[Omawiane] Bogowie

  • Rozpoczynający wątek MadaraaXN
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam, mam małe pytanko bo cały czas mam dylemat ;/ Jaki bóg jest dobry do wojska deff i off ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bogowie

Wybór boga w miastach z wojskami def/off ma znaczenie jedynie jeśli chcemy stawiać jednostki mityczne w tych miastach. Wtedy w wioskach off czcimy Zeusa/Artemidę dla Mantykor/Gryfów, natomiast w wioskach pod def czcimy Atenę/Hadesa dla Pegazów/Cerberów. Hera sprawdza się tutaj zarówno w off jak i def.

Innych zależności w tym momencie jakoś nie widzę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie

Wybór boga w miastach z wojskami def/off ma znaczenie jedynie jeśli chcemy stawiać jednostki mityczne w tych miastach. Wtedy w wioskach off czcimy Zeusa/Artemidę dla Mantykor/Gryfów, natomiast w wioskach pod def czcimy Atenę/Hadesa dla Pegazów/Cerberów. Hera sprawdza się tutaj zarówno w off jak i def.

Innych zależności w tym momencie jakoś nie widzę...

Posejdon i Hades też mają dobre jednostki off (Cyklopy i Erynie), gorzej u nich z deffem. Natomiast tylko Hera nadaje się najbardziej do offa + deffa, reszta bogów według mnie już ma jakiś określony cel :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bogowie

Jak dla mnie, to Cyklopy mają baaardzo małe zastosowanie w walce. Nieopłacalne w rekrutacji...czego dowodem może być fakt, że mam po półtora roku gry jedynie 47 sztuk na murku. Co do Erynii, to faktycznie świetnie się sprawdzają w walce i zniszczenie czynią ogromne (jak dołączy się trochę katapult, to już w ogóle). Ich problemem jest jednak to, że zajmują aż 55 wojowników i transportowanie ich poza wyspę jest wielką udręką. Jednak jak wbijamy się na czerwoną wyspę, to są idealne:)

A co do określonego celu pozostałych bogów, to pojęcie względne. Jednostki mityczne są fajne, ale nie da się ich na szybko stawiać w dużej ilości...no chyba, że ma ktoś jakąś farmę łask w pobliżu.
 
Do góry