Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mikołaju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
xmas_banner.png

Święta nadchodzą wielkimi krokami! Na forum pojawiło się ogłoszenie o tegorocznych niespodziankach z okazji Bożego Narodzenia. Już 1 grudnia pojawi się w grze Kalendarz Adwentowy, który każdy gracz będzie mógł udekorować wybranymi przez niego ozdobami, zgarniając przy tym ciekawe bonusy. Ponadto wasze kalendarze będą mogły wziąć udział w konkursie na najlepszy kalendarz w polskiej wersji językowej gry. Kalendarz z największą liczbą głosów dołączy do zwycięzców z innych serwerów Grepolis, z całego świata, a najlepszy z nich otrzyma prezent specjalny!

Zapraszamy do dyskusji! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Będzie za to blaszka? ;] BO już mnie świerzbi xDD
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Co będzie trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Co będzie trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie?

Niedługo pojawią się szczegóły z instrukcją kiedy i komu podesłać swój kalendarz :) Wziąć udział może każdy gracz, choć polecałabym na bieżąco otwierać wszystkie prezenty z dekoracjami, aby zwiększyć swoje szanse w wyborze zwycięzców :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Pamiętajcie, że każde okienko z kalendarza może zostać otworzone we właściwym dniu grudnia – jeżeli go przegapicie, nie martwcie się - będzie możliwość ich otworzenia za niewielką kwotę złota.
Jaka to będzie kwota złota, bo jestem ciekaw :)
A co do kalendarza i dekoracji, to innogames się postarało :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Jaka to będzie kwota złota, bo jestem ciekaw :)
A co do kalendarza i dekoracji, to innogames się postarało :)
Myślę że to będzie 20 lub 50 złota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Mam pytanko. Czy na kilku światach są odrębne kalendarze? Jeżeli tak to nasuwa mi się drugie pytanie, czy można wygrać nagrody na więcej niż 1 świecie? Pozdrawiam
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Co się stanie jeśli się kliknie udostępnij kalendarz i czy można to zrobić kilka razy np. 1 i 10 grudnia?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Udostępnienie kalendarza i wklejenie linku np,. na forum sojuszowym daje innym graczom możliwość oglądania Twoich bieżących postępów w jego upiększaniu. Kilkukrotne udostępnianie nic nie zmieni.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Mam pytanko. Czy na kilku światach są odrębne kalendarze? Jeżeli tak to nasuwa mi się drugie pytanie, czy można wygrać nagrody na więcej niż 1 świecie? Pozdrawiam
Chciałem zapytać o to samo.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Mam pytanko. Czy na kilku światach są odrębne kalendarze? Jeżeli tak to nasuwa mi się drugie pytanie, czy można wygrać nagrody na więcej niż 1 świecie? Pozdrawiam
Na każdym świecie można mieć inny kalendarz adwentowy i korzystać z różnych bonusów. Co do konkursu kalendarzowego, to nagroda będzie jedna, a czy można będzie wysłać kilka obrazków, to zostanie ustalone wkrótce. W ogłoszeniach pojawi się informacja na ten temat :)
 

DeletedUser14089

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

czy w tym roku będzie czas pokoju i od kiedy???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Kiedy zacznie się konkurs?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Czy kalendarz adwentowy jest w apce na androida?
 

DeletedUser13686

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

hahaha. dobry konkurs. jak zwykle wygra ktos, kto pakuje najwiecej kasy w zloto.zwykly szary gracz nie ma szans. no ale biznes to biznes.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

hahaha. dobry konkurs. jak zwykle wygra ktos, kto pakuje najwiecej kasy w zloto.zwykly szary gracz nie ma szans. no ale biznes to biznes.

A dlaczego tak sądzisz? To czy ktoś kupuje premium nie ma najmniejszego znaczenia w ocenie jego pracy konkursowej, każdy ma równe szanse. Zarówno na forum w dziele Konkursy jak i na GreTime's masz szanse zdobycia złota i wzięcia udziału w konkursach. Zauważ, iż niektóre konkursy są oceniane bezpośrednio przez Graczy i to oni wybierają zwycięzcę, więc jak widzisz nie ma powodu do twierdzenia, że kto kupuje złoto ten wygrywa.
 

DeletedUser16206

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Pomysł na ten kalendarz dopiero wam się udał :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

A dlaczego tak sądzisz? To czy ktoś kupuje premium nie ma najmniejszego znaczenia w ocenie jego pracy konkursowej, każdy ma równe szanse. Zarówno na forum w dziele Konkursy jak i na GreTime's masz szanse zdobycia złota i wzięcia udziału w konkursach. Zauważ, iż niektóre konkursy są oceniane bezpośrednio przez Graczy i to oni wybierają zwycięzcę, więc jak widzisz nie ma powodu do twierdzenia, że kto kupuje złoto ten wygrywa.


Akurat to stwierdzenie samo się narzuca.... Największą szansę na wygraną będą miały najładniejsze kalendarze, a do tego trzeba odkryć jak największą ilość prezentów. Czyli na logikę rzecz biorąc jak wywalisz na kalendarz 3k monet to masz szanse na ich zwrot. Oczywiście jeśli kto inny nie zrobi tego samego i nie będzie miał większej ilości znajomych głosujących na jego kalendarz. No chyba, ze się mylę to mnie oświećcie :p
A tak z ciekawości to mogą być u nas oceniane kalendarze z zagranicznych światów, nie oceniane na tamtejszych forach?
 
Do góry