Bogowie-porady.

  • Rozpoczynający wątek Mahome
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pytanie odnośnie czaru Ateny: "ochrona miasta". Czy ten czar chroni tylko miasto czy również armię będącą poza miastem. Dokładnie chodzi o to czy jak rzucę ten czar na swoje miasto, a potem kogoś zaatakuję to czy będzie on mógł rzucić na moją armię gniew Zeusa?
 

DeletedUser

Guest
pytanie

mam 1 poziom swiatyni i moge se bogow wybierac to ktorego mam wybrac na poczatek prosze o pomoc?
 

DeletedUser17

Guest
Poszukaj tematów z własnie takimi pytaniami, bo nie będę tolerował, pytania o to samo setki razy
 

DeletedUser

Guest
tesknota hery

prosze o udzielenie mi pomocy co do tego ile czasu trwa tesknota rzucona na miasto??
 

DeletedUser

Guest
czyli juz to moge rzucic jak atak na mnie nastapi za okolo 4 godz??
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie odnośnie czaru Ateny 'Mądrość'. Ten czar możemy rzucić gdy ktoś nas atakuje czy w każdej chwili na losowo wybrane miasto?
 

DeletedUser

Guest
Tylko gdy nas ktoś atakuje, pozwala zobaczyć czym wróg atakuje.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawy jest ten wątek harpi i łuczników
Pobieżna ocena faktycznie wskazuje że harpia nie powinna mieć szans (obrona przeciw miotanym 1), ale atakuje obuchową a tu łucznicy cieniutcy (6) więc kładzie ich całkiem sporo w symulatrzoe - to uczy, że trzeba analizować wielowątkowo :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hmm a może ktoś dałby info jakich czarów można używać na sobie (wszystkie :p) a jakich np. na sojuszników czy wrogów - atakowanych, bronionych, przejmowanych

bo nie wszystkie czary działają..
 

DeletedUser

Guest
Proszę o cierpliwość.
Po weekendzie, czyli w pn, zamieszczę kompendium "Czary mary, czyli obsługa bóstw" ;] Razem z kolorowymi obrazkami i prostymi opisami :]
 

DeletedUser

Guest
Wiem ze jak zmieniam boga to trace łaski i wszystkie jednostki mityczne.
Tylko nie wiem czy w innych miastach tez trace łaski czy tylko w tym jednym ???
 

DeletedUser

Guest
jak masz jednego boga w kliku miastach to tracisz całą łaskę od niego, a od innych nie. Czyli jak masz here w 2 miastach i w jednym ją zmienisz na innego to łask u niej masz 0.
 

DeletedUser

Guest
jak masz jednego boga w kliku miastach to tracisz całą łaskę od niego, a od innych nie. Czyli jak masz here w 2 miastach i w jednym ją zmienisz na innego to łask u niej masz 0.

Mam 3 miasta.
W kazdm miescie mam innego boga, a chce zmienic w jednym miescie tylko bóstwo. Wiec strace tylko te łaski boskie tego którego zmieniam, rezszta pozostanie bez zmian, dobrze rozumiem ???
 

DeletedUser2352

Guest
tak, tracisz wszystkie łaski pochodzące od bóstwa które zmieniasz
 

DeletedUser

Guest
A ja dopytam w tym temacie.
Mam 3 miasta i jednego boga we wszystkich. Za łaski pozyskałem rydwany.
Chcę w jednym mieście zmienic boga a wczesniej wykorzystac wszystkie łaski.
Ale jak wspomniałem za cześci tych łask pochodzacych z tego miasta bo łaki sie sumuja, pozyskałem rydwany. Te rydwany znajduja sie w innym miescie niz to w którym chcem zmienic boga. Czy czesc rydwanów mi zginie proporcjonalnie do ilości łask pozyskiwanych z tej osady?
 
Status
Zamknięty.
Do góry