Bitwy Chwaly

  • Rozpoczynający wątek Hohlik7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jokerki , powiny sie pochwalić :D:D

chyba wzięli sobie do serca że mniej niż 20 ataków to jak obraza :p
 

DeletedUser202

Guest
to może ja się pochwale za nich:eek:
jokerkl.png
 

DeletedUser

Guest
dzy1.jpg


Moja strata :p


vaderfan.jpg


Fuks, że Darth wpadł na herbatkę... ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jokerzy muszą chyba zmienić poligon doświadczalny,bo narobią sobie wstydu:D
 

DeletedUser

Guest
railwkraczadoakcji.jpg



Teraz to moja laska mi pomaga, tak więc nie dziwcie się, że 4 dzień wam nie wyszło :p
 

DeletedUser

Guest
Jakoś zawsze dawałem raporty z obrony własnej... czas to zmienić :)

jenyh.jpg


Swoją drogą, czy i wacek jesteśmy jedynymi którzy mają jakieś raporty do pokazania? No ludzie... :p
 

DeletedUser

Guest
Coz.. moze nic nadzwyczajnego, ale biorac pod uwage fakt, ze dzisiaj w nocy skonczyl mi sie okres ochronny to chyba mily prezent na przywitanie:D

unbenanntna.jpg
 

DeletedUser

Guest
Jak obiecalem raport z odwetu na tego pana:)

unbenannt2d.jpg


Trafil bardzoo zle:D


Malo ludzi sie cos wypowiada, a gra sie to przeciez duzo szybciej rozwinela niz na Becie. Myslalem, ze bedzie tu troche wiecej chwalebnych raporcikow, chocby z jakiegos udanego podboju
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no i po tych dwóch raportach widać różnicę w umiejętnościach tych panów :p

No cóż, racja, mało osób się wypowiada w tym temacie, a szkoda, im więcej raporcików tym częściej można się pośmiać bądź posmucić :p

Ale dużo osób pewnie nie chce się chwalić, bo tylko farmy leją! O! :p

Swoją drogą, raport z (nie)udanego podboju już jest :p
 

DeletedUser202

Guest
słabe... ale przynajmniej się pochwalę co mi w porcie stoi :D

atak.png
 

DeletedUser

Guest
Moze i post pod postem, ale duzo czasu minelo.

A o to panie i panowie moj pierwszy raport z ataku na ludzi spoza wyspy i jednoczesnie pierwszy raprt z nowego cyklu pt. "bedzie buba" czyli atak na dyplomate pobliskiego sojuszu:

beztytuuqul.jpg


PS. Chetnie bym zaatakowal zalozyciela w imie wywolania wiekszej buby, ale nie wiem kto nim jest:(

Mam nadzieje, ze troche sie ten temat rozkreci, bo nie wierze, ze nie ma na tym swiece zadnych wojen:) A jako, ze jestem z obrzezy swiata nie mam z nimi niestety stycznosci, wiec chetnie bym sie o nich dowiedzial chociazby z raportow.



Nooo z takim obornoca w porcie to ja nie wiem co za baran Cie zaatakowal:d Ja bym Cie prosil o laske i podlizywal Gratki obrony.

Ja niestety juz cala wyspe zfarmilem, wiec ciekawych raportow sie w najblizszym czasie nie spodziewam:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
proponuje zobaczyc moja wyspe, szkoda tylko bo nie zostawilem sobie zadnego tlustego robaczka, a bym go karmil (handlem) on by rosl robil sie tlustawy, bym go piescis, pielegnowal, wyprowadzal na spacer (wojsko). A pozniej rachu-ciachu i po brachu, sojusznika miacho :D beka.....

...wojny sa, ale sa tak tajne ze sie o nich nie mowi :cool:.......


Pozdrawiam moje slonko Marika24 :D
 

DeletedUser

Guest
A to są efekty wspierania innych kolonami ;)
beztytuu1vu.jpg


Ona lubi grube ryby :p

EDIT - tak sobie patrzę po wcześniejszych postach i widzę, że Erpegus dostał połączenie postów dziwnego rodzaju :p Drugi tekst nad pierwszym, co daje efekt... troszku dziwny. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry