Bogowie

  • Rozpoczynający wątek Damianor12
  • Data rozpoczęcia

Jaki jest najlepszy bóg?

  • Zeus

    Głosy: 18 29,0%
  • Hera

    Głosy: 21 33,9%
  • Atena

    Głosy: 2 3,2%
  • Posejdon

    Głosy: 8 12,9%
  • Hades

    Głosy: 10 16,1%
  • Artemida

    Głosy: 3 4,8%

  • W sumie głosujących
    62

DeletedUser

Guest
Ten temat służy na temat rozmów o bogach. O czym można rozmawiać? O wadach i zaletach bóstw, o jednostkach mitycznych, o tym jak korzystać z mitycznych armii i zaklęć, jaki jest najlepszy bóg, który do 1 miasta, który do 2, 3 itd.
Dołączam też ankietę z pytaniem jaki jest najlepszy bóg.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

Ja bym powiedział, że na sam początek najlepsza jest Hera, a potem to już wedle uznania, każdy bóg ma zalety
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

zeus i hera są najlepsi ale zagłosowałem na zeusa. mam też pytanie kiedy i dlaczego zmienił się wygląd bogów , pytam bo dawno nie wchodziłem na grepolis
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Bogowie

Jak dla mnie podstawa to hera - szybki start na początku a później skrócona rekrutacja w późniejszej fazie gry. Jednak bez innych bogów się nie obejdzie, każdy ma jakies wady i zalety , nie która jednostki mityczne mogą być słabe ale czary lepsze, a u innego boga na odwrót.
Można o tych bogach pisać i pisać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

Jak dla mnie podstawa to hera - szybki start na początku a później skrócona rekrutacja w późniejszej fazie gry. Jednak bez innych bogów się nie obejdzie, każdy ma jakies wady i zalety , nie która jednostki mityczne mogą być słabe ale czary lepsze, a u innego boga na odwrót.
Można o tych bogach pisać i pisać :p
Tak właśnie:)Bogowie na grepolis to temat rzeka. Ale mało osób się wypowiedziało na ten temat. Zapraszam do dyskusji:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

Dla doświadczonych i ofensywnych graczy dobry jest Hades, bo nie dosyć, że ukrywa jednostki na jakiś czas to też część z nich ożywia :D
No i oczywiście daje streberko przydatne gdy się dużo używa handlarza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

Prawda a co powiecie o Artemidzie? Ja nie jestem na achillesie to nie wiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

Na początek Atena(opiekunka) lub Zeus( boski znak).Potem Hera ze względu na zadowolenie,wesele.No i jeszcze świetne meduzy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

hera na początek gry gdyż na samym początku ważny jest rozwój ekonomiczny naszego polis a przy następnych podbojach już według własnego upodobania.. co kto lubi.. ;)
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Bogowie

ja zeusa bo daje rydwany a nimi można plądrować surki i wychodzi lepiej niż hera ale do hery tez nic nie mam chodź wolę zeusa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

ja zeusa bo daje rydwany a nimi można plądrować surki i wychodzi lepiej niż hera ale do hery tez nic nie mam chodź wolę zeusa
Zależy jak rozwijasz miasto.Jedni budują świątynie oraz budynki produkujące surowce,czyli razem z Herą pozwala osiągać wysokie limity surowców dziennie.Inni skupiają się na militarii plądrowaniu innych dzieki czemu też mają tyle surowców.Wtedy świetny Zeus i jego rydwany.Ty wolisz tę drugą ja preferuję jeszcze inną.Taktyka jak każda inna,każdy ma swój sposób na gospodarowanie polis:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

ja zagłosowałem na zeusm pomaga mi w wojnach i jest najlepszym bogiem jak d;amine chwała zeusowi :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jak myśli cie kto wygra oby zeus oooo kto lubi zeusa niech napisze = a kto zaglosował na zeusa niecg da +
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

jak dla mnie kiedy ma sie jeszcze malo miast najlepsza hera bo wiadomo szybkie wojo i szybsza surka a w poczatkowej fazie gry to najwazniejsze
jak juz ma sie wiecej miast i robi miasta profilowe to dobrze jest miec wiecej zeusa chodzby pod mantykory ktore sa najskutczniejsze jesli chodzi o atak a kazdy dobry gracz powinnien dysponowac takim skladem
dla offowych graczy ktorzy lubuja sie w statkach ogniowych posejdon rowniez bardzo duzo znaczy np odbudowa 20 skladow ognia na zewie zeby szybko miec spowrotem swoje malenstwa:pP
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

Najlepszy jest Posejdon.
Dzięki trzęsieniu ziemi , można mieć łatwiejszy kolonik na gracza
Np: norbert-omega podbija gracza AugustTwardziu.
To rzucam zniszczenie muru i pyk.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

U Posejdona lubuję się w cykplopach.Def na dystansową lepszy bodajże ma tylko cerber,ale cyklopy da się wykorzystać w ataku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

a ja tam wolę mieć u wszystkich bogów równomierny przyrost łask bo zawsze się przydają łaski od każdego boga, jednostki też mają porównywalne w mojej opinii więc uważam że ma najlepszego boga i wszyscy są mniej więcej na tym samym poziomie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

Hades WD. Mnie .Fajnie by było gdyby było więcej bogów :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

Moim zdaniem Zeus(zagłosowałem) i Hera .
Patrze głównie na jednostki
Zeus ma dobre mantykory
U hery bardzo opłacalne są meduzy
 
Do góry