Bitwy Chwały

  • Rozpoczynający wątek spartacus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
@ma2ci

@famas

Masówka? Och tak, nikt u nas sobie nie pomaga, nikogo nie atakujemy i lecimy tylko w pkt-y, nie wspominając że atakujemy szermierzami, a bronimy się harpiami. Zresztą jak zaatakujesz to się przekonasz;)


Pozwol ze dolacze sie do dyskusji ... rowniez uwazam ze wiekszosc z was siedzi w waszej masowie bo jest top1 wielu z was udowodnilo podczas atakow na naszych ze nie potrafia grac ostatnio tez udalo sie kilku z was obrobic i to umacnia mnie w przekonaniu ze kazda masowka jest z gory skazana na kleske ... :rolleyes: pozdro
 

DeletedUser

Guest
DObra skończmy bo się popłaczą A tak na poważnie miał być koniec offtopu:)
 

DeletedUser

Guest


całkiem niezłe ratio wyszło, 123 straconych 248 zabitych (mieszkańców) ;)
 

DeletedUser

Guest
jutro następne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
10mj5aq.jpg


34fxglh.jpg


mw34ev.jpg


4lg4zc.jpg


raporciki sprzed kilku dni więc proszę bez komentarzy w stylu 'mało woja';)
 

DeletedUser

Guest
proponuje Wam wybrać najlepszy raport i wkleić 1 bo takie podczepianie 1 pod drugim podchodzi pod floodowanie :D bez obrazy ale jak zabije kilkunastu żołnierzy to nie wklejam tego nawet na forum wew. mojego sojuszu ;)
 

DeletedUser

Guest
bez obrazy ale jak zabije kilkunastu żołnierzy to nie wklejam tego nawet na forum wew. mojego sojuszu ;)

bez urazy, ale w takim razie wychodzi na to, że oprócz tego jednego raportu nic nie wklejasz :p

damian1csk napisał:
Nie które raporty są z naprawde ładnymi stratami

no i chyba o to chodzi, co to za frajda atakować puste wioski albo stawiać domki:confused:co prawda nigdy nie grałem w plemiona ale wydaje mi się, że na tym ta gra polega, żeby walczyć...:eek:
 

DeletedUser

Guest
bez urazy, ale w takim razie wychodzi na to, że oprócz tego jednego raportu nic nie wklejasz :p

Owszem nic nie wklejam oprócz tego jednego raportu bo dział się nazywa bitwy chwały więc wybrałem najlepszy raport, może nie imponuję on stratami po obu stronach ale znajdź tutaj raport z lepszym stosunkiem strat do zadanych obrażeń :cool:

Każdy gracz który chce w tej grze cokolwiek osiągnąć toczy bitwy i gdyby wszyscy wklejali tu swoje przeciętne raporty i to nie po 1 a po 5 to ten dział stał by się naprawdę mało spektakularny i wypadało by wówczas zmienić nazwę tematu na "żenujące bitwy" :p
 
Do góry