Bitwy Chwaly

  • Rozpoczynający wątek Hohlik7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser462

Guest
Ależ to jest proste. To raport z ataku na mnie.

O tyle nieprawdziwy że strony Ci się Nyguś pomyliły. Straty agresora są po lewej stronie raportu.

Tylko czy macie się czym chwalić to ja nie wiem. Chociaż może i dobrze być w czymś najlepszym. Chociażby w dostarczaniu pkt walki.
 

DeletedUser

Guest
Ależ to jest proste. To raport z ataku na mnie.

O tyle nieprawdziwy że strony Ci się Nyguś pomyliły. Straty agresora są po lewej stronie raportu.

Tylko czy macie się czym chwalić to ja nie wiem. Chociaż może i dobrze być w czymś najlepszym. Chociażby w dostarczaniu pkt walki.

raport z ataku na ciebie? nie ladnie sobie przypisywac cos co nie nalezy do ciebie :D widze, ze tylko sciemniac umiesz bo to nie raport z ataku na ciebie a nawet nie z tego swiata tylko chcialem zobaczyc czy ktos rozkmini;p

30njjhx.jpg


prawdziwy screen;p koncze gre na innym swiecei i oddaje wojsko wiec nie pisz, ze "to raport z ataku na Ciebie" hahah:D
 

DeletedUser462

Guest
Widzę zatem że nie tylko na thecie masz sukcesy. Nie wiem tylko co kto miał rozkminiać w wątku przeznaczonym dla thety.

Cóż, rzeczywiście jesteś specjalistą w chwalebnych bitwach. Nie pozostaje mi nic więcej jak pogratulować zwycięstwa w rankingu na tego który jednego dnia potrafi bez żadnych efektów stracić najwięcej wojska :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
pewnie tak :) mądrzyj sie dalej noł lajfie :)

Ty za to wygralaś najwiecej wydanych monet na przyspieszenie budowy murka :) ile monet wydalas? z 200-300?

odbudowalas troche defa? bo dzis replay :)
 

DeletedUser462

Guest
Zakładając że macie czym replayować to może bym się przeraziła... Ale Twoja troska o mnie jest naprawdę wzruszająca.

Jako noł lajf (nowa teoria po ostatniej że nie potrafię grać) oczywiście wszystko mam odbudowane.

A może stanie się tak ze to my poprawimy bilans walk z Wami? Kto wie...

Ty za to wygralaś najwiecej wydanych monet na przyspieszenie budowy murka :) ile monet wydalas? z 200-300?

Nie przypominam sobie żebym wczoraj wygrywała jakieś monety. Ale dużo się działo, było wesoło więc możliwe że przeoczyłam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to byla odpowiedz na moją wygraną w rankingu na najwiecej stracenie wojska.

to napisalem, ze ty wygralas w rankingu wydanych monet na odbudowe murka :D

nie moja wina, ze tak trudno ci przychodzi myslenie
 

DeletedUser462

Guest
Zapewniam że ja ani nikt z mojego sojuszu nie mam żadnych problemów z myśleniem.

Niech świadczy o tym bilans naszych dotychczasowych walk z Twoim Szacownym sojuszem.

Oczywiście jest to wina: tego że wszyscy Was biją, ja wydaję kasę na odbudowę murka a przede wszystkim smutnego faktu że nie potrafię grać a nie tego że się chłopcy (i dziewczynki) pogubiliście w tym co robicie.

Oj Nyguś kiedy Ty dorośniesz. Może wtedy w Darkach zacznie rządzić mądrość i spryt a nie cwaniactwo i chaos.

A tak swoją drogą - dlaczego Wy pomagaliście wczoraj swoim nowym sojusznikom głównie fejkami? transporterowcami i piechotą chcieliście zbić biremy w moim porcie?

Jestem ciekawa odpowiedzi, może coś się w regułach walki na grepo zmieniło a ja przeoczyłam.
 

DeletedUser

Guest
Zapewniam że ja ani nikt z mojego sojuszu nie mam żadnych problemów z myśleniem.

Niech świadczy o tym bilans naszych dotychczasowych walk z Twoim Szacownym sojuszem.

Oczywiście jest to wina: tego że wszyscy Was biją, ja wydaję kasę na odbudowę murka a przede wszystkim smutnego faktu że nie potrafię grać a nie tego że się chłopcy (i dziewczynki) pogubiliście w tym co robicie.

Oj Nyguś kiedy Ty dorośniesz. Może wtedy w Darkach zacznie rządzić mądrość i spryt a nie cwaniactwo i chaos.

A tak swoją drogą - dlaczego Wy pomagaliście wczoraj swoim nowym sojusznikom głównie fejkami? transporterowcami i piechotą chcieliście zbić biremy w moim porcie?

Jestem ciekawa odpowiedzi, może coś się w regułach walki na grepo zmieniło a ja przeoczyłam.


no wlasnie nie widac, ze wszystko wporządku jak Pan Niepokorny atakuje szermierzami i biremami :D pozdro 600
 

DeletedUser462

Guest
A może chce je wytłuc szykując na Was offa? Więcej podpowiedzi Nyguś nie będzie...

W tej grze wygrywa się sprytem i myśleniem. Dziwię się więc że w ogóle zabierasz głos w dziale Bitwy Chwały.

Widzę że nic ciekawego nie masz do powiedzenia. Zatem udam się poczekać na Wasz replay.

Ps. sprawdzałam - nie widać :)
 

DeletedUser

Guest
dlatego nie robie mitycznych:D robi sie je dlugo a padają jak muchy
 

DeletedUser

Guest
No takich graczy - to trzeba zachęcać do tego by atakowali :)


Ps. No to ja również coś wkleję..

69gies.jpg
 

DeletedUser

Guest
jak pare wojakow rozgromilo stado:)
222ds.jpg

po fakcie sie dowiedzialem ze gracz nie moze sie bronic bo mial wypadek wiec zadna to bitwa chwaly;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ja sie pochwalę,sklerozą(Przez nią nie wysłałem ogni przed atakiem :D

2hex82v.jpg
 

DeletedUser

Guest
100 lodzi transportowych to przy badaniu 2600 miejsc dla woja a ty masz wojo warte 1815 jednostek, mogles zrobic mniej lodzi a wiecej SG
 

DeletedUser

Guest
Szkoda mi czasu,miejsca na Akademię i surówy :D
Potrzebne mi tylko wojsko :D

Poza tym zapomniałem przed atakiem wysłać 3 offy ogniowe-co raczej(z tego co było widać po sziegowaniu)załatwiło by sprawę :D
 

DeletedUser

Guest
jak szkoda ci czasu to te badanie właśnie ci się przyda - bo SZYBCIEJ zrobisz odpowiednią ilość transporterów do przewiezienia wojska. jak szkoda surowców - tak samo, bo tracąc surowce w akademii zyskujesz w porcie przez to, że nie musisz robić aż 100 transporterów.
potrzebne ci tylko wojsko? to tym bardziej powinieneś zrobić to badanie, bo dzięki niemu wojska będziesz miał jeszcze więcej. :)

koje to podstawowe badanie w każdym mieście off(w deff zresztą to samo) lądowym.
 
Do góry