Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

A tak z ciekawości to czego się wtrącasz? Jakieś znów multikonto czy co? A co do panda917277 to wiem, że jest chłopakiem, źle sobie napisałem. :D
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

A tak z ciekawości to czego się wtrącasz? Jakieś znów multikonto czy co? A co do panda917277 to wiem, że jest chłopakiem, źle sobie napisałem. :D

przeszkadza Ci że pokazujemy Wam poziom na, którym jesteście. Wiesz część osób nie będzie zniżać się do poziomu osoby ułomnej. Nawet taka osoba ma szacunek i godność ale Wam tego brakuje i to bardzo. Większość Waszych wpisów wskazuje na to, iż nie skończyliście podstawówki albo przejechaliście na dwójach. Wasze pisanie i narzekanie jest żałosne zwłaszcza jak używacie pisowni na poziomie klasy piątej. Proszę byście zastanowili się zanim coś napiszecie, bo brak znajomości języka ojczystego to hańba. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Sorry, ale nic nie rozumiem z tego bełkotu. Pytam z ciekawości, bo mi wolno. Pisz sobie co chcesz. A co do Ciebie bartekmxd, to ja już na pewno robię mniej błędów od Ciebie. Proszę, wskaż mi 10 błędów popełnionych przeze mnie. Zresztą nie jesteśmy na forum szkoły i moglibyśmy pisać o czymś ważniejszym, niż wytykać sobie przecinki. Chamstwo o którym piszecie widzicie tylko Wy, bo po prostu nie macie już argumentów. ;) Jak nie umiecie się bronić, to już lepiej nic nie piszcie. Między Bogiem, a prawdą wciąż zmieniacie temat. Więc moją radą jest, po pierwsze ochłonąć, po drugie nie pisać obelg jak nie macie argumentów.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Sorry, ale nic nie rozumiem z tego bełkotu. Pytam z ciekawości, bo mi wolno. Pisz sobie co chcesz. A co do Ciebie bartekmxd, to ja już na pewno robię mniej błędów od Ciebie. Proszę, wskaż mi 10 błędów popełnionych przeze mnie. Zresztą nie jesteśmy na forum szkoły i moglibyśmy pisać o czymś ważniejszym, niż wytykać sobie przecinki. Chamstwo o którym piszecie widzicie tylko Wy, bo po prostu nie macie już argumentów. ;) Jak nie umiecie się bronić, to już lepiej nic nie piszcie. Między Bogiem, a prawdą wciąż zmieniacie temat. Więc moją radą jest, po pierwsze ochłonąć, po drugie nie pisać obelg jak nie macie argumentów.

Właśnie czytanie ze zrozumieniem. Jesteś ślepo wierzący że nie odzywacie się chamsko. Niestety jesteś w błędzie, bo chamstwo nie może być tolerowane. Jednak moderatorzy u Was tego nie egzekwują, a szkoda. Tak nauczcie się do cholery pisać, bo szkoda na to patrzeć. Ehh podstawówka nie skończona więc co się dziwić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ja jestem solidarny. Nie to co Wy. Nie mówię, ze chamstwo nie występuje. Występuje tylko, że w małym stopniu. Załóżcie sojusz ,,Bractwo Kaznodziejów". Co nam przyniesie szacunek wobec Was? To tylko gra. I tak, niezależnie od chamstwa, czy szacunku będziemy wrogami w grze. Tylko, że Wy tego nie rozumiecie. Mnie tam chamstwo wisi. Rzucajcie sobie cytatami, możecie nawet Biblie wkleić. Nic Wam, czy nam to nie da. Więc proponuje zakończyć to bezsensowne dyskusje. I pogodzicie się z tym, że to tylko gra, nie prawdziwie życie .
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ja jestem solidarny. Nie to co Wy. Nie mówię, ze chamstwo nie występuje. Występuje tylko, że w małym stopniu. Załóżcie sojusz ,,Bractwo Kaznodziejów". Co nam przyniesie szacunek wobec Was? To tylko gra. I tak, niezależnie od chamstwa, czy szacunku będziemy wrogami w grze. Tylko, że Wy tego nie rozumiecie. Mnie tam chamstwo wisi. Rzucajcie sobie cytatami, możecie nawet Biblie wkleić. Nic Wam, czy nam to nie da. Więc proponuje zakończyć to bezsensowne dyskusje. I pogodzicie się z tym, że to tylko gra, nie prawdziwie życie .

To czemu się rzucacie jakby to było życie? Czemu oceniacie ludzi jakbyście ich z reala znali? Zaprzeczyłeś Wam samym co oznacza, że gubicie się w Waszym rozumowaniu o niskich lotach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Czytanko ze zrozumieniem się kłania. Wróg, a przeciwnik to wyrazy bliskoznaczne, więc nie podskakujcie. Poza tym napisałem ,,w grze". Więc to chyba Wy jesteście niskich lotów. :D Po raz kolejny apeluje, aby zakończyć te opowieści dziwnej treści.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Czytanko ze zrozumieniem się kłania. Wróg, a przeciwnik to wyrazy bliskoznaczne, więc nie podskakujcie. Poza tym napisałem ,,w grze". Więc to chyba Wy jesteście niskich lotów. :D Po raz kolejny apeluje, aby zakończyć te opowieści dziwnej treści.

Weź odejdź od tego komputera albo nie wpisuj nic na forum. Tym wpisem potwierdzasz to, iż twój poziom inteligencji jest bliski zeru. Twojego bełkotu nie da się słuchać, więc dorośnij i wtedy wpisuj się na forum.
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Weź odejdź od tego komputera albo nie wpisuj nic na forum. Tym wpisem potwierdzasz to, iż twój poziom inteligencji jest bliski zeru. Twojego bełkotu nie da się słuchać, więc dorośnij i wtedy wpisuj się na forum.

napisał co wiedział a, że sam nie wie co pisze bo czytać nie potrafi to drugiemu wypomni o co mu we własnych wypowiedziach chodzi:)

faktycznie wyłącz komputer dzieciaku i odpocznij bo ta gra psuje ci chyba zdrowie - czytaj ze zrozumeniem i nie doczuczuj się podtekstów
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No ja wiem o co chodzi w moich wypowiedziach ale wy chyba nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Weź odejdź od tego komputera albo nie wpisuj nic na forum. Tym wpisem potwierdzasz to, iż twój poziom inteligencji jest bliski zeru. Twojego bełkotu nie da się słuchać, więc dorośnij i wtedy wpisuj się na forum.
A propos dorastania, to Tobie chyba hormony buzują tak mocno, że się sam połapać nie możesz. :eek:
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Bizancjum - Party

sztuką pisania jest to że dużo napiszesz tylko dotrzesz do odbiorcy. od tak łopatologicznie
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Podsumują tą waszą dyskusję:
vanitas vanitatum et omnia vanitas
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Bizancjum - Party

jak mówił przysłowie: repetitio est mater studiorum
Ale do was to nie dociera;)
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Chcesz zabłysnąć znajomością łaciny czy chwalisz sie że potrafisz zrobić kopiuj-wklej?
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Bizancjum - Party

zna się kilka sentencji, to się je stosuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Czucz ma wiernego przyjaciela który sie nazywa GOOGLE i cichego wielbiciela który na imię ma SPAM :) Pisze do niego nawet 100 razy dziennie i tak ich znajomość kwitnie.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Hmm jakoś tu cicho o i szyderców już nie słychać. Więc powtórzę jeszcze raz:
vanitas vanitatum et omnia vanitas - marność nad marnościami, wszystko marność.
 
Do góry