Bizancjum - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

antcie ma bana, marta na urlopie, panda i bartek nie mają się z kim użerac wiec cisza ;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No i wreszcie jakaś kulturalna rozmowa:)
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

antcie ma bana, marta na urlopie, panda i bartek nie mają się z kim użerac wiec cisza ;)

jestem i czuwam.

Co sądzicie o bohaterach? Dadzą coś Bizancjum czy będą tylko bezużyteczne? Jak dla mnie może coś dadzą ale nie wiem czy premium będzie mogło więcej tych żetonów zbierać. Ale zobaczymy w praniu jak to wyjdzie. :)
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie mówie że cie nie ma tylko że nie masz się z kim użerać ;) co do bohaterów jak będziesz bronić cudu to bohater z premią do obrony chyba sprawi że miasto będzie nie do zdobycia ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

jestem i czuwam.

Co sądzicie o bohaterach? Dadzą coś Bizancjum czy będą tylko bezużyteczne? Jak dla mnie może coś dadzą ale nie wiem czy premium będzie mogło więcej tych żetonów zbierać. Ale zobaczymy w praniu jak to wyjdzie. :)

Moim zdaniem kolejna zmiana-bohater off/deff nie jest potrzebna. Już można podwoić siłę ataku jednostek dzięki szczęściu,falandze,czarowi,dowódcy,atakowi myrmidonów,ulepszonemu atakowi i błogosławieństwu ataku Tyche.

Za dużo tego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4202

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Nie mówie że cie nie ma tylko że nie masz się z kim użerać co do bohaterów jak będziesz bronić cudu to bohater z premią do obrony chyba sprawi że miasto będzie nie do zdobycia

Nie ma miast nie do zdobycia. Wystarczy tylko znaleźć słaby punkt jego własciciela.

Bohaterowie to kolejne urozmaicenie, gra musi sie rozwijac zeby w tyle nie zostac za innymi. Wiadomo tez ze musi zarabiać na siebie więc grajacy na premium napewno będa z nich wiecej wyciskać. A co do samych ich własciwosci to jak zwykle jak będziesz cos robił to bohater będzie przydatny a jak bedziesz sie tylko logował i konto sprawdzał to po co Ci bohater. Generalnie im wieksza aktywnosć gracza tym wyzszy poziom jego bohatera i większe bonusy. Bohaterowie jesli ich zdolnosci sie nie zmienia będa preferowac bardziej atakujacych niz broniących sie. Dobry agresor bedzie umiał takiego bohatera odpowiednio wykorzystac a obronca cóz, po co mu bohater kiedy nie bedzie atakowany. Obowiazuje jak zawsze podstawowa zasada: atakujesz kiedy i na kogo Ci sie podoba a bronisz sie tylko kiedy jestes atakowany.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

No i czy nie można tak rozmawiać normalnie. No ale kiedy będą Ci bohaterzy? Oj będzie się działo jak ich wprowadzą. Oczywiście że nie ma miast nie do zdobycia są tylko trudne do zdobycia .
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

"W tej chwili bohaterowie zostali wprowadzeni na swiat beta, trwają testy itp." Więc myślę że jeszcze z miesiąc może dwa sobie poczekamy ;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Bizancjum - Party

lepiej jakby przywrócili możliwość rzucania kilku zaklęć na własny atak, tak jak kiedyś było.
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Bizancjum - Party

I żeby znowu można było w ciągu dnia ze 4 razy ofa odbudować złączając bonusy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Ban mi się skończył. :rolleyes: Co do bohaterów, to uważam, że są niepotrzebni. Zaklęcia też bym przywrócił. Będąc już w tym temacie uważam, że czas rekrutacji jest nieco za długi.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Szkoda że już Ci się skończył. Ale zobaczymy jak będzie wyglądała gra z bohaterami. Może być ciekawie
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Bizancjum - Party

Jak dla mnie to gra w końcu będzie tak ciężka, że nawet serwery padną :D
 
Do góry