Bitwy Chwały

  • Rozpoczynający wątek spartacus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie tyle sprawna obrona, co raczej sponton wykonany w bonusie nocnym ze strony agresorów ;-) Ale to już się nie powtórzy ... :)

ja tu nie opowiadam się po żadnej stronie, tylko zauważam że się sprawnie wybronił. Poza 1 raportem pozostałe to bez względu na bonus nocny, były trochę słabo wyważone, bardzo duże ryzyko puszczać transportowce i/lub kolonizatora z tak mizerną obstawą.
 

DeletedUser

Guest
Mówisz że ryzykowne jest wysylanie kolona bez wiekszej obstawy , bez ryzyka nie ma zabawy tak samo jest z atakowaniem w ciemno bez skanu :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Zawsze jest ryzyko, nawet jak puścisz 150 ogniowych, to zawsze można się nadziać, ale nie tak jak tu pokazano, po prostu szkoda surowców wydanych na wojsko które się potopiło zanim zdążyło wejść do walki. Co ja bym dał żeby na mnie takie ataki były;)
 

DeletedUser

Guest
Też od dawna czekam na jakie kolwiek ataki na mnie niestety pkt obrony za proby odbicia okupacji ktore prowadzilem :rolleyes: Zero ataków na moje wiochy :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Mam to samo i krew mnie zalewa. Może jest jakiś niepisany zakaz atakowania dyplomatów? :p
 

DeletedUser

Guest
Najlepsza zabawa zaczyna się w momencie ataku na założyciela plemienia lub kogoś z rady.
Krzyk i wściekłość sięga zenitu.
Bardzo szybko całe plemię jest stawiane na nogi i wtedy łapie się dużo punkcików.
Wiec można zacząć od dyplomaty )))
 

DeletedUser

Guest
zartujesz? są i to spore i długotrwałe

np Legion Atenski kontra Sparta albo Legion Ateński kontra Troja

długie krwawe i zażarte :D
 

DeletedUser946

Guest
Nr 3 chyba sie zdenerwował.
Ja tam wole wiejskie potyczki :D

Nr 1 woli to samo co Nr 2 :D

a największym kozakiem i tak jest tuchajbej... no chyba, że on sobie tylko ciągle transportowce swoje niszczy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Chyba sam siebie atakuje ))
A widze że kolega zwolnił ostatnio tempo i coś nie przejmuje za szybko kolejnych wiosek:confused:

1 + 2 = 3 wiec wiadomo o co chodzi
 

DeletedUser

Guest
tez moge miec 23 miasta - wiec musicie się jeszcze bardziej postarac - to mi nie imponuje - a nie mam zamiaru przejmowac wiosek ponizej 10 000 - jak wy
 

DeletedUser946

Guest
lecimy dalej z off-topem? :p

ja przejmuję miasta jakie mi pasują do strategii, punkty mi są obojętne, mam czas, rozbuduje się co trzeba i będzie równie dobre to miasto jak to z 13k punktów

a zwolniłem sobie trochę, taki relaks :D
 

DeletedUser

Guest
chaos777

Dla mnie nie liczy się czy wioska ma 10 tys pkt czy mniej, jeśli ma koszary i porta na maksa i resztę najważniejszych budynków na odpowiedzi poziomie to jest ok. Pełne eko czy świątynia itp to kilkanaście mniej miejsc na wojo a ja osobiście wole mieć paru tych ludków z mieczykami w reku niż ileś tam więcej pkt w rankingu.

No tuchajbej jedzie ostro, sam postaram się trochę go podgonić:)
 

DeletedUser

Guest
Nudno tu trochę, żadnych raportów - wiec ja coś wkleję.

todopierowus.png
 

DeletedUser946

Guest
PROSIAKKK - zamiast zamazywać ilość jednostek (którą i tak można obliczyć sobie bez problemu) byś lepiej zamazał nazwy miast...

uważam, że zamazywanie w raportach w tym temacie czegokolwiek poza nazwami miast jest sprzeczne z sensem tego tematu :rolleyes:
 
Do góry