1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Bitwy chwały

Dyskusja w 'Kappa' rozpoczęta przez użytkownika GreeN Theme, 3. Lis 2010.

1. galonim

galonim Guest

Po pierwsze, jakbyś obserwował dokładnie co się dzieje na świecie to byś wiedział dlaczego intruzor włączył restart i dlaczego ja posłałem konie :D
    Po drugie, temat nazywa się "bitwy chwały" a nie "moje porażki" więc mija się z celem zamieszczanie przegranych bitew, chociaż jak bardzo chcesz to nikt ci nie zabroni.
    Po trzecie. słownik języka polskiego i tam jest napisane jak powinien wyglądać zaimek CÓŻ. Gdybyś użył kilku przecinków czytało by się łatwiej :D

Żeby mój post nie odbiegał od tematu wątku zamieszczę jeden raport

Miło z twojej strony, że podstawiłeś rydwany, zawsze więcej punktów.

Tu już mniej zabawnie, ale też na bogato

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10. Kwi 2011
  2. medziku

medziku Guest

dla niego to niepojete... a do ciebie windek baranie naucz sie czytac jurek dostal bana za niewlasciwa nazwe miasta bo "o zesz jego swietobliwosc multi levent" nie mogl przebolec ze jest faja :D bimbajek to z ciebie jest :D a popatrz ile multi wy macie lososie kiszone :D PRO widnku co pol ss-manow musi ci czyscic miasta nieaktywnego gracza, zebys ty mogl w koncu kolonem wejsc :D bo sam nie umiesz :D a te ataki na galonima co robiliscie to pierwsza klasa... utopic ponad 40 kolonow w 4 dni to majstersztyk :D oczywiscie obronca nie mial wtedy w ogole obrony :D wiec pazdzierzu nie odzywaj sie juz bo i ty dostaniesz bana za to ze wchodzisz na konta swoich wspoltowarzyszy :D

3. windek1234

windek1234 Guest

to jeszcze gal wrzuc jak rozwaliles na mnie swoje 400 jednostek kawalerii, szkoda ze porazkami sie chwalic nie potrafisz ;] btw nie kazdy jest no lajfem jak wy by siedziec non stop i napieprzac. noi medziku jakby nie patrzec nikt mi nie wjezdza przed kolonem to raz a dwa pokaz mi jeden Twoj raporcik gdzie zabierasz nam jakies miasto, och przepraszam chyba nie ma zadnego, dlaczego ?? ach no tak poniewaz mocnym w gebie pzrez neta jest latwo byc co nie ? ;] zanim nastepnym razem otworzysz swoja krzywa mordeczke poprzyj ja jakimis dowodami albo cos, a noi mariobigo siedzial na kontach jarka i bimbaja, czego doiwodem jest to ze osobiscie do mnie napisal ze bimbaj was zrobil w jajo ;] przykre ale prawdziwe, kolejna sprawa, pochwal sie jakims raportem lamusku noi galus wyslij raport jakis swoich tragicznych atakow bo cos Ci nie wchodza ;]

4. windek1234

windek1234 Guest

btw, pozdrawiam gala
    laduj wiecej pkt zawsze sie przydadza ;]

5. yott

yott Guest

Ja tu nie widzę żeby padło "kilka offów"

6. galonim

galonim Guest

@windek: już raz pisałem, ale widocznie trzeba ci wytłuścić to "temat nazywa się "bitwy chwały" a nie "moje porażki" więc mija się z celem zamieszczanie przegranych bitew", oraz "jakbyś obserwował dokładnie co się dzieje na świecie to byś wiedział dlaczego intruzor włączył restart i dlaczego ja posłałem konie"

@yott: Zdanie, które cytujesz odnosi się do innego waszego podboju. Miasto 23NEXT po kilku miesiącach obrony i kilkudziesięciu tysiącach pkt walki oddałem je :D Sam przecież wiesz, że gdybym chciał bronić to nie poszłoby tak łatwo.

Powodzenia w walce z wiatrakami

7. yott

yott Guest

...

8. windek1234

windek1234 Guest

oj galuś przykry jestes ;] 1000 kolonoiw utopionych ? :DD nie pzreceniaj sie ;D levent moze 1 tam utopil a drugim wszedl z palcem w dupie jezeli amsz cos na poparcie swych zdan to pokaz ;)

9. galonim

galonim Guest

A kto pisze o 1000 kolonów ? Przestudiuj jeszcze raz wszystko co napisałem i wypowiadaj się.

@yott: nie kojarzę tego ataku, wysyłałem ostatnio na pozbycie się konie bez ogni, ale rydwanów nie kojarzę, miasta tym bardziej

10. galonim

galonim Guest

@windek: nie zapluj się :)

U mnie raporty się co jakiś czas kasują, nie mam raportów z przed kilku dni. Może u ciebie są dłużej, jak robisz jeden atak na dwa tygodnie to się nie dziwię wcale. Ja przeprowadzam po kilkanaście ataków dziennie więc mogły mi raporty zaginąć i mogłem zapomnieć. Nie wszystkie ataki idą na ciebie, bo powiem szczerze, nie warto, u ciebie tylko złomuje niepotrzebne wojsko :D

Policz sobie do dziesięciu i przyjmij do wiedzy, że ty się po prostu dla mnie nie liczysz. Na Kappa było więcej wartych uwagi przeciwników, którzy potrafili i potrafią walczyć. Ty tylko od czasu do czasu wyskoczyć z szermierzem zza pleców yott, leventa i kotka, i natychmiast chcesz żeby cię nazywać bohaterem.
    Powodzenia :D

11. levent1

levent1 Guest

Tak z nudow :)

12. galonim

galonim Guest

Tak trzymać, będę na bieżąco deffa dostawiał tam :)

13. homoklikus3000

homoklikus3000

Jak atakować nie należy, czyli czemu homoklikus nie spał tej nocy :D

Zacznę od tego że kolega z raportów nęka mnie wręcz ze Szwajcarską dokładnością i z upartością pewnego zwierzęcia :D

Szykowałem tutaj dosyć długą historię ataków agresora z nocy i wczorajszego dnia, ale ograniczenia forum mi nie pozwoliły na publikacje.

Nie wiem czego ten gracz u mnie szuka, ale przynajmniej nabija mi bez większego wysiłku z mojej strony punkty kultury.

Więc w telegraficznym skrócie to było tak.

Pierwsze stracie, godzina 14:02
    Agresor 170 ognie vs. 200 Obrońca

Drugie starcie, godzina 14:16
    Agresor 204 ognie vs. 50 birem Obrońca

Na razie kolega wygrywa. Ale czy na pewno? ;> Lecimy dalej.

Trzecie starcie, godzina 18:26
    Agresor 186 ognie vs. 815 birem Obrońca

Czwarte starcie, godzina 20:37
    Agresor 120 ognie vs. 30 birem Obrońca

A tu była mała podpucha w konsekwencji czego, kolega myślał że mnie wykończył i utopił w ten sposób mniej, więcej 150 ogni, nie pamiętam dokładnej liczby, z rozpędu skasowałem dwa raporty. Kolega był tak pewny siebie że atakował w bonusie nocnym :D

Siódme starcie starcie, godzina 4:14
    Agresor 13 ogni, 61 transportowców, procki 1519 vs. 530 birem Obrońca

Chyba nie muszę tłumaczyć jaka tu żeś była :D Podobnie jak poniżej :D

Ostatni raport tym razem w formie konwertowanej.

Kod:
    [b]007 (sirmorf) atakuje Port Royal[/b]
    [color=#0000ff]=========================================================[/color]
    [b]16-06-2011 04:17[/b]
    Morale: 100 %
    [color=#b50307]Szczęście: -30 %[/color]Bonus nocny: +100%

[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
    [b]Agresor[/b]
    [i]Miasto:[/i] [b]007[/b] [i]Gracz:[/i] [b]sirmorf[/b] [i]Sojusz:[/i] [b]Ostatni Bastion[/b]
    [color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
    [img]http://www.westtax.info/grepolis/img.php?type=f&list=F2.E2.B1[/img]
        [color=#000]2[/color]   [color=#000]102[/color]  [color=#000]1166[/color] 
        [color=#b50307]2[/color]   [color=#b50307]102[/color]  [color=#b50307]1166[/color] 
    [b]Obrońca[/b]
    [i]Miasto:[/i] [b]Port Royal[/b] [i]Gracz:[/i] [b]homoklikus3000[/b] [i]Sojusz:[/i] [b]Młot Thora[/b]
    [img]http://www.westtax.info/grepolis/img.php?type=f&list=B2[/img]
      [color=#000]528[/color] 
        [color=#b50307]0[/color] 
    [img]http://www.westtax.info/grepolis/img/oldwall.png[/img]Mur miejski: 25 (-0)
    [b]Straty[/b]
       [img]http://www.westtax.info/grepolis/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]
      149730  119200   89240    1708       0 [b]Agresor[/b]
           0       0       0       0       0 [b]Obrońca[/b]
    [color=#0000ff]=========================================================[/color]
    [url=http://www.westtax.info/grepolis/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 0.6.8 beta created by Potusek
    Po tych atakach jak i wcześniejszych, nasuwa mi się pytanie.

Czemu renomowany sojusz na Kappie trzyma w swoich szeregach tak wyjątkowo nieudolnego gracza?

Pozdrawiam
    homoklikus

Ostatnio edytowane: 16. Cze 2011
  14. pablocwielong

pablocwielong

nieurodzaj

już wyjaśniam

na terenach gdzie żyje ten lud w tym roku ziemia była nieurodzajna. doszło do tego, że Ci od pokoleń wegetarianie koegzystujący dotychczas na pokojowych zasadach ze swym inwentarzem pobierając od niego jedynie mleko, wełne i jajka zmuszeni byli podnieść rękę na swych mniejszych braci i siostry.

Zapewniam Was, iż rosół z kury, której imię się zna i która do niedawna bawiła się z Waszymi dziećmi nie smakuje tak dobrze jak rozół z kury anonimowej.

Zapewniam Was, że stek z przyjaciela, który dotąd towarzyszył Wam na porannych przechadzkach wśród zroszonej trawy nie napawa taką rozkoszą jak stek, którego jedynym imieniem jest kod kreskowy.

Nastały zatem na tych terenach ciężkie czasy i Bracia musieli podjąć decyzję niełatw - zginąć z głodu czy zginąć w nierónym boju bez eskorty wymienionych wcześniej na żywność okrętów ogniowych.

15. mayys10

mayys10 Guest

Jacie nie którzy to mają szczęście no ale swoją drogą sam to wymyśliłeś

16. GreeN Theme

GreeN Theme

Odp: Bitwy chwały

O boże to ja założyłem tutaj bitwy chwały..

O boże ja tu grałem xD

Do góry