[=Black Peter=]

  • Rozpoczynający wątek Kerodnok
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Zapraszam do sojuszyku:
[=Black Peter=]
r9r4ex.gif


Ćwiartunia południowo-zachodniunia. Czarny Piotruś mieszka w chatce pod adresem: 376|671

Obiecujemy że:
1. Zawsze będziesz mógł się wypłakać w nasze różowe troskliwe futerka.
2. Nie musisz nic robić - wystarczy nam twój uśmiech oraz ciepło Twoich pluszowych łapek.
3. Z nami możesz pobiegać sobie po puszystym śnieżku i ulepić bałwanka. Tylko pamiętaj żeby zasłonić przed Dziadkiem Mrozem swoje rumiane policzki. Najlepiej w cieplutki szaliczek.
4. Jeżeli bardzo się boisz - to zawsze możesz przytulić się do naszych tęczowych brzuszków.
5. Na zachętę dostaniesz od nas prześliczne kwiatuszki i rowerek z wiatraczkiem.
6. I kolorowankę:
5agvlt.jpg

7. A teraz kupimy ci pieska.
8. Albo kotka.
9. Sam będziesz mógł wymyślić dla niego imię.
10. Będziesz mógł go pogłaskać, bez obaw że Cię ugryzie.
11. Bo my będziemy zawsze blisko.
12. Po to, żeby Ci pomóc.
13. Nie oceniaj nas zbyt pochopnie.
14. Ani surowo.
15. Pomyśl ile dobra niesie ze sobą każdy z naszych mięciutkich misiaczków.
16. Ile słoneczka wnosimy do tej gry.
17. Zagraj z nami w Czarnego Piotrusia - w nagrodę przyjdzie do Ciebie Św. Mikołaj.
18. I dostaniesz mnóstwo prezentów.
19. I possiesz mleczka. Prosto z cycusia cioci Krysi.
20. I pomożemy Ci rzucić palenie, picie, ćpanie i dziewczynki.
21. I nie będziesz już musiał rzygać do umywalki. Bo dostaniesz seledynową miseczkę.
22. Dla Ciebie VAT od stycznia nie będzie wynosił 23% - tylko 0%. No chyba, że coś kupisz albo sprzedasz.
23. I będzie druga Irlandia. A dla pierwszych osób nawet trzecia.
24. I żaden fotoradar nie zobaczy Twojego misiowego autka.
25. I będziesz mógł puszczać śmierdzące pierdzioszki w tramwaju. I nie powiemy nikomu, że to Ty.
26. Tylko bądź grzeczny, myj ząbki i słuchaj rodziców.
27. Kochamy Cię Ty nasz Maleńki Skarbie. Ty nasz Aniołku, nasz Musz-Muszynku, nasz Pompu-Pompolinku.
28. Pa pa pa. Całuski sto dwa.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
// Proszę o konstruktywne opinie na temat prezentacji popartą ogólną oceną!

Jeśli nie będzie oceny bądź będzie tylko ocena bez opinii i na odwrót, posty będą usuwane a autorzy odpowiednio karani.
 

DeletedUser

Guest
Opinia to jednocześnie ocena. Co daje numerek, pierwszy lepszy z głowy? Zbyt wiele osób zawsze daje 1/5 czy 5/5 by to miałoby jakiekolwiek znaczenie.

Zasady, chociaż mimo że słuszne, są mało politycznie napisane. Logo żywcem zerżnięte z innego sojuszu, bez żadnych modyfikacji. Dodam że jednego z najlepszych na travianie, a wątpię byś miał prawo tak łatwo nim szafować. Sam do niego należałem, a jakoś nigdy nie myślałem by kupczyć się tym logiem...

Niezwykle krótkie, niedopracowane i w całości wyrażające lekceważenie do potencjalnego chętnego. Na swój sposób mam dość silne skojarzenia z musztrą rekrutów - "słuchać się mnie i nie gadać, tylko robić wojo a będzie wszystko dobrze".
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja niedopracowana, a zasady są bez sensu... Nie ma w niej nic (chyba mam deja vu...:))

Punkt pierwszy... dyktatura aż tak drastycznie podana nie jest dobrym pomysłem
Punkt drugi- Macie mieć wojsko? Kogo ty przyjmujesz, że musisz to ludziom tłumaczyć?
Punkt trzeci- Też głęboka myśl... Jak ktoś jest długo nieaktywny i nie gra to nie ma dlaniego żadnej różnicy czy ma sojusz, czy jest niezrzeszony.
Punkt czwarty- Masz zamiar sprawdzać ludziom zawartość spodni? ^^

1/10, może się poprawisz...
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja niedopracowana, a zasady są bez sensu... Nie ma w niej nic (chyba mam deja vu...:))

Punkt pierwszy... dyktatura aż tak drastycznie podana nie jest dobrym pomysłem
Punkt drugi- Macie mieć wojsko? Kogo ty przyjmujesz, że musisz to ludziom tłumaczyć?
Punkt trzeci- Też głęboka myśl... Jak ktoś jest długo nieaktywny i nie gra to nie ma dlaniego żadnej różnicy czy ma sojusz, czy jest niezrzeszony.
Punkt czwarty- Masz zamiar sprawdzać ludziom zawartość spodni? ^^

1/10, może się poprawisz...

Obiecuję, że się poprawię:D
I będą bardzo grzecznym misiem:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry