Bitwy Chwały

  • Rozpoczynający wątek spartacus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja sobie ich trzymam, bo jako deff dają rade, ale każdy ma swój styl gry.
 

DeletedUser

Guest
No ja tez ich mam i bede trzymal, zazwyczaj siedza z łucznikami, ale czasem ich wysylam jako mieso armatnie i tyle:) A jakie kolwiek rady mile widziane ja dopiero sie ucze grac w gre tego typu, wczesniej gralem kilka lat w Ogame. :)
 

DeletedUser

Guest
No ja tez ich mam i bede trzymal, zazwyczaj siedza z łucznikami, ale czasem ich wysylam jako mieso armatnie i tyle:) A jakie kolwiek rady mile widziane ja dopiero sie ucze grac w gre tego typu, wczesniej gralem kilka lat w Ogame. :)

No to jedna dobra rada, nigdy nie wysyłaj do ataku szermierzy i łuczników, bo to tylko nie potrzebne straty surowców. Łucznicy nadają się do zbierania surowców, ale jak już wyczyścisz z wojska wrogą wioskę. Łucznik ma ataku 8 a procarz 23. Szermierz ma ataku 5 a kawalerzysta 55. No ale to moje zdanie, mam świadomość że nie wszyscy się zgodzą ze mną.
 

DeletedUser

Guest
Nosił wilk razy kilka...

Mój sojusznik był ciągle atakowany przez jednego kolesia. Daliśmy mu fory a wczoraj surprise...
 

DeletedUser

Guest
Troja to jedna z największych masówek, a jak to z masówkami bywa, rozpadnie sie byc moze na mniejszy sojusz.
A ja obecnie szukam sojusz polecicie jakis??:p
jestem na morzu 34.
 

DeletedUser

Guest
@ma2cin

Na szczęście 12h, więc i przejmować można szybciej.

@zelek

Hmm czy sądzisz tak o każdym, kto straci wojsko w ataku:>?
Ciekawe co powiesz w takim razie o tych co atakowali nooba Adzika czy nooba kapela, i niestety mission failed;)

@famas

Masówka? Och tak, nikt u nas sobie nie pomaga, nikogo nie atakujemy i lecimy tylko w pkt-y, nie wspominając że atakujemy szermierzami, a bronimy się harpiami. Zresztą jak zaatakujesz to się przekonasz;)
 

DeletedUser

Guest
Takie zdanie o was większość osób o was posiada (ja też), że jesteście nic nie wartą masówką. Możecie to tylko zmienić w wojnie:) I powiem tak jak to powiedział jeden z graczy plemion nie jesteście sojuszem wy jesteście stadem.
Stadem dla którego najważniejsze jest miejsce w rankingu i ustalanie rekordów w liczbie graczy. A więc bay bay zmasowana masówko:p
 

DeletedUser

Guest
@zelek

Hmm czy sądzisz tak o każdym, kto straci wojsko w ataku:>?
Ciekawe co powiesz w takim razie o tych co atakowali nooba Adzika czy nooba kapela, i niestety mission failed;)

@famas

Masówka? Och tak, nikt u nas sobie nie pomaga, nikogo nie atakujemy i lecimy tylko w pkt-y, nie wspominając że atakujemy szermierzami, a bronimy się harpiami. Zresztą jak zaatakujesz to się przekonasz;)

nie, sądzę tak tylko o każdym z troi. :) co z tego, że ktoś jako tako potrafi farmić, czy przejąć drugą wioskę. dla mnie podstawą do bycia noobem jest grzanie miejsca w takich właśnie sojuszach. ;) miło, w kupie raźniej, względnie bezpiecznie. :)

tylko ciekawe co by było jakbyście zrobili selekcję i wywalili ludzi, którzy nie mają 500 wojska w zagrodzie - ilu by was zostało? ja stawiam, że koło 50. :) i wtedy byście mogli kozaczyć nawet na forum ogólnym(czyli tu). bo miejsce w rankingu osiągnięte w ten sposób na nikim ogarniętym wrażenia nie robi, jedynie kolejnych nobów przyciąga. i właśnie tak stajecie się masówką...
a limit punktowy to też fajne zagranie. budujcie akademię i eko, szybciej, szybciej, bo do TROI was nie przyjmą. :D


co do kapela21 to to jeden z liderów noobów u was, a to że go stado(jak to ładnie barcik ujął) wybroniło, nie znaczy, że jest jakimś proplejerem. ile tam macie osób u siebie, 150 czy więcej? a statków u kapela może z 50 było, pewnie mobilizacja była pełną parą - wiadomość masowa itp. a efekt zniewalający, ehehehe.
 

DeletedUser

Guest
Thaneod adzikowi pewnie cały sojusz wysłał wsparcie więc się nie dziwie że byl mission failed :)
 

DeletedUser

Guest
TA mission impossible IV sfarmić adzika:) Choć jak napisał zelgawis że znalazło by się w troi z 50 łodzi to to daje tylko 100 woja:) Chyba mają więcej:)
Apropo stada stado lwów przewodzone przez barana jest słabsze od stada baranów przewodzonych przez lwa:) I unich może i są lwy (kilku) ale przewodzą barany:) Teraz mają podnietę bo nie można sfarmić jednego ich gracza na 150:)
 

DeletedUser

Guest
lol

Myslalem ze ten dzial powstal by podzielic sie z innymi graczami raportami z atakow, a nie do umieszczania bezsensownych postow na temat sojuszy. Czym charakteryzuja sie masowe sojusze kazdy chyba wie wiec o czym tu rozmawiac!!!
 

DeletedUser

Guest
@ma2cin

Na szczęście 12h, więc i przejmować można szybciej.

@zelek

Hmm czy sądzisz tak o każdym, kto straci wojsko w ataku:>?
Ciekawe co powiesz w takim razie o tych co atakowali nooba Adzika czy nooba kapela, i niestety mission failed;)

@famas

Masówka? Och tak, nikt u nas sobie nie pomaga, nikogo nie atakujemy i lecimy tylko w pkt-y, nie wspominając że atakujemy szermierzami, a bronimy się harpiami. Zresztą jak zaatakujesz to się przekonasz;)

No niestety jestescie masówka, nie mowie ze masówka noobkow, macie sporo graczy o sporej ilosci pkt. Ale sadze ze mozecie sie niedlugo rozpasc na mniejsze sojusze. Takie moje zdanie:)
 

DeletedUser

Guest
Niekoniecznie udany wyskok


no coz zdaza sie, chlopak mnie zaskoczyl :D
a szermiezy bralem bo chlopaki towar niesc mieli :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
NO czasem sie nei udaje;p
P.S. Gdzie mozna dostac ten dodatek ze stratami za jednostki itp??:p
 

DeletedUser

Guest
dodatek

jeden z legalnych skrypcikow, znajdziesz na forum/faq/dozwolone skrypty
zainstalowalem prawie wszystkie wiec nie jestem pewien ktory, ale chyba kalkulator strat :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
mam problem z wrzuceniem raportu, próbowałem 3 różnymi konwerterami i za każdym razem jest info że użyłem za dużo elementów graficznych, jest jakiś specjalny sposób ?
 
Do góry