Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

u was to jest raczej stado czarnych owiec
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

piti pitu a tu miczdiukan w pocie czoła na rano rozpiski robi, nie spać bo was ukradną rano :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

c_documents_and_settings_notandi_my_documents_my_pictures_killer_sheep.jpg

Ta najlepsza :) :) :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A gdzie te wilki są, bo chyba dzisiaj ogony lekko podtulił ich dzisiaj nie widać.
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przydadza sie :)
Jak znajdziecie jeszcze jednego takiego shoguna to tez bedzie fajnie, bo temu wioski sie koncza;D
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Szkoda tylko, ze nie umiecie kolona zgrac z buntem skoro juz generalizujesz.
Mam 100% defa, a zabralem shogunowi 3 miasta.
Mowisz, ze biremami sie przebijalem?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przy tej ilości deffa to bardzo możliwe ;)
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mowisz, ze biremami sie przebijalem?:D

Jesteś do tego zdolny :D
Kod:
[font=Courier New][b](08.01.2014 22:59) Ugabuga57 - 19 (Kunscik) atakuje miasto 008.Minas Morgul[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]Ugabuga57 - 19[/b] [b]Kunscik[/b] [b]Bractwo Bizancjum[/b] Morale: 98% [color=#b50307]Szczęście: -15 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=B2.E2.G2.D1.F1[/img][img]http://grepolis.potusek.eu/ui/pm/cap_of_invisibility.png[/img]
    1    10     1    80    20 
[color=#b50307]    1    10     1    80    20 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]008.Minas Morgul[/b] [b]matetul2[/b] [b]TRIARII[/b] Mur miejski: 7 (-0) 
[i]Ukryte[/i]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    22800    25500    32580      388        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.3 created by Potusek[/font]
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Lepsze jest to, ze takie kolony do was wplywaly ;D
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zyj w swoim swiecie dalej :p
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ty chyba do Shoguna i Mysliwego takimi kolonami wpadałeś jak zbanowani byli i nic o buntach co niektórych nie wiedzieliśmy ;D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

I niby czyja to wina, że WY nie wiedzieliście o tym, że WASI gracze maja bunty w miastach pozakładane?
Może nasza?
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

a ty jak zwykle indywidualny tok myslenia... miałem na mysli to że nie w każdym miescie mysliwego czy shoguna była czujka. To sie zdarza i u nas i u was. Skąd wtedy mamy wiedziec o buncie? Wtedy własnie wpływają takie smieszne kolony
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Miewam bardziej indywidualne i osobliwe przejawy własnego myślenia niż ten powyżej :) Twoją uwagę traktuję jednak jako komplement, bo to oznacza, że nie jestem szablonowa lecz cokolwiek twórcza.

Chodzi mi więc o to, że niczyją winą tylko i wyłącznie WASZĄ jest to, iż nie postawiliście czujek u takich graczy, względem których mieliście pewność, że mają bana. Moim zdaniem jest to przejaw albo wielkiego niedopatrzenia, albo zaniedbania, albo olewania totalnego przeciwnika. Mnie jednak nauczyli, że przeciwnika nie można lekceważyć, bo to świadczy o mojej słabości przede wszystkim.
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

to jaki u was był powod braku czujek podczas gdy bez najmniejszego oporu ja i kilku innych graczy przejmowalismy miasta takich graczy jak Ngiver-Pandoramt2 i marekfarel2? Niedopatrzenie czy nas olaliscie?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Myślę, że niedopatrzenie :eek: może zaniedbanie, ale nie chcę się wypowiadać za innych, mnie z pewnego wzgledu nie było prawie w ostatnim czasie
 
Do góry