Bitwy Chwały

  • Rozpoczynający wątek spartacus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Bzudorą jest to że kp wpływa na produkcję itp. a nie tylko na wygląd gry. Na plem,ionach było sprawiedliwie ci z kp mogli tylko łatwiej sprawdzać sobie wioski nic po za tym prawie:)
 

DeletedUser

Guest
1 Z prostej przyczyny to bylaby rzez i liczba ludnosci powinna malec, wiec wioski raczej sie nie bronily tylko ucierkali w poplochu. Nie ma woja-brak strat.
2 Atak jak jest def jest troche nie logiczny im wiecej jednostek jest w ataku tym wiecej ginie np: atak 3 rydwany i 2 harpie na 50 szermierzy wynik ginie 2 rydwany i 2 harpie i 50 obroncow, atak 20 lucznikow, 3 rydwany i 2 harpie na 50 szermierzy wynik: pada 20 lucznikow, 2 rydwany i 2 harpie i tez 50 obroncow. Gdzie tu sens, gdzie logika. Przesiadlem sie na ta gre z Traviana i wg. mnie tam balans atakow byl lepiej dopracowany.Jeszcze smieszniej jest przy ataku 100 lucznikow , 3 rydwany i 3 harpie na 50 szermierzy bo ginie 100, 1,1 a 50 obroncow co juz jest lekka porazka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
łucznicy to DEFF. nie wiem czy travian to tak rozbudowana gra i jest tam podział na jednostki ofensywne i defensywane, ale tu taki podział występuje.
 

DeletedUser

Guest
to może dla rozruszania tego działu też coś wrzucę, tym razem ze statkami, katapultami i jednostkami mitycznymi ;)

sprzed dwóch dni

zrzutekranuyx.png
 

DeletedUser

Guest
Atak ładny:) Mi też jeszcze trochę brakuje:) Też zauważyliście że się strona wiesz teraz nie mogę się zalogować (15.00) . Pewnie przez delte:)
 

DeletedUser

Guest
Wioska wydawala sie wczesniej pusta, ale teraz juz moge byc pewien ze taka jest.

 

DeletedUser

Guest
ładny atak. ale lepiej nadmiary srebra przeznaczać na kawalerię, aniżeli na hoplitów. :)
 

DeletedUser

Guest
Tylko po co tych szermierzy ze sobą brałeś. Straty niepotrzebne. Szermierzom to w wiosce siedzieć i kury macać a nie do ataku iść. Nawet w wioskach rolniczych paski od portek gubią :)
 

DeletedUser

Guest
Tylko po co tych szermierzy ze sobą brałeś. Straty niepotrzebne. Szermierzom to w wiosce siedzieć i kury macać a nie do ataku iść. Nawet w wioskach rolniczych paski od portek gubią :)

zajmuja tylko miejsce w gospodarstwie, zastepuje ich czyms lepszym:D
 
Do góry