[Nowość] Blokada wiadomości masowych

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

Blokujemy masówki ?

  • Jestem za blokadą wiadomości masowych.

    Głosy: 23 74,2%
  • Oczywiście wolę spam i moja decyzja to nie blokować wiadomości masowych.

    Głosy: 4 12,9%
  • A mi to wszystko jedno...

    Głosy: 4 12,9%

  • W sumie głosujących
    31
Odp: Blokada wiadomości masowych

a ja jestem za, ograniczy to wysyłanie niechcianych nam masówek by kupować czy instalować jakieś badziewie, masy powinny wysyłać mi tylko sojusze z koalicji lub te z którymi mamy PON
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Blokada wiadomości masowych

Moim zdaniem dobry pomysl... często zdarzają się gracze którzy wysylaja masy do wrogów ze leci kolon i żeby mu czary rzucali itp itd.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Blokada wiadomości masowych

głos na tak :) mam dość dostawania 2 razy dziennie masa o botach i innych śmieciach
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Blokada wiadomości masowych

No to co się dzieje przez ostatnie 2 tygodnie to jakaś paranoja.
Non stop wiadomości od A5588229529, A7839061207 itp. itd. Nie wiem czy INO coś próbuje działać ale połowy nawet nie zdążę odczytać bo są usuwane automatycznie (powiadomienia o wiadomości jednak zostają).
Blokada masówek powinna być priorytetem!

Jednocześnie podpinając się pod propozycję warto by dodać aby wiadomości masowe wysłane przez opcję "przekaż dalej" również posiadały ikonę jak wiadomość masowa (obecnie wyglądają jak zwykłe wiadomości) i aby one również były blokowane (według tych samych zasad co w propozycji).
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Blokada wiadomości masowych

Niestety problem nie jest aż tak prosty, te wiadomości, o których wspominacie nie są wiadomościami masowymi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Blokada wiadomości masowych

Niestety problem nie jest aż tak prosty, te wiadomości, o których wspominacie nie są wiadomościami masowymi.


Ale taki "Bocik" który sobie zaznaczy opcję wysłania wiadomości masowej już nie będzie mógł wysłać,bo blokada obowiązuje wszystkich wokół oprócz wyznaczonych sojuszu lub użytkowników.
Bo jak się nie mylę to właśnie przez masówki często leci taka "propozycja"
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Blokada wiadomości masowych

O tym właśnie piszę, że nie jest to wiadomość masowa i blokada by nie zadziałała.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Blokada wiadomości masowych

O tym właśnie piszę, że nie jest to wiadomość masowa i blokada by nie zadziałała.

Takie pytanie na boku - czy zostało już zgłoszone to wykroczenie wobec podmiotu, który takowe wiadomości masowe wysyła?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Blokada wiadomości masowych

Propozycja została zaakceptowana.
 
Do góry