[Wyjaśnione] Bogowie i zaklęcia

Status
Zamknięty.

DeletedUser23645

Guest
Witam, mam pytanie, od którego poziomu Świątyni będę miała wszystkie zaklęcia? Zależy mi na Sztormie Posejdona, jednak mimo 27 poziomu Świątyni, nadal mam tylko 3 zaklęcia (sprawdzałam zarówno na komputerze, jak i na telefonie).
Z góry dziękuję za odpowiedź:)
 
Odp: Bogowie i zaklęcia

Witam, mam pytanie, od którego poziomu Świątyni będę miała wszystkie zaklęcia? Zależy mi na Sztormie Posejdona, jednak mimo 27 poziomu Świątyni, nadal mam tylko 3 zaklęcia (sprawdzałam zarówno na komputerze, jak i na telefonie).
Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Aby mieć wszystkie zaklęcia musisz posiadać przynajmniej 6 miast i w każdym w świątyni czcić innego Boga. Aby mieć odblokowane zaklęcie sztorm musisz wybrać w mieście Posejdona. Pamiętaj, że jeżeli czcisz już w mieście danego Boga i go zmienisz to utracisz wszystkie jego łaski. Zaklęcia nie zależą od poziomu świątyni. :)

EDIT: dziękuję Furiae za poprawienie ;] pisałam zaspana na urlopie ;)

7.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24204

Guest
Odp: Bogowie i zaklęcia

aby miec wszystkie zaklecia musi miec 6 miast , mamy 6 bogow Marto ...
przy przynajmniej 5 nie ma opcji miec wszystkich :)
zeus , posejdon , artemida, hera, hades , atena
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bogowie i zaklęcia

Tak się mądrzycie, a nie dopowiecie, że sztorm jest jednym z zaklęć, które można rzucić jedynie na atak, a nie na miasto:)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Bogowie i zaklęcia

bo o to kolega zakładający temat nie pytał :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bogowie i zaklęcia

Jak nie pytał? Wyraźnie o to jej chodziło, że ma tylko trzy zaklęcia do wyboru u Posejdona i nie wie, jak ma "odblokować" czwarte:)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Bogowie i zaklęcia

a faktycznie :), wiec wystarczyło dodać iż bedzie go mieć jak tylko 280 łask uzbiera :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23645

Guest
Odp: Bogowie i zaklęcia

Dziękuję bardzo za odpowiedź, wszędzie było bardzo ogólnikowo napisane o zaklęciach, ale dzięki Wam, udało mi się zrozumieć o co chodzi i już wiem, jak rzucać zaklęcia na ataki:)
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Bogowie i zaklęcia

Zawsze jest miło, kiedy zostają rozwiane wątpliwości, a gracz dziękuje forumowiczom , zaangażowanym w pomoc. To dzięki Wam, początkujący gracz może szybko i (co też ważne) wielostronnie uzyskać potrzebne mu informacje. Państwa aktywność szczególnie w tych działach w Agorze jest bardzo cenna i nie do przecenienia. W tym miejscu chciałbym przeprosić Furiae za nieporozumienie, które wynikło w tym temacie. Jej odpowiedź rzeczywiście może sugerować, że coś źle zrozumiała, a nie, że poprzedzająca ją wiadomość była edytowana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry