Bitwy chwały

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5716
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5716

Guest
Tutaj wklejamy raporty z walk :) Sam bym coś wkleił ale za bardzo to nie mam czym szaleć :D :p

Zaczynajmy ;p
 

DeletedUser

Guest
wątpie żeby na razie coś ktoś wkleił może kiedy najsilniejszy gracz na tym świecie będzie miał 5000 punktów...:p:p:p:d
 

DeletedUser5716

Guest
Ja na zachętę dam, bo widzę że wstydzicie się ;)

28649953.png
 

DeletedUser6708

Guest
ale dlaczego wstydzisz się mi to pokazać? przecież mogę obliczyć dokładnie ile poszło na podstawie symulatora.
 

DeletedUser5716

Guest
Tak, ile zgineło, a nie ile wysłałem...


Zamiast zdradzać moje tajne sztuki walki to pokaż coś swojego :p
 

DeletedUser6708

Guest
nieprawda, można powstawiać jednostki i będe wiedział ile szło do ataku.
ja nie mam się na razie czym pochwalić, no chyba oprócz jak mnie wioska rolnicza zatakowała:(
 

DeletedUser

Guest
ładny raport . szkoda że wojo zakryte. Wysunąłbym z tego raportu wnioski jako początkujący. Ale po ilości zrabowanej surki to chyba wtopiłeś całe wojo. Jeżeli sie myle to sprostujcie, dopiero sie uczę . My dopiero 3 dzien gramy wiec liczymy na pomoc starszych stażem kolegów :)

Czy takie wojo jak na raporcie to szczyt możliwości jak na ten etap gry?? Bo nie wiem czy sie bardziej starać ???

liczę na odpowiedź :p

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
naszym skromnym zdaniem 98 procarzy i 50 kawalerzystów :)

zgrabiono 655 surowców - 7 kawalerzystów *72 = 504 ale nie zapominajmy o badaniu :) 30% do udźwigu łupu 655,2 :)



zgadza się?



W drużynie siła! Ave i ViVa!
G&n
 

DeletedUser

Guest
Hmmm, to by się zgadzało.
Maślako, nie udawaj Greka, bo wszyscy pomyślą, że lamka jesteś :), a co gorzej farma :p A jak się wyda gdzie graliśmy wcześniej, to nikt nas nie będzie lubił :)
Sim's is the best :) :cool:
 

DeletedUser

Guest
A ja jako nowy gracz się przywitam wpierw, a teraz przejdę do rzeczy:
fairytail1.jpg


Ku chwale Fairy Tail.
 

DeletedUser

Guest
Green...jeżeli ty farmisz elitę, to kim ty jesteś? :p


Co do mojego powyższego raportu... Jest w nim podpowiedź dlaczego wtedy miałem taką ilość wysłanych koni. Wystarczy się mu przyjrzeć. Poza tym, ciekawi mnie to, jak ma się pozycja w rankingu do ilości posiadanego wojska :)
 

DeletedUser5716

Guest
Ja jestem wieśniakiem z Epsilona... Miałem tam 8 miast (lub szermierzy , sam nie wiem jestem newbem :D )

A tak na serio, to elita widzę zrezygnowała z próby założenia tutaj sojuszu, skoro wszyscy tak ich farmią. Koleś którego non stop atakuje jest numer 1 w obrońcach. :)

Co do Twojego raportu smoczek (;P) to dużo szczęścia miałeś :D
 

DeletedUser6318

Guest
A ja jako nowy gracz się przywitam wpierw, a teraz przejdę do rzeczy:
fairytail1.jpg


Ku chwale Fairy Tail.

Kurcze szok raport prosze mi napisac co obroncy brakowallo z woja zeby takiej straty nie mial .Moze inaczej co jest najlepsze przeciwko kawalerzystą. Bo przeciez po tym raporcie widac ze obronca mial ogolem wiecej jednostek niz przeciwnik i mur jeszcze skromny ale zawsze mur a tak latwo atakujacy sie przebil .
 

DeletedUser5716

Guest
To jest właśnie zaleta kawalerii :)

Kawalerzyści atakują bronią obuchową , a więc n.p szermierze i hoplici są dobrzy, bo mają po 14-18 przeciw obuchowym.

Najlepsza jednostka (bez mitycznych) na kawalerię w obronie to rydwan.
Kawalerie w obronie chyba wszystko położy :D
 
Do góry