Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Odpowiedz na pytanie ile trzeba radnych w koalicji, która liczy 150 członków, żeby nad tym zapanować? I czy w ogóle da sienad tym zapanować. Co zrobicie jak zaczna wam farmić noobków, a u 70 graczy z koalicji bedzie trwał bunt?

według mnie tak od 8 do 10 w tej koalicji powinno być ludzi z dostępem do ukrytego forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

prawda tak jak jest sojusz zgrany i gracze się znają, każdy może polegać na każdy nikt nie pozwoli żeby było 70 buntów
jak każdy pilnuje konta i ekipa zgrana a w szczególności przy 50 członkach sojuszu starczy 3 liderów

Mozliwe, że tak jest, ale wątpię ,że koalicja D.H.D jest zgrana. Piszą, że pochodzą z tych samych światów, ale tak naprawde mało kto ze soba grał i nei znają sie na wylot. Są zbieraniną noobów, którzy myślą, że jak bedą mieć 150 cżłonków i będa zajmować topowe miejsca w rankingu, to wygraja ten świat:)
Zobaczymy co będzie za kilka dni, gdy będzie po ochronie. Kandydatem na czołowe miejsce w rankingu atakujących jest HellFire. Sojusze koalicji D.H.D będą prawdopodobnie zjamować czołowe miejsca w rankingu obrońców, bo będą cały czas farmieni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Kandydatem na czołowe miejsce w rankingu atakujących jest HellFire.

My? Ale my tylko budynki robimy no bo po co atakować?
Żyjmy w zgodzie!

A co do koalicji to 2 graczy od nich już chce do HF, zapytani dlaczego stwierdzili, że tam sami dwunastolatkowie grają. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

My? Ale my tylko budynki robimy no bo po co atakować?
Żyjmy w zgodzie!

A co do koalicji to 2 graczy od nich już chce do HF, zapytani dlaczego stwierdzili, że tam sami dwunastolatkowie grają. :D

makaron nie przesadzaj:) Moze jest tam jednen trzynastolatek:)
 

DeletedUser10014

Guest
Odp: Bizancjum - Party

O Whaqu jest u mnie na wyspie ;x dopiero zauważyłem :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ares ja zamierzam tak jak makaron szerzyć pokój na wyspie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Lol, współczuje graczom grającym na takiej prędkości.
 

DeletedUser10014

Guest
Odp: Bizancjum - Party

połowa top100 graczy i top50 sojuszy nie będzie grać napewno -,-
 

DeletedUser15137

Guest
Odp: Bizancjum - Party

he he he
to było wiadomo wcześniej czy później
 
Do góry