Blood Wars

  • Rozpoczynający wątek xxxxyyyy
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No proszę tyle tematów, tyle wątków a nikt nie napisał o polskiej onlinówce bloodwars. Gra dość ciekawa niestety jak na polskie produkcje ma zbyt zadufanych w sobie adminów/opów i modów więc rozwija się jak krew z nosa pod górke a wszelkie pomysły graczy są ignorowanie. Mimo tych kilku minusów gra jest znośna i można sie zatracić na wiele h. Chętnych zapraszam do gry i czekam na wasze opinie o tym tworze.
 

DeletedUser

Guest
Widac że kolega powyżej tez mial doswiadczenia z sejanem albo innymi ))) Ja akurat banowany nie byłem ale znam zbanowanych za ... trudno powiedzieć za co ))) Bloodwars polecam aczkolwiek na pewnym etapie staje sie nudna - atakuje się tych samych, dostaje sie od tych samych , tylko smoki jeszce coś ciagną jak dropa nie ma. Mowię to ja Vanril z R10 ( kiedys też z R4 )))
 

DeletedUser

Guest
Hmmmm Sejan.. Więcej można powiedziec o C47..:) . O nim to już książkę można napisac.
Mimo że następuje powolny rozwój gry to można pochwalic ich za to że każda zmiana jest poddawana pod opinię publiczną i każde uaktualnienie to z reguły pomysły graczy.

Co do adminów to powiem że grałam na R1, po tym jakie układy są między C47 Cyraxem i "Beatunia" i wieloma innymi osobami zniechęciło mnie okropnie... Nie banuje się ot tak bo kolega poprosił, bo chciał wygrac oblęzenie....

Teraz na R1 zostało bardzo mało osób ze starego Decados, Loży Szyderców już nie ma a w D.A.T.E jest namiastka tego co było i większośc to osoby które trzyma sentyment.

Ogólnie gra ciekawa pod względem fabuły ja pamiętam ją jako najbardziej dla mnie czasochłonną przez różne kombinacje, wstawanie po nocach żeby na expe iśc itp. takiej atmosfery jak tam już nigdzie nie zaznałam jeśli chodzi o takie gry...
 

DeletedUser

Guest
gralem w to dosc krotko i niepolecam ale jak na przegladarke to zrobili bardzo ciekawie zawirusowane postacie i te rangi ;D moja ocena 2/5
 
Do góry