[To nie błąd] Blad w produkcji surowcow

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser120
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser120

Guest
Nie zgadza sie produkcja surowcow
5bjx.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Blad w produkcji surowcow

Nie jestem pewien ale to może przez to że na twojej wyspie jest bardzo mało złóż kamienia.

Oczywiście nie mam pewności
 

DeletedUser

Guest
Odp: Blad w produkcji surowcow

Ale drewno też się nie zgadza, bo powinien mieć co najmniej 455. Ale widać, że ma aktywne zadowolenie i dodatkową produkcję drewna więc powinno być jeszcze więcej.
 
Odp: Blad w produkcji surowcow

Proszę na początek skorzystaj z tego FAQ. W szczególności proszę wyczyść pamięć podręczną przeglądarki cache.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Blad w produkcji surowcow

Po co, co chwila aktualizacje, jak z każdą następną coraz gorsze błędy się pojawiają!
Potwierdzam, u mnie też nieprawidłowa produkcja surowców. Wszystkiemu winny handlarz! Coś pokopaliście w skrypcie, bo zamiast dodawać 30% to odbiera o dokładnie 40%!
Na przykładzie produkcji kamienia. Przed odpaleniem darmowego 3-dniowego handlarza produkcja kamienia wynosiła 123 (poziom kamieniołomu 17) + 50% ( zadowolenie) = 185 jednostek surowca/godzinę. A po odpaleniu handlarza zamiast mieć około 240 to mam 111 !!! Analogicznie z pozostałymi surowcami. Wyczyściłem przeglądarkę z ciasteczek i usunąłem pamięć podręczną. To nie pomaga!!!

mowk.jpg

vy4m.jpg


P.S. I przy okazji , czy ktoś może odpisać na mój pierwszy post ("błąd czasu bonusów") albo chociaż potwierdzić czy błąd występuje?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jest już trochę lepiej, nie będę kasował poprzedniego posta i przepraszam za troszkę podniosły ton moich wypocin ;P Ale do rzeczy. Licznik surowców się zwiększył znacznie, mówiąc dokładnie podwoił się ;D ze 111 zrobiło się 222, srebro leciało 122 teraz jest 244 drewno 95 poleciało na 191. Proszę jeszcze aby moderatorzy dokładnie to sprawdzili, czy jest 100% ok. Według moich wyliczeń kamień powinien lecieć na 240 przy 30% handlarza, ale 222 nie jest złą liczbą

Albo to zbieg okoliczności albo wtyczka adblock plus miesza. Także wiadomość do założyciela tego tematu> TheBest jeżeli masz włączonego adblocka czy to w chromie, czy w firefoxie to wyłącz go całkowicie, powinno pomóc. Osobiście używam chrome i mi pomogło surka zwiększyła się 2x ;) wyłączyłem, odświeżyłem grepo, nastąpiła pozytywna zmiana (surka się podwoiła) po czym znów włączyłem adblock'a. Spróbuj, może i Tobie pomoże...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Blad w produkcji surowcow

Licznik surowców się zwiększył znacznie, mówiąc dokładnie podwoił się ;D ze 111 zrobiło się 222, srebro leciało 122 teraz jest 244 drewno 95 poleciało na 191. Proszę jeszcze aby moderatorzy dokładnie to sprawdzili, czy jest 100% ok. Według moich wyliczeń kamień powinien lecieć na 240 przy 30% handlarza, ale 222 nie jest złą liczbą

123*0,5+160=221,5
W sumie ten wzór mógłby wystarczyć jako odpowiedź ;) Produkcja podstawowa dla kamieniołomu na poziomie 17 na Twoim świecie to 123 jednostki. Bonus Zadowolenie działa na produkcję podstawową, więc obliczamy go ze 123 a nie ze 160 produkowanych jednostek.

Jeśli chodzi o samo wyświetlanie się mniejszej liczby, to nawet jeśli coś się zablokowało podczas wyświetlania, to i tak surowce były produkowane poprawnie.
 
Do góry