Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Makaron jak na Omega zadawalem Ci juz wiele pytan odnosnie upadajacego HF to nie raczyles nic odpisac. A tu nowy swiat i widac znowu Cie pelno.

Moze nam wyjasnisz co sie stalo, ze sojusz, ktory mial byc potega Omega upadl?

Wszak prowadzic sojusz ponoc umiesz a nawet pisales o tym poradniki.

Nie czepialbym sie ale na poczatku swiata pisales lilkadziesiat postow dziennie na Omega a gdy MDG zaczelo lac HF to juz przestales cokolwiek pisac.

Mam nadzieje, ze nie uciekasz na nowy swiat i jeszcze pograsz na omega.

Co do tego swiata to jak widac po sojuszach czyli 0 dobrych sojuszy. Swiat idealny dla poczatkujacych by nauczyli sie podstaw gry i spokojnie nabierali doswiadczenia.
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Na żadnym świecie nie ma dobrych sojuszy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Na żadnym świecie nie ma dobrych sojuszy :)

Tau ypls Chi Omega tu sa. Wiem, ze na Pi tez sa dobre choc tam swiat umiera juz.

Pewnie jeszcze kilka swiatow sie znajdzie ale nie orientuje sie na tych starych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Moze nam wyjasnisz co sie stalo, ze sojusz, ktory mial byc potega Omega upadl?
To był 1 świat na którym ten sojusz był więc jeszcze nie zgrani byliśmy, w końcu MDG tez poległo na My :)

Co do tego swiata to jak widac po sojuszach czyli 0 dobrych sojuszy. Swiat idealny dla poczatkujacych by nauczyli sie podstaw gry i spokojnie nabierali doswiadczenia.

Świat ma ledwo co dzień, więc taką ocenę to za miesiąc możesz wystawić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie pouczam Cię broń Boże ! tylko wiem co działo się z naszymi 2 sojuszami jak byłeś "24/7" dostępny :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Prowadziłem z Tobą jeszcze jakiś sojusz? Jednak mam słabą pamięć. :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ale najbardziej zaskoczyło mnie gospodarstwo na poziomie hmmm... ...jakby to nazwać :cool:

Tyci, tyci :eek:

dziwisz się? siwa motyka to tak zwana krowa, która dużo ryczy, a daje mało mleka. na FO sporo się udziela, pisze różne rzeczy, a jego poziom w grze jest, hmm... jakby to nazwać.. tyci tyci :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

To był 1 świat na którym ten sojusz był więc jeszcze nie zgrani byliśmy, w końcu MDG tez poległo na My :)



Świat ma ledwo co dzień, więc taką ocenę to za miesiąc możesz wystawić

Po pierwsze MDG mialo sie dobrze i wciaz przejmowalo miasta wrogow mimo, ze walczylo same przeciw 6 sojuszom (koalicji)

Po drugie nawet jak prawie caly sojusz przeniosl sie na Tau i na My zostala garstka to nadal walczyli i sporadycznie ktos im podbijal miasta a i oni tez podbijali.

Nawet do dzis gra tam doslownie pare osob i sobie radza ale nic im nie grozi.

Takze najpierw sie dowiedz jak bylo.

Malo tego dawni wrogowie z koalicji walczacy obecnie ze spolka pisza, ze to juz nie ten poziom walki co z nami i brakuje im dobrego przeciwnika.


Takze skoncz noname bo tyle co MDG osiagnelo na My zaden sojusz juz nie osiagnie tam bo pokonalismy wszystkie najlepsze sojusze na poczatku a bylo sporo mocnych.

Potem 6 sojuszowej koalicji stawialismy opor jak rowny z rownym ale wiadomo, ze tak ogromnej grupy graczy nie da sie pokonac mozna tylko walczyc i podbierac sobie miasta.


Makaron a nie lepiej wziac sie porzadnie za Omege i odbudowac upadajace HF?

Czy chcesz na sile szukac top tutaj gdzie nie ma nikogo dobrego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Prowadziłem z Tobą jeszcze jakiś sojusz? Jednak mam słabą pamięć. :(

A nie pamiętasz gdzie się poznaliśmy i gdzie Akasha22 odeszła przez Twoje prowadzenie ? a jak Ci się sojusz znudził to bez słowa skasowałeś konto - tak właśnie było.. Na omega byłam w Twoim sojuszu ze względu na Mario do którego potem i tak chciałam się przyłączyć ale że stwierdził iż kończy z grepo - zrezygnowałam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Makaron a nie lepiej wziac sie porzadnie za Omege i odbudowac upadajace HF?

Szczerze myślałem dość sporo nad tym i nadal myślę.


A co do Panny Kariny to jak zwykle wszystko po swojemu rozpowiada. :)
Ale tak to już bywa, pewne rzeczy się nie zmienią. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

czyli ogolnie sa Lderzy, ktorzy tworza sojusze i ten to soj ma sie dobrze dopoki lider o niego dba a jak odpuszcza to i po sojuszu?
duzo tu takich?
a gdzie idylla towrzenia sojuszu rownych i wspomagajacych sie na rownych warunkach graczy majacych kilku radnych o rownym poziomie decydowania?
ktos tu ma zamysl na cos podobnego?
bo jeszcze z tydzien i poszukalbym czegos ciekawego;)
 
Odp: Bizancjum - Party

czyli ogolnie sa Lderzy, ktorzy tworza sojusze i ten to soj ma sie dobrze dopoki lider o niego dba a jak odpuszcza to i po sojuszu?
duzo tu takich?
a gdzie idylla towrzenia sojuszu rownych i wspomagajacych sie na rownych warunkach graczy majacych kilku radnych o rownym poziomie decydowania?
ktos tu ma zamysl na cos podobnego?
bo jeszcze z tydzien i poszukalbym czegos ciekawego;)

Nie wiem czy o to chodziło ale w ZWIĄZKU SPARTAŃSKIM będzie 10 radnych z tą samą wagą głosu hyhy:D
 

DeletedUser15137

Guest
Odp: Bizancjum - Party

wydaje mi się kolego ze 10 radnych przy 50 członkach sojuszu to znacznie za wiele
moim zdaniem starczy 3 i jest git
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

AKADEMIA!
No kaczka coś w tym jest, jest mało członków jak na jeden sojusz i łatwiej jest nad tym panować (jak na razie)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

AKADEMIA!
No kaczka coś w tym jest, jest mało członków jak na jeden sojusz i łatwiej jest nad tym panować (jak na razie)

Odpowiedz na pytanie ile trzeba radnych w koalicji, która liczy 150 członków, żeby nad tym zapanować? I czy w ogóle da sienad tym zapanować. Co zrobicie jak zaczna wam farmić noobków, a u 70 graczy z koalicji bedzie trwał bunt?
 

DeletedUser15137

Guest
Odp: Bizancjum - Party

prawda tak jak jest sojusz zgrany i gracze się znają, każdy może polegać na każdy nikt nie pozwoli żeby było 70 buntów
jak każdy pilnuje konta i ekipa zgrana a w szczególności przy 50 członkach sojuszu starczy 3 liderów
 
Do góry