Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

no a jak :)

przyłączasz się?

warunek jest jeden: musisz być albo emerytem grepolisowym, albo festyniarzem :)
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

no a jak :)

przyłączasz się?

warunek jest jeden: musisz być albo emerytem grepolisowym, albo festyniarzem :)
antcie to kapitan niszczący dna swoich statków o wraki również swoich statków we wrogich portach lub dowódca niszczący mur we wrogim mieście swoją głową. pasuje idealnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

antcie to kapitan niszczący dna swoich statków o wraki również swoich statków we wrogich portach lub dowódca niszczący mur we wrogim mieście swoją głową. pasuje idealnie

Wygłosił Elaborat wielki strateg posiadający po półtorej roku gry 70k Pw ataku.

O Panie jeszcze jakaś złota myśl ? Bom niedostojny zwracać twą uwagę tak zacnyś.....
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Wiekszymi literami poprosze, bo niedowidze.

Szkoda, ze takich czcionek nie widze z twojej strony, kiedy od was o kopaniu wypowiadaja sie osoby z dorobkiem 32kpw w offie.
hmmmmm
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Wiekszymi literami poprosze, bo niedowidze.

Szkoda, ze takich czcionek nie widze z twojej strony, kiedy od was o kopaniu wypowiadaja sie osoby z dorobkiem 32kpw w offie.
hmmmmm

zacytuj pośmiejemy się razem jak taką wypowiedź tutaj znajdziesz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Strzelam że Kunscik miał na myśli to :D



EOT z mojej strony...

No i Gdzie tutaj kajo widzisz wywyższanie się i chełpienie mocą uderzenia przez gracza jako gracza OFF lub krytykę działań innego atakującego.

Czytanie ze zrozumieniem to elementarz jaki powinien posiadać dorosły człowiek w wieku chociażby takiego gracza jak Kunścik.

No chyba że wiek niemłody a poziom intelektualny przedszkolaka ale nie sądzę....
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No i Gdzie tutaj kajo widzisz wywyższanie się i chełpienie mocą uderzenia przez gracza jako gracza OFF lub krytykę działań innego atakującego.

Czytanie ze zrozumieniem to elementarz jaki powinien posiadać dorosły człowiek w wieku chociażby takiego gracza jak Kunścik.

No chyba że wiek niemłody a poziom intelektualny przedszkolaka ale nie sądzę....

Napiszę tak: nie obrażaj przedszkolaków, bo intelektem potrafią przewyższyć niejednego dorosłego, mam w grupie trójkę dzieci, które uczestniczą w zajęciach uniwersyteckich (oczywiście uniwersytet dla dzieci, ale jednak).
Z pewnością mają więcej szacunku do drugiego człowieka niektórzy rozmówcy tutaj; no i z pewnością mimo bardzo młodego wieku mają zdecydowanie mniej w sobie EGOCENTRYZMU a więcej postawy asertywnej i altruistycznej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

I tylko kogo to obchodzi ? Chwalisz się czy żalisz ?
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Baster, spamujesz już w drugim temacie. A widzę, że retoryki to jednak uczysz się od co niektórych graczy z mojego soja.:p
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Czucz widzę że ty już też się za drugi temat bierzesz :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

I tylko kogo to obchodzi ? Chwalisz się czy żalisz ?

Ciebie powinno, bo uwagi zawarte w tym poście odnoszą się do Ciebie, niestety Michał
pomyśl zwłaszcza tak uczciwie na temat zwłaszcza tej cechy, którą napisałam wielkimi literami
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Trochę offtopowo Marta masz bardzo odpowiednią dla siebie liczbę postow na FO :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Twoje zdanie na mój temat kompletnie mnie nie interesuje. A ocena wyrażana przez ciebie będzie zawsze SUBIEKTYWNA więc i mało istotna.

Równie wielce jest interesujące z kim pracujesz i co ten ktoś robi skoro jego byt nic nie wnosi do Świata Bizancjum.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Widzę że Baster to przykład obiektywności i kwintesencja inteligencji powyżej średniej. Ludziska z niesamowitym człowiekiem przyszło się na nam spotkać. Niestety jest on nie tylko zaprzeczeniem tych wyżej wymienionych cech, a także ma inne wady o których nie będę się rozpisywał. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Widzę że Baster to przykład obiektywności i kwintesencja inteligencji powyżej średniej. Ludziska z niesamowitym człowiekiem przyszło się na nam spotkać. Niestety jest on nie tylko zaprzeczeniem tych wyżej wymienionych cech, a także ma inne wady o których nie będę się rozpisywał. :D
A co Ty wiesz? Grasz z nim w sojuszu? Najmądrzejszy się znalazł. Zresztą mam z kolegami z TBC sporo Twoich żałosnych wiadomości, w których piszesz np. ,,Po co mnie atakujesz?". Normalne jakbyś się kumplował z Dzonny. ;)
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No wiesz jak atakujesz i się topisz to po co mnie atakujesz?
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Skoro się topi a Ty się wzbogacasz w PW to co Ci to przeszkadza?
 
Do góry