcemy na coś popatrzeć...
 

DeletedUser6318

Guest
Dzieki za odpowiedz .ale Was pomecze bo to co widze to drgawek dostaje .Zauwazylem w symulatorze bo sie bawilem ze na kawalerzystow sa dobre rydwany .Jak mozecie napiszczie mi dobra obrone na te ataki czyli kawaleria i procarze .A wiec szermierze normalne i lucznicy ( tylko ten lucznik kogo rozwala i kogo sie boi bo nie wiem ) i co hoplici czy moze rydwany .A jaka jednostka mityczna zeby rozwalic kawalerje ?
 

DeletedUser5716

Guest
Dzieki za odpowiedz .ale Was pomecze bo to co widze to drgawek dostaje .Zauwazylem w symulatorze bo sie bawilem ze na kawalerzystow sa dobre rydwany .Jak mozecie napiszczie mi dobra obrone na te ataki czyli kawaleria i procarze .A wiec szermierze normalne i lucznicy ( tylko ten łucznik kogo rozwala i kogo sie boi bo nie wiem ) i co hoplici czy może rydwany .A jaka jednostka mityczna żeby rozwalic kawalerje ?

Możesz to sam sprawdzić - Wejdź w koszary, a następnie wciśnij plusik (+),
Wyświetla Ci się tam ile dana jednostka może unieść, ile ma ochrony przeciw broni dystansowej, obuchowej i tnącej, oraz czym i w jakiej ilości pk atakuje. dana jest też szybkość na lądzie.

Wszystko można sprawdzić. Do tego, jak najedziesz myszką na obrazek danej jednostki, jest tam którki opis, który przedstawia, w czym jednostka może być najlepiej użyta...

Ale się rozpisałem :D
 

DeletedUser5716

Guest
eee... a ja to jeszcze nie trafiłem na żaden off.... no chyba że taki mocny jak ten :

sio.png


ładny raport.
 

DeletedUser

Guest
ja swoich narazie nie pokaże :) :p

pogromca ładne masz raporciki:eek:
 

DeletedUser5716

Guest
wojenki też lubię, ale ten pogromca ma czity :)D)...

Lepiej zrobić podbój, a potem zaczynać wojenki :) Więcej zabawy ;p
 

DeletedUser

Guest
Uuu Pogromce zaatakowałeś/aś ... :p
Nie chciałbym być na twoim miejscu :p

Ma tylko 17 poziom gospodarstwa, nie może jednocześnie trzymać sporego offa i deffa... a z rozbudowy miasta raczej nie zrezygnował. Nadrabia na razie tylko obecnością i atakami :) Cóż, trudno by było inaczej. Ciekawi mnie tylko jakie ma straty, biorąc pod uwagę szczęście :)

By nie pisać bezsensownie posta:
34895343.png
 

DeletedUser

Guest
wojenki też lubię, ale ten pogromca ma czity :)D)...

Lepiej zrobić podbój, a potem zaczynać wojenki :) Więcej zabawy ;p


Stracil na tym ataku az 29 konikow wiec nie wiem czy mu sie to oplacalo :D
Ale serdecznie zapraszam do kolejnych atakow punkciki sie przydadza.hehe
 

DeletedUser55

Guest
Ładny atak. Gratuluję zacięcia do wstawania tak wcześnie, by wysłać wojska ;)
 

DeletedUser5716

Guest
większość to żenada. po co tu w ogóle wchodzić? i to mają vyć bitwy chwały? to jest samochwalenie i czysty spam. też powstawiam tu sobie 20 raportów i jeszcze ukryje dane ale po co to robić? i co z tego że pokonałeś czyjeś wojska jak nie wiemy czy straciłeś więcej czy mniej od obrońcy? bo jak więcej i to się wstawia to nie ma sensu. gdyby to były bitwy chwały to powiny być tu ataki naprawde wyjątkowe a nie zwykła mućka.

Widać że masz słabe pojęcie o tej grze :)

Serwer dopiero się rozkręca. Jak na tym poziomie, to są akurat bitwy chwały. Skoro tak narzekasz to wstaw coś swojego, no chyba że nadal masz tylko szermierzy.

Aby nie było spamu:
hahhaa.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
to żeby nie było, że nowi z innej gry nie mają woja i nim nie atakują i że wiedzą co to off a co deff :D ;p nom i może, żeby odrzucić pomysły, że lecimy w simsy :D bo już to słyszeliśmy od ludzi z naszego regionu ;p

raport cieniutki ale na wyspie też z wojem przeciwnika cieniutko ;p postaramy się o lepsze :)

screenshot001lmo.jpg



W drużynie siła! Ave i ViVa!
G&n
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry