Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Wiesz próbuje wskazać mu błędy by gra była ciekawsza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Kolego, to że się raz zatopiłem, to nie znaczy, że robię to zawsze. Drugi raz rzuciłem mało offa, bo oddawałem miasto. Zresztą jeszcze się okaże. Offiarzem nigdy nie byłem.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

oj wybacz. raz to na pewno nie było a kilka jak nie więcej. też offiarzem nigdy nie byłem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie będę się wykłócał o nic. Jak masz frajdę to się ciesz póki możesz, może Ci to pomorze ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Widzę że Baster to przykład obiektywności i kwintesencja inteligencji powyżej średniej. Ludziska z niesamowitym człowiekiem przyszło się na nam spotkać. Niestety jest on nie tylko zaprzeczeniem tych wyżej wymienionych cech, a także ma inne wady o których nie będę się rozpisywał. :D



A kim ty chłopczyku jesteś aby mnie oceniać ?? Kompletnie mnie nie znasz i raczej nie będziesz posiadał takiej przyjemności.

Lubisz oceniać innych ale to tylko markowanie i przykrywanie własnej nieudolności i znikomego zaangażowania.

Skoro twoi koledzy z sojuszu przez ten czas co ty zapracowali sobie na 10 krotnie większy dorobek pkt. w tym samym czasie.

Ale jak to w przypadku nierobów bywa.. Mały rozum i wielka gęba zawsze idą w parze....
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

a w Twoim przypadku Baster zawsze i wszędzie wszechobecny jest EGOIZM i EGOCENTRYZM

co by nie było, to wszyscy są be a Ty Mistrzu jesteś cacy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

A gdzie ja się nad kimkolwiek wywyższam ? Tylko twojego nieudolnego kolegę sprowadziłem na ziemię...

Co do twojego wpisu przeczytaj kilka wcześniej gdzie już ci również odpisałem że twoja opinia na mój temat jest dla mnie tak istotna jak to co rano spuściłem z wodą w toalecie.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie no Baster, wyluzuj bo jak się tak będziesz spinał to Ci żyłka strzeli:D A tak z innej beczki jestem już w gronie top 100 na tym świecie, więc festyny górą:p
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

A kim ty chłopczyku jesteś aby mnie oceniać ?? Kompletnie mnie nie znasz i raczej nie będziesz posiadał takiej przyjemności.

Lubisz oceniać innych ale to tylko markowanie i przykrywanie własnej nieudolności i znikomego zaangażowania.

Skoro twoi koledzy z sojuszu przez ten czas co ty zapracowali sobie na 10 krotnie większy dorobek pkt. w tym samym czasie.

Ale jak to w przypadku nierobów bywa.. Mały rozum i wielka gęba zawsze idą w parze....

oj przepraszam że Cię tak zdenerwowałem. dla sprostowania nie gram od początku świata i nie siedze na tej grze kilka godzin dziennie bo niestety życie prywatne i sport mi na to nie pozwala. widzisz skąd możesz znać moje zaangażowanie? dość ciekawe bo może krecik Ci powiedział? no pewnie tak bo gra bez kretów to nie to samo. ehhh szkoda patrzeć na twoje mało inteligentne posty bo tak jak już mówiłem najwidoczniej nie czytasz tego co piszesz. naprawdę szkoda patrzeć na twoje wymysły które ujawniasz w postach na forum ogólnym. z takim poziomem proszę abyś odszedł na forum swojego soja.
wielki cienias pozdrawia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Twoje życie prywatne jest tak interesujące... Kolejny z waszej ekipy koło Marty, który tylko wyżalać się potrafi... A co do tego, że masz mały mózg i wielką gębę to się zgadzam, ale na Twoim miejscu, będąc wiejskim gadułą to radziłbym Ci popracować nad konstruowaniem zdań i interpunkcją. :D
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Bizancjum - Party

bartemxd - a kto ty jesteś lub czym jesteś? widzę dużo piszesz ale kim ty jesteś?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Jest CZŁOWIEKIEM i dlatego zasługuje na szacunek a nie na uprzedmiotowienie!

To co piszesz i jak piszesz panda bardzo źle świadczy o Tobie, obrzydliwy jest ten tom i nie powinien być tolerowany
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

bartemxd - a kto ty jesteś lub czym jesteś? widzę dużo piszesz ale kim ty jesteś?

ja? człowiekiem który pisze co myśli. a ty czym jesteś? leniem siedzącym ciągle przed kompem i ważącym 120 kg? być może ale tego nikt nie wie bo nie wiem czy ktoś chce znać osobę siedzącą ciągle przed kompem. ja również jestem jak widać osobą która pokazuje wasze wady a wy zaraz na mnie naskakujecie. przykre bo nie umiecie powiedzieć że to są wasze wady. a wy kim jesteście by mnie oceniać? właśnie nikim więc może zamkniemy się i wyjdziemy się przewietrzyć. oczywiście mi też nie wolno was oceniać ale czasem aż się o to prosi bo nie macie szacunku do innych :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie, no już przesadzacie. Widzicie jaki bidulek... Zaraz z koleżanką 996 się rozklei. Piszesz, że naskakują na Ciebie. A kto to zaczął? Więc jak już zaczynasz , to przyjmuj na klatę nasz stosunek do Ciebie. Idź na księdza, przyjaciółka kaznodziejka Ci pomoże. Najpierw zaczynacie, a później gadacie sobie o szacunku. Wszyscy wiemy co to znaczy i nie musisz Marta cały czas truć o tym i swoich przedszkolakach. Mało mnie to obchodzi. Zresztą to zwykła hipokryzja pisać o szacunku i samemu atakować, tylko w delikatniejszy sposób (to do Marty).
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No właśnie nie zaczęliśmy pierwsi, to Baster pokazuje swoje wygórowane EGO i poniża ludzi od nas, poszedł w jego tropy panda, który też pokazał gdzie ma szacunek do drugiego człowieka.

Nie trzeba być księdzem, aby szanować normy społeczne i zasady dobrego wychowania. I żadna to hipokryzja tylko obrona własnych praw i praw osób, które są tutaj przez Was poniżane.

Przestańcie poniżać a nie będzie tutaj takich wpisów, to proste :)
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Bizancjum - Party

marta bardziej cię poniżyć jak sama się poniżyłaś się już nie da więc zejdź na ziemię.

bartemxd przeczytaj swój wpis i odpowiedz sobie na własne pytanie. ty pokazujesz nasze wady my ci pokazali wasze a ty biedny niedopieszczony dalej piszesz o czymś co tylko ty wiesz sam
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Panie panda naucz się ortograficznego i stylistycznego pisma, to może kiedyś porozmawiamy na poziomie

i przestań wreszcie szydzić, zastanów się nad sobą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Marta, mam ci tu wkleić Twoje listy pt. WYJAŚNIENIA cz 1? Wciąż mam tego massa. Muszę Ci przypomnieć, że ty też szydziłaś. No np. ,,tak toksycznej osoby jak NorbiF". Sam napisałbym tak samo o nim, ale TY jako kaznodzieja tak pisałaś. A co do Pandy i jej pisowni, to się nie czepiaj, bo właśnie zapomniałaś kropki wstawić. ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Bizancjum - Party

I wcale nie zmieniłam zdania odnośnie wspomnianej przez Ciebie osoby :)

Kropka została w mojej pamięci, ale widzisz - imiona przynajmniej piszę z wielkiej litery, nauczyli mnie w szkole :)

Ps. panda to chłopak z tego co wiem :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Bizancjum - Party

nadal mnie marta bawisz swoimi wpisami po tylu miesiącach gry hehe
 
Do góry