Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mikołaju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Dla mnie to jest zwykłe złodziejstwo;//// nigdzie nie było żadnych ograniczeń że nie wolno logować się na innych światach a teraz po cichutku złotko wraca do mikołaja;//// wiem jedno ja już ani złotówki nie wydam na złodziei ....amen


W pełni popieram głos Venom'a. Skoro administracja gry popełniła( w ich mniemaniu błąd) to czemu mają tracić na tym gracze, którzy w sposób w pełni legalny, postępując zgodnie z zasadami gry zyskali złoto?

Z całym szacunkiem, ale to, że osoby odpowiadające za tą grę popełniły w ich mniemaniu błąd to nie powinien być problem nas, graczy. A takie "wykradanie" złota, bo inaczej tego nazwać nie można, to jest zdecydowanie niepoważna sprawa. Jeżeli administracja oczekuje jakiegokolwiek szacunku dla siebie od graczy, to powinni zacząć szanować nas- graczy.

Mam wrażenie, że nie mamy do czynienia z ludźmi poważnymi...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Generalnie rzecz ujmując, zostaliśmy ukarani, za postępowanie wedle zasad gry
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

W dniu wczorajszym decyzją InnoGames wszystkim graczom, którzy skorzystali z błędu umożliwiającego wielokrotne pobieranie złota z kalendarza adwentowego zostało ono w pewnej części odebrane. Realizacją tej decyzji zajął się skrypt dołączony do kodu gry. W sytuacji tej poza podaniem informacji nie możemy nic więcej zrobić. Zażalenie w tej sprawie można wysłać na adres e-mail: info@innogames.de (Prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim) lub skorzystanie z drogi sądowej. Dalsza dyskusja na forum ogólnym, będzie niestety traktowana jako dyskusja o pracy administracji i odpowiednio blokowana.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Otrzymaliśmy informację od firmy InnoGames i zostaliśmy upoważnieni do jej przedstawienia, iż z uwagi na liczne protesty graczy postanowiono operację odebrania złota anulować. Co oznacza, iż wszystkim graczom, których to dotknęło, złoto zostanie zwrócone. Przywracanie stanu środków premium na kontach ma się odbyć w najbliższy weekend - dokładniejszego terminu nie podano.

W przypadku wątpliwości ilościowych po przywróceniu, prosimy o skorzystanie z systemu ticketów.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Z tego co widzę operacja zwrotu już została wykonana.
 

DeletedUser9917

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Mam pytanko :) czy może w końcu ktoś napisać jakie jest ostateczne stanowisko InnoGames w sprawie złota otrzymywanego za kalendarz???
Bo jak dobrze zrozumiałem Robina65 to logowanie się na innych światach i zbieranie złota było legalne i nie podchodzi pod łamanie regulaminu?
więc jeśli tak jest to mam kolejne pytanie w imieniu osób którym InnoGames bezprawnie zablokowała możliwość zdobywania złota w jaki sposób firma planuje wynagrodzić graczom wprowadzoną umyślnie blokadę możliwości logowania na innych światach w czasie świąt???
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Mam pytanko :)
więc jeśli tak jest to mam kolejne pytanie w imieniu osób którym InnoGames bezprawnie zablokowała możliwość zdobywania złota w jaki sposób firma planuje wynagrodzić graczom wprowadzoną umyślnie blokadę możliwości logowania na innych światach w czasie świąt???

kto nie zdążył To już jego problem nie Inno... ani supportu... ;] się nie łapie okazji to się nie zarabia. a wiadomym było ze nie podejmą żadnych środków karnych wobec tych co zarobili sobie monety (ja na .en 2000monet)
jak mawiają w kupie siła ^^ i to się potwierdziło tym jak szybko się wycofano z pomysłu odebrania monet...

Za co + dla Inno że miało odwagę przyznac się do błędu i nie okradać ludzi z ich monet...
 

DeletedUser9917

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

prędzej się doczekam aż bandyci z wiejskiej staną się uczciwymi obywatelami niż mi ktoś odpowie na pytani mnie nurtujące...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Tomcio chyba trochę się zagalopowałeś. Nie można Cie okraść z czegoś czego nie miałeś. Ty nic nie straciłeś. Po prostu nie zyskałeś.
Nie było to świadome działanie tylko błąd programistów. Błąd został naprawiony. To, że Ciebie nie było przy kompie przez prawie całą Wigilie, lub nie wykorzystałeś okazji. jest Twoim osobistym problemem, a nie Inno. Co do oddania złota słusznie zrobili, każdy ma prawo rejestrować się gdzie chcę, był to ich błąd nie graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9917

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Tomcio chyba trochę się zagalopowałeś. Nie można Cie okraść z czegoś czego nie miałeś. Ty nic nie straciłeś. Po prostu nie zyskałeś.
Nie było to świadome działanie tylko błąd programistów. Błąd został naprawiony. To, że Ciebie nie było przy kompie przez prawie całą Wigilie, lub nie wykorzystałeś okazji. jest Twoim osobistym problemem, a nie Inno. Co do oddania złota słusznie zrobili, każdy ma prawo rejestrować się gdzie chcę, był to ich błąd nie graczy.

Zostałem okradziony z szansy gry na równym poziomie z graczami którym dano możliwość zarobienia dodatkowego złota.
Błąd??? Trudno nazwać błędem fakt że ktoś celowo zablokował możliwość logowania się na innych światach.
i nie mam żadnych wątpliwości że postąpili słusznie oddając złoto ludziom którzy je zdobyli natomiast moje wątpliwości budzi fakt że ludzie którzy zostali ŚWIADOMIE przez Inno pozbawieni szansy zdobycia złota nie mają szans na rekompensatę ze strony firmy.


a jeśli w swej naiwności wierzysz że nie było to świadome działanie ze strony Inno to masz tutaj odpowiedź jakiej udzielono na forum grepo :

Shannqa

Odp: problemy z logowaniem
W kalendarzu adwentowym pojawił się błąd narażający firmę InnoGame na straty, W efekcie próby jego usunięcia pojawił się błąd z logowanie na nowe światy. Problem został zgłoszony technikom i naprawiony najszybciej, jak to było możliwe. Pozostawienie opcji odebrania złota byłoby zezwoleniem na wykorzystanie luki w grze, co jest niezgodne z regulaminem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

Zostałem okradziony z szansy gry na równym poziomie z graczami którym dano możliwość zarobienia dodatkowego złota.
Błąd??? Trudno nazwać błędem fakt że ktoś celowo zablokował możliwość logowania się na innych światach.
i masz pecha bo regularnie logowałem się przez święta na grepo :)
i nie mam żadnych wątpliwości że postąpili słusznie oddając złoto ludziom którzy je zdobyli natomiast moje wątpliwości budzi fakt że ludzie którzy zostali ŚWIADOMIE przez Inno pozbawieni szansy zdobycia złota nie mają szans na rekompensatę ze strony firmy.


a jeśli w swej naiwności wierzysz że nie było to świadome działanie ze strony Inno to masz tutaj odpowiedź jakiej udzielono na forum grepo :

Shannqa

Odp: problemy z logowaniem
W kalendarzu adwentowym pojawił się błąd narażający firmę InnoGame na straty, W efekcie próby jego usunięcia pojawił się błąd z logowanie na nowe światy. Problem został zgłoszony technikom i naprawiony najszybciej, jak to było możliwe. Pozostawienie opcji odebrania złota byłoby zezwoleniem na wykorzystanie luki w grze, co jest niezgodne z regulaminem.

Nie nazywam błędem faktu zablokowania logowania na światy. To akurat jest próbą naprawy błędu. Błędem było danie możliwości odebrania złota na tylu światach.
Skoro byłeś w święta to tym bardziej mogłeś odebrać i nie masz czego krzyczeć. złoto już się dawno ludziom pokończyło, a Ty jeszcze to rozpamiętujesz...
Zapominasz o jednym Inno to nie Caritas, tylko normalna firma zarabiająca na grach. Mieli prawo zablokować logowania skoro w wyniku błędu ponosili straty...
 

DeletedUser9917

Guest
Odp: Boże Narodzenie 2012 - Kalendarz Adwentowy, konkurs i inne rozmowy o Świętym Mik

nie zbierałem złota z innych światów ze względu na niezbyt jasną na tamtą chwilę sytuacje regulaminową (że tak to określę :) )
Może i nie jest Caritasem ale za swoją głupotę płacić musi. skoro są jakieś zasady skoro są jakieś regulaminy to winno się ich przestrzegać a Oni przez swoje postępowanie wypaczyli wynik gry :)
 
Do góry