Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mikołaju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Akurat to stwierdzenie samo się narzuca.... Największą szansę na wygraną będą miały najładniejsze kalendarze, a do tego trzeba odkryć jak największą ilość prezentów. Czyli na logikę rzecz biorąc jak wywalisz na kalendarz 3k monet to masz szanse na ich zwrot. Oczywiście jeśli kto inny nie zrobi tego samego i nie będzie miał większej ilości znajomych głosujących na jego kalendarz. No chyba, ze się mylę to mnie oświećcie :p
A tak z ciekawości to mogą być u nas oceniane kalendarze z zagranicznych światów, nie oceniane na tamtejszych forach?

No własnie nie wiem czy masz rację, ale z tego co zauważyłam, to w danym dniu możesz wybrać jedną opcję, a później ewentualnie za 50 monet możesz wymienić na cos innego. Jednak wymienic, a nie dokupić. Czyli nie ma znaczenia czy ładujesz złoto, czy nie kazdego dnia masz 1 ozdóbkę. Rzecz chyba polega na tym jak gustownie dobierzesz te ozdóbki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Czy jest szansa na odpowiedź na pytanie dotyczące zagranicznych światów? Z racji tego, że gra tam duża liczba naszych graczy to chyba nie tylko ja chciałabym poznać odpowiedź...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Odpowiedź na to pytanie zawarta jest w pierwszym poście tego tematu i pozwolę sobie ją zacytować:
Ponadto wasze kalendarze będą mogły wziąć udział w konkursie na najlepszy kalendarz w polskiej wersji językowej gry. Kalendarz z największą liczbą głosów dołączy do zwycięzców z innych serwerów Grepolis, z całego świata, a najlepszy z nich otrzyma prezent specjalny!
Zatem osoby grające w innych wersjach językowych, tam będą mogły wziąć udział w konkursie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Czy ktoś wie, dlaczego nie mogę otworzyć prezentó z kalendarza? Problem zaczął się po aktualizacji wersji gry...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Ja zawsze po północy odświeżam stronę i potem odbieram bez problemu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Ja i bez odświeżania daję radę :)
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Hmmm a gdyby odebrać prosiaka i zamienić za 50 złota na coś innego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

A ja cieszę się bardzo z czasu pokoju! Jest to pierwszy raz (jak kiedyś grałem nie pamiętam lub nie dotrwałem do świąt)

Świetny pomysł na wyeliminowanie śliniących się przed komputerem maniaków którzy gardzą wszelkiego rodzaju tradycjami, świętami oraz innymi tylko dążąc do pokazania swojej siły - dla nich świetny kaftanik bezpieczeństwa a dla mnie brak niemiłych niespodzianek jak odejdę od wigilijnego stołu.

W całym tym bałaganie związanym z aktualizacją chociaż to. Dziękuję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Czytam i znaleźć nie mogę - jak nazwać temat z kalendarzem?
 

DeletedUser14426

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Ja znalazłem inny problem. Polega na tym, że próbując wrzucić kalendarz z dysku wyświetla się informacja, że plik ma za duży rozmiar.
Ja sobie z tym poradzę, tylko pytanie czy nie można tego uprościć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Również mam problem z wielkością pliku, który zajmuje 866kb, a limit jest o wiele mniejszy. Czy ktoś może napisać, w jaki sposób temu zaradzić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

mam pytanie. jak wrzucić swój kalendarz adwentowy na forum?
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

święnta się już skończyły
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

święnta się już skończyły

A Mikołaj wraca i odbiera prezenty...

Kto legalnie, nie łamiąc żadnych zasad, zalogował się na inny świat po złotko, spotka się z karą Mikołaja.

Wrócił i odbiera złoto - nie ważne, czy kupione, czy nie...
 
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Ta radzę osobom które skożystały z promocji i odebrały złoto i zalogowała się na innych światach aby też pobrać radzę nie zasilać kont premium bo wam wszystkie złoto zabiorą mnie zabrali 700 szt ot tak !!! Chyba będzie trzeba iść do sądu z tym
 
Ostatnia edycja:
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Szkoda że nawet nie dostałem jakiejś informacji mówiącej o błędzie tylko od razu zabrano nasze prezenciki . Takie desperackie zachowanie pokazuje niestety dziecinność ludzi siedzącej wyżej na krzesełkach ;/ Niestety tak wyszło że nie liczą się z nami graczami, nawet tymi którzy ładują w tą grę prawdziwe pieniądze .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Dla mnie to jest zwykłe złodziejstwo;//// nigdzie nie było żadnych ograniczeń że nie wolno logować się na innych światach a teraz po cichutku złotko wraca do mikołaja;//// wiem jedno ja już ani złotówki nie wydam na złodziei ....amen
 
Do góry