Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

W swoim podpisie masz "Liczą się ludzie, a nie konta!" i myślę, że tu jest clue.

Namówić kogoś na to, żeby grał z nim przez jakiś czas, a potem oddał miasto, to pomysł ciekawy,
ale w momnecie w którym ktoś sobie gra na dwóch, a potem jedno kasuje to już oszutwo.
Nawet opłacalne kosztem kilkudniowego banana :D - może kiedyś wykorzystam.

Spekuluje tutaj, bo prawdy nie znam, być może to za jakiegoś bota. Ja się nie znam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Spekulować można ciągle, a prawda jaka jest ciężko dowiedzieć się. Ja tam nie wnikam, pykam sobie po swojemu :)

Za cicho, kto kogo bije?
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Bizancjum jest słabe. Za mało osób w sojuszu, za wolny świat. Według mnie trzeba było trochę poczekać z stworzeniem Bizancjum. Lepiej, by było poczekać, aż Ateny się zapełnią
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Dobrze że nie ma Ciebie to chociaż człowiek w spokoju pogra. Tak to byś zaraz wszystkich podbił i trzeba by było kolejny świat otwierać ;-)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Bizancjum - Party

zaprosi mnie ktoś na wyspę w centrum całej jadki?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Bizancjum jeszcze za młode żeby miało jakiś porządniejszy konflikt...
 
Odp: Bizancjum - Party

a no takowa koalicja już istnieje i dzisiaj dali "pokaz" robiąc na nas akcję... póki co VINI dzielnie się broni nie tracąc ani jednego miasta pod naporem 4 sojuszy. Dobranoc.
 
Odp: Bizancjum - Party

Gratuluje oczywiście wszystkim co pomagali. Tarascus bronił się na pewno więc mu moge gratulować z czystym sumieniem:)
A co do tych 4 sojuszy to już sie tak nie rozpędzajmy;d Zaatakowały 3 sojusze i dwóch graczy z czwartego. No chyba, że ktoś jeszcze ale to mi nic o tym nie wiadomo więc to było poza akcją.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Fajna walka była :)
Z tego co wiem atakowało ok 30 osób, nie wiem ile broniło.

Nie od dziś wiadomo, że przejąć miasto aktywnego gracza z bagażem doświadczenia jest niesłychanie trudno.
Oczywiście rewelacyjne zaplecze współplemieńców Tarascusa też trzeba docenić.
No i nie ma to jak dobry zacny kliniczek :)
 
Do góry