Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18617

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No... Ponad rok zajelo ci przejecie pierwszej czerwonej kropy, to jest czym sie chwalic :cool:
W przyszlym roku podejmij cos bardziej aktywnego :D

Co do innych morz to sie nie wypowiadam, bo w ich topografii sie nie orientuje.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

To chyba nie do mnie :eek:, zresztą ja się nie chwalę bo i nie ma bardzo czym się ostatnio chwalić, ale pierwszą czerwoną kropkę na tym serwerze zajęłam bodajże w pierwszym miesiącu gry, więc chyba nie jest ze mną aż tak źle :) zważywszy, że tu budowa miasta jednak trochę trwa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Może i przejęłaś, ale z obroną tych miast miast masz sporo kłopoty :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie zawsze można grać na 100% aktywnie i z pełnymi siłami, w życiu różne sytuacje bywają. A na grepo świat się nie kończy, przynajmniej mój.
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No... Ponad rok zajelo ci przejecie pierwszej czerwonej kropy, to jest czym sie chwalic :cool:
W przyszlym roku podejmij cos bardziej aktywnego :D

Co do innych morz to sie nie wypowiadam, bo w ich topografii sie nie orientuje.


Ja się nie chwalę, próbowałem wcześniej podbijać czerwone kropy ale sam wiesz jakie mam położenie, próbowałem wsadzać kolony nie jednokrotnie Tobie czy Sasiowi ale pech chciał że jesteście jednymi z bardziej aktywnych graczy i nie wychodziło :D

Pozatym niewiem czy zauważyłeś ale "czerwone kropki" jeszcze dłużej męczyły się z podbojem mojego miasta :D


Jak już mówiłem nie chwalę się tymi miastami nieaktywnych, tylko skoro u nas były niedopatrzenia w czujkach i Shoguna, Mysliwego czy jeszcze innych nieaktywnych to pytam jaki by powód u was przy chociażby tych 2 graczach których wcześniej wymieniłem. Nie chwalę się tylko to był pierwszy przykład jaki mi do głowy przyszedł ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18617

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Spoko spoko, tak sie draznie ;)
Co do atakow na ciebie, to nie atakowalem prawie nigdy bo morale mialem 70% :D
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

teraz już masz 100% ;) tak to zawsze Sasio i Naj atakowali, ale od Naja sie wyprowadziłem. Został Sasio i cos ostatnio koleżanka 996 probowała :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie mów, ja tam ostatnio jestem nad podziw grzeczna :eek:

ale może niebawem się to zmieni
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ostatnie akcje na mnie
1. Miasto 009.Khazad-Dum Stracone na rzecz tomeq01 nie pomagałaś?
2. Miasto 008.Minas-Morgul Kunscik wsadzał kolona a połowa ataków przed kolonem była od ciebie ;) Tym razem nie wyszło ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Jeżeli połowa ataków to 4 czy 5 ataków to ok. Przyjechałam późno ze szpitala, średnio przytomna i zostałam poproszona o pomoc, więc posłałam tylko to co zdołało dojść na czas. Tyle :) a było to chyba 4 albo 5 niepełnych offów
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No widzisz a ataków tyle było że te twoje 4 czy 5 to była połowa :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

no to istotnie bardzo kiepsko, nie martw się :) następnym razem Ty albo ktoś od Ciebie z sojuszu dostanie z 10 x tyle :))) i na pełnym synchro na pewno się uda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

no to istotnie bardzo kiepsko, nie martw się :) następnym razem Ty albo ktoś od Ciebie z sojuszu dostanie z 10 x tyle :))) i na pełnym synchro na pewno się uda

Zapraszam do.siebie. Ostatnio chyba na pkt nie narzekalas;)
Bylas blisko swoja droga;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie martw się Miziaczku, przybędę w najodpowiedniejszej z chwil :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Zmieniając temat, co to jest DEMOKRATUS BR. BIZANCJUM:confused: Skłóciliście się wreszcie :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Tia :) niech będzie, że się skłóciliśmy :eek: tak czy siak to chyba nasza sprawa, a nie wasza :)

ciekawscy :)
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Zdradź coś ;) zżera mnie ciekawość :p
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Kombinujcie dobrzy ludzie kombinujcie, to takie zgrupowanie emerytów i festyniarzy ogólnie niegroźny twór, ja tam nawet do założyciela tego soja bym wsparcia nie wysłał, prędzej bym do siebie wysłał:D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry