[To nie błąd] Blokowanie rozbudowy cudów ,przed czasem pokoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13316
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13316

Guest
18 miesięcy w błoto i kilka pięknych słówek i co to już koniec ,za kogo wy nas macie ,pytam się jak chcecie nam to wynagrodzić , konkrety a nie piękne słówka
 
czekaj- pewnie kilka dni -aż ich zwierzchnicy przyznają nam racje. może i nawet zmiany zrobią- ale dla nas będzie za późno. GOLD GOLD się liczy a nie gracze i czas jaki poświęciliśmy tej grze.
 

DeletedUser13316

Guest
więc jutro w nocy o godz. 0:33:59 -zostaniemy oszukani i okradzeni ,nie ma konkretów to sami o nie zadbamy ,trzeba się zebrać i zrobić pozew grupowy straciliśmy tutaj ogrom czasu a z waszej strony nie ma nawet chęci aby tą sytuacje jakoś rozwiązać , jutro zostaną złamane nasze prawa ,dokonacie kradzieży naszych pieniędzy stać was tylko na kilka miłych słówek ,czekam na konkrety ,i przede wszystkim na zwrot moich pieniędzy ,nie złotych monet bo do czego mi one ,zwrot kasy którą kradliście przez półtora roku ,wiec jutro o godz. 0:33:59 zostaniecie oszustami i złodziejami ,tak się nazywa tych co za realne pieniądze sprzedają coś co nie działa. Nie naprawicie do jutra to czeka was zwrot naszych poniesionych kosztów
 
Droga Yakamoz
Generalnie to nie interesuje mnie, że w przyszłości bliżej nieokreślonej poprawicie bubla, interesuje mnie stan na dzisiaj, bo od półtora roku do DZISIAJ wywalam co miesiąc kasę na tegoż bubla. Przyszłość o tyle mnie nie interesuje, że nie mam czasu na buble i zapewne nie będziemy już mieli okazji się spotkać w jakiejkolwiek grze Inno... A jeśli prosta czynność programistyczna jest przez Waszych programistów nie do ogarnięcia to może trzeba ich wymienić? Uwierz mi, zrobimy Wam taką antyreklamę, że zaboli. A kasę będziecie musieli zwrócić, bo pozew macie jak w banku. I na koniec cytat do przemyślenia przez odpowiedzialnych za tego bubla:
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.
prof. W. Bartoszewski
 

DeletedUser13316

Guest
czas płynie a z waszej strony nie ma ani jednej konkretnej propozycji co by pomogła przynajmniej trochę zrekompensować nasz straty ,przecież te forum jest totalnie martwe ,chyba aż tak bardzo zajęci nie jesteście ,zostało 15,5 godz. czas płynie
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Obecnie nie mamy informacji o rekompensatach, jeśli podjęta zostanie taka decyzja zostaniecie poinformowani o niej.
 

DeletedUser13316

Guest
mamy czas do do godz. 0:33:59 (jeżeli dobrze policzyłem) od tego czasu zostaną zablokowane rozbudowy 10 poziomy ,wiec prawdopodobnie braknie nam kilka godzin a może minut i na 4 dni przed czasem pokoju będziemy sobie oglądać jak buduje przeciwnik ,czekacie na info zostało wam 12 godz. później skutki będą nieodwracalne , macie odpowiednie narzędzia aby te straty zrekompensować tylko potrzebna jest więcej chęci ,chcecie więcej info to tylko na priv.
bo nie będę podawał dokładnych szczegółów na otwartym forum. godzina zero coraz bliżej
 

DeletedUser13316

Guest
to jest wasz jedyny konkretny temat na tym forum w 2018 ,wiec zajmijcie się nim a nie czekacie ,pytam się co z naszymi skrótami które o podanej wyżej godz. zostaną zmarnowane ,my walczymy z waszymi oszukańczymi regułami i staramy się robić co możemy aby mieć jak najmniejsze straty a wy czekacie na info , lepiej pomyślcie jak te straty zniwelować do minimum i co z naszymi skrótami to jest ogrom łask które przepadnie po północy nie czekajcie tylko zacznijcie pracować
 

Sapcio

Zespół Grepolis
mamy czas do do godz. 0:33:59 (jeżeli dobrze policzyłem) od tego czasu zostaną zablokowane rozbudowy 10 poziomy ,wiec prawdopodobnie braknie nam kilka godzin a może minut i na 4 dni przed czasem pokoju będziemy sobie oglądać jak buduje przeciwnik ,czekacie na info zostało wam 12 godz. później skutki będą nieodwracalne , macie odpowiednie narzędzia aby te straty zrekompensować tylko potrzebna jest więcej chęci ,chcecie więcej info to tylko na priv.
bo nie będę podawał dokładnych szczegółów na otwartym forum. godzina zero coraz bliżej
Informacja i stanowisko w tej sprawie zostały napisane w poście. Tutaj,

Również napisałem do Pana na PW, odpowiedzi nie otrzymałem.
 

DeletedUser31938

Guest
Drodzy Gracze,
rozumiemy Wasze rozgoryczenie w związku z zaistniałą sytuacją, obawiam się jednak, że w chwili obecnej naniesienie zmian nie będzie możliwe. Jest to proces czasochłonny i skomplikowany, wymagający testów.
Interesujące. Mamy info od graczy z innych światów, że ten problem był Wam sygnalizowany daaaaaawno temu i regularnie olewaliście graczy w tej kwestii. Tym razem tak się niefortunnie złożyło, że chodzi o level 10 na świecie o prędkości 1 na którym bujaliśmy się inwestowaliśmy czas i realne pieniądze przez 18 miesięcy- w związku z tym nie popuścimy. Jeśli nie znajdziecie rozwiązania tej sytuacji (nadmienię, że "uścisk dłoni prezesa" nie wystarczy) to bądzcie pewni, że podejmiemy bardziej zdecydowane kroki. Przeprosić i empatię wyrazić możecie jako dodatek- wynikający ze zwykłej przyzwoitości.
 

DeletedUser13316

Guest
proszę jakoś gracze z innych światów ,twierdz że był wam znany ten problem

xxxxxxxxxx napisał:
xxxxxx 19.12.2018 14:21

czytałam, chodzi mu o ten wałek jak jest ec w trakcie świąt że blokuje czas pokoju możliwość kliknięcia budowy gdy inne sojusze mogą sypać do samego startu czasu pokoju a potem wyścig o atomową sekundę po świętach kto pierwszy odpali budowę i wygra nawet jak miał tyły w sypaniu, przez co wyścig nie ma sensu ale to juz bylo wałkowane od kilku lat i odpowiedz jest ta sama- xxxxxxxxxx gracze :p więc teraz pewnie tez nie przejdzie pomimo ze dobre argumenty dają ci co piszą
cytujZmieńusuń
xxxxxxxx 19.12.2018 15:18
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16197

Guest
Chciałabym wiedzieć dlaczego znowu została usunięta ankieta???
 
pewnie z tego samego powodu co usuwane posty:" bo nie wnosiła nic nowego i mówiła nieprawdę a do tego była bardzo prowokacyjna"
 

DeletedUser31938

Guest
No i co nam na to odpowiecie? Póki co wychodzi, że zapodaliście nam stek kłamstw, o problemie wiedzieliście od dawna i dopuściliście się tak rażącego zaniedbania...
 

DeletedUser29866

Guest
szkoda słów

po zakończeniu tego serwera poszukam gry bez takich błędów
Grałem tu 3-4 lata. pomimo patologii jakie zaczynają się szerzyć.
Brak serwerów bez golda żeby dzieciaki mogły sobie pograć a nie tylko jacyś niedowartościowani zapaleńcy wydający kilkaset zł miesięcznie , czy jeszcze więcej.
Brak możliwości atakowania w nocy żeby ludzie mogli pospać.
Ogólnie brak możliwości rywalizowania na równych zasadach ( to by mógł załatwić serwer z wpisowym na początek ale bez premium ).
Wielu starych graczy którzy uczyli mnie tutaj zasad chętnie by wróciła gdyby tylko rywalizacja była uczciwa.
Nie rozumiem dlaczego Inno nie widzi tego. Dlaczego logując się na nowy serwer byłem kilka lat temu 15 tys. któryś w rankingu a teraz jak wszedłem na Gonnos to po dwóch dniach jest 570 :D
Dlaczego kiedyś o wygraną rywalizowało 5-8 sojuszy, a teraz max dwa z czego 1 ma o wiele większą przewagę.

I do tego ten błąd gry. Wątek oznaczyliście że to nie błąd. W wymianie zdań z graczami piszecie że to wada gry ..

Tyle z mojej strony.
 

DeletedUser31936

Guest
Jeszcze raz: Jeśli ten błąd w rywalizacji nie zostanie naprawiony dołączę się do zbiorowego pozwu o zwrot gotówki za wydane kwoty na opcje premium. Dodatkowo napewno nagłośnię we wszelkich mediach zaistniałą na zakintos sytuację , która jawnie niszczy ducha rywalizacji .
 

DeletedUser13316

Guest
piękny tekst ,krótko tylko 89 godz. przed czasem pokoju a nam brakło 21 minut aby surowiec dotarł o czasie
Rozbudowa nie może być rozpoczęta w czasie pokoju lub krótko przed jego rozpoczęciem
 
Do góry