Bitwy Chwały

  • Rozpoczynający wątek spartacus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
1234t.jpg
 

DeletedUser

Guest
Gdyby nie te hopki to obrona 0 widac ze na offie sie skupial, graty za pkt walki:D
 

DeletedUser

Guest
Dziwne ? Sa miasta z offem i sa miasta z deffem, akurat trafil na agresywne miasto i oplacil sie atak :)
 

DeletedUser

Guest
jakiś gracz parę postów wczesniej dziwił sie dlaczego najcześciej są pokazywane raporty z bitew gdzie napastnik ma wysokie szczescie (powyzej +20) = otóz odpowiedz jest prosta jezeli masz wysokie szczescie fart (+30) to przeciwnik zadaje ci tylko połowę normalnych obrażeń - wiec wiecej twoich jednostek przeżyje

przy pechu (-30 szczescie) to wróg zadaje tobie 50% wiecej obrazeń niz przy szczesciu 0
 

DeletedUser

Guest
@chaos777

Wiem jak działa szczęście :) i dobrze znam jego wpływ na wyniki. Chodziło mi o to że w ostatnim czasie w większości raportów ( wszystkich , nie tylko tych opublikowanych na forum ) pojawia się wysokie szczęście. Sam nie wiem czy to masowy zbieg okoliczności czy zasługa nowej aktualizacji. Bo taka sytuacja zaistniała od czasu jej wprowadzenia
 

DeletedUser

Guest
Raczej zbieg okolicznośći. Niedawno na 7 ataków miałam najwyższe szczęscie -15 to dopiero był pech.
 

DeletedUser

Guest
Widzę ,ze Wam się nudzi to coś na rozkręcenie tematu.
forum1c.png

Potem może coś jeszcze wkleję.
Straty odbudowane przynajmniej z mojej strony :)
forum2jo.png

forum3g.png

forum4a.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Praktycznie na styk wygrales, ale na pocieszenie duzo surkow przyniosla :p
 

DeletedUser

Guest
miałys o wiele mniejsze straty gdyby kazde z tych armii atakowała odzielnie

oto wyliczenia obrońcy - bez muru i szczescia

Angriff ---- V. Schlagwaffen---- -V. Stichwaffen----- V. Schusswaffen
20534---------- 23180 -------------- 15159 ------------ 18230

jakbys wysyłał odzielnie najpierw hopl potem procki to twoje straty byłyby o połowę mniejsze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Chaos nie zapomnij, że mur na 25 poziomie to ponad 100% dla obroncy. Nie uwzględniając muru straty wyszły Ci o połowę mniejsze właśnie z tego powodu.
 

DeletedUser

Guest
dokładnie mur 25 lvl dodaje 142% obrony - czyli sporo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że raczej wiki nie kłamie. Nie ukrywajmy, że mur nic nie daje. Gdyby nawet wiki się myliło to na 25 poziomie mur napewno daje coś około 100% dla obrońcy.
Prosto można to srpawdzić na symulatorze. Przyznanie się do błędu nie boli :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
czesciowo się przyznaję - ale nadal twierdze ze gdyby poszły 3 niezalezne ataki 1 z hopl tylko - 2 z prockami +1 hopl dla opóznienia i 3 z kawalerią +1 hopl opózniający to straty byłyby mniejsze

 

DeletedUser

Guest
Nie mówię, że nie trzeba by to sprawdzić dokładnie na symulatorze, jednak wątpię, czy jest ktoś kto chciałby się wysilić i to sprawdzić :) Dlatego nie chcę się tu kłócić. Tylko mówię, że mur na 25 poziomie to spora obrona.
 

DeletedUser

Guest
Chaos specjalnie dla Ciebie poświęciłam się i to przesymulowałam 2 razy (więc raczej się nie pomyliłam. Nie masz racji. Gdyby poszły najpierw hopki, potem procki, a na końcu kawaleria to zwyciężył, by obrońca. Liczyłam murem i z tym paskudnym szczęściem. Chociaż wiadomo gdyby poszły 3 ataki to może pozostałe 2 miałyby lepsze szczęście.
 

DeletedUser

Guest
[award]WO4Gej0IbWkozDAmwV45sZGuCtqy1ky+vgxXKt8gT2o9MBw=[/award]
chciałbym podziękowac wszystkim którzy przyczynili się do tego odznaczenia za to ze poświecili swoje biremy w słusznej sprawie - specjalne podziekowania dla LA za nieustępliwośc i za miotacze

szkoda że LA udało się cos co wydawało się prawie niemożliwe = połaczyli wieksze sojusze (szkoda ze przeciwko sobie)

sojusz LA próbował rozwalic okupację - w ciągu 12 godzin było prawdopodobnie az 80-90 bitew morskich- prawdopodobnie udział wzięło az 6500 - 7000 miotaczy z LA (na nasze szczescie wszystkie zatonęły)

jeszcze nie ogarnąłem całości raportów - stąd te przybliżenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
hehe Chaos tobie akurat taki chaos powinien odpowiadać.

Cieszę się że te sojusze walczą przeciw bo w końcu jest co robić.

również gratuluje tobie tej akcji - super ilość kulturki

Gratuluje sojuszowi *SPARTA* - który wg mojej opinii jest najlepszy na tym świecie. Bo jako jedyny potrafi walczyć i to skutecznie.
 

DeletedUser

Guest
Gratuluje sojuszowi *SPARTA* - który wg mojej opinii jest najlepszy na tym świecie. Bo jako jedyny potrafi walczyć i to skutecznie.

Z tego co piszesz wynika, że LA nie potrafi walczyć ;)

Poza tym, nie walczyłeś jeszcze z wszystkimi sojuszami, więc trochę zbyt buńczuczne te Twoje wypowiedzi.
 
Do góry