[To nie błąd] Blad na przegladarce

  • Rozpoczynający wątek envi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witam,

Po nowej aktualizacji nie da sie wejsc poprzez przegladarke safari czy tez chrome na urzadzeniach ipad,iphone, wyskakuje oknko gdzie nalezy zalozyc konto jednakze jest opcja "masz juz konto" po nacisnieciu nie ma zadnej reakcji.
Link do obrazka zrobiony na ipadzie http://imgur.com/EHxY1Q1
 

DeletedUser

Guest
Odp: Blad na przegladarce

Teraz nie ma szansy aby sie bronic i budowac i mije pytanie ? Blad w grze z Panstwa strony a jakies zadosc ucxynienie ?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Blad na przegladarce

Wersja przeglądarkowa na urządzenia mobilne nie jest od czasu powstania aplikacji mobilnej wspierana, gra się cały czas rozwija więc należało się liczyć, iż kiedyś możliwość zalogowania się w ten sposób nie będzie możliwa..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Blad na przegladarce

Spróbujcie naokoło przez wersję angielską:)

Czyli wchodzimy na stronę en.grepolis.com, a kiedy już się pojawi okienko logowania, w pasku adresu zmieniamy "en" na "pl". Ja wprawdzie z wersji mobilnej nie korzystam, ale mam ten sam problem z wejściem na telefonie na wersję przeglądarkową.

Tłumaczenie o niewspieraniu wersji mobilnej wydaje mi się... nieprzekonujące. Dlaczego tylko na naszej wersji językowej? Upośledzeni jacyś jesteśmy? Czy możliwość korzystania ze standardowej wersji przeglądarkowej na telefonie jest zabroniona? Dlaczego?
 

DeletedUser23778

Guest
Odp: Blad na przegladarce

witam,

Po nowej aktualizacji nie da sie wejsc poprzez przegladarke safari czy tez chrome na urzadzeniach ipad,iphone, wyskakuje oknko gdzie nalezy zalozyc konto jednakze jest opcja "masz juz konto" po nacisnieciu nie ma zadnej reakcji.
Link do obrazka zrobiony na ipadzie http://imgur.com/EHxY1Q1

Wczoraj mialam ten sam problem, ale udało mi sie go obejść w dość prosty sposób
trzeba było w przeglądarce wejść w ustawienia i zaznaczyć "wersja na komputer"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Blad na przegladarce

Wersja przeglądarkowa na urządzenia mobilne nie jest od czasu powstania aplikacji mobilnej wspierana, gra się cały czas rozwija więc należało się liczyć, iż kiedyś możliwość zalogowania się w ten sposób nie będzie możliwa..

To w takim razie łaskawie wypadałoby dodać do wersji aplikacyjnej funkcje, których w niej nie ma, a są w przeglądarkowej... Bo po aplikacji też jakoś specjalnie nie widać, żeby ją aktualizowano w kierunku, w którym chcieliby użytkownicy.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Blad na przegladarce

Tłumaczenie o niewspieraniu wersji mobilnej wydaje mi się... nieprzekonujące. Dlaczego tylko na naszej wersji językowej? Upośledzeni jacyś jesteśmy? Czy możliwość korzystania ze standardowej wersji przeglądarkowej na telefonie jest zabroniona? Dlaczego?
Nie mylmy pojęć, wersja przeglądarkowa na urządzenia mobilne nie jest już rozwijana, aplikacja mobilna jak najbardziej, choć jak zauważyli przedmówcy nie zawsze w pożądanym przez graczy kierunku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Blad na przegladarce

Chyba się nie rozumiemy. Na telefonie, czy innym urządzeniu mobilnym można korzystać z grepolis w trzech wariantach:
-wersja mobilna na przeglądarkę
-wersja "przeglądarkowa" (guzik o takiej nazwie jest na okienku logowania do wersji mobilnej) na przeglądarkę, czyli tradycyjna, taka jak na komputer
-odrębna aplikacja

Nie ma problemu, żeby wejść na stronę logowania do obu wariantów przeglądarkowych w wersji angielskiej. W polskiej nie było do ostatniej aktualizacji. Jestem w ostateczności w stanie zrozumieć, że wersja mobilna na przeglądarkę nie jest rozwijana, ale dlaczego trzeba wyczyniać sztuki na telefonie, jeśli chce się skorzystać z "tradycyjnej" (NIE mobilnej) wersji na telefonie?
Po wpisaniu pl.grepolis.com powinna pojawić się strona logowania do wersji "standardowej", bądź nastąpić przekierowanie na stronę pl.grepolis.com/mobile, czyli logowania do wersji mobilnej.

W tej chwili zawsze jest to strona rejestracji nowego konta. Twierdzę, że jest to błąd. Dlaczego na wersji angielskiej jest prawidłowo?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Blad na przegladarce

Nie mylmy pojęć, wersja przeglądarkowa na urządzenia mobilne nie jest już rozwijana, aplikacja mobilna jak najbardziej, choć jak zauważyli przedmówcy nie zawsze w pożądanym przez graczy kierunku.

Sprawa jest prosta jak budowa cepa, gram na ipadzie i uzywam przegladarki chrome i safari, za pomoca ich nie moge wejsc do gry pońiewaz macie problem ze swoja strona. Nie bede gral przez aplikacje bo jest do kitu wiec pytam sie jak zostanie mi zrewanzowane to ze nie moge grac na przegldarce ? Dodam ze przed 2,75 wszystko dzialało a teraz nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Blad na przegladarce

Sprawa jest prosta jak budowa cepa, gram na ipadzie i uzywam przegladarki chrome i safari, za pomoca ich nie moge wejsc do gry pońiewaz macie problem ze swoja strona. Nie bede gral przez aplikacje bo jest do kitu wiec pytam sie jak zostanie mi zrewanzowane to ze nie moge grac na przegldarce ? Dodam ze przed 2,75 wszystko dzialało a teraz nie

Wyluzuj wszystko da się zrobić, to proste. Bierzesz do rączki swoje cudo na którym grasz, np telefon, włączasz przeglądarkę (ja mam chrome) i wchodzisz w ustawienia. Uwaga teraz moment kulminacyjny mianowicie klikasz "wersja na komputer", następnie wchodzisz na stronę Grepo i zaczynasz się jarać bo Ci śmiga jak kiedyś. Miłej gry :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry