Bohater !!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3409
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3409

Guest
Witam czy na tym świecie można mieć bohaterów !!!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Bohater !!!

Nie ma takiej możliwości. Bohaterowie dostępni są od Pelli, na wcześniejszych światach ich nie ma.
 
Odp: Bohater !!!

Na tym świecie nie ma bohaterów jak i cudaków. Brakuje tu także Artemidy która byłaby bardzo przydatna.
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Bohater !!!

Ten świat powoli wymiera , naturalną koleją rzeczy , szarzeją duże konta , ot po prostu kompletnie nic się nie dzieje , pjedyńcze ataki , , budowanie , ....i nic nic do czego nas ta gra przyzwyczaiła:(
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Bohater !!!

Według mnie ten świat był całkowitą porażką. Brak bohaterów mnie nie rani, brak Artemidy też nie, bo jej nigdy nie wybieram. Ale brak systemu podboju jest najgorszy, no chyba, że ktoś jest pacyfistą.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Bohater !!!

Według mnie ten świat był całkowitą porażką. Brak bohaterów mnie nie rani, brak Artemidy też nie, bo jej nigdy nie wybieram. Ale brak systemu podboju jest najgorszy, no chyba, że ktoś jest pacyfistą.
Ten świat został specjalnie stworzony jako jedyny "pokojowy" bez podboju, na reszcie światów masz podbój, więc nie rozumiem po co piszesz, że to jest jego wada skoro takie było założenie przy jego tworzeniu :confused:
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Bohater !!!

to nie wada , ani zalerta , ....to zwykła emerytura czas wyczekiwania , na jakieś bum coś niewykłego, jeżeli nic się takiego nie wydarzy wtedy sporo osób usówa konto ,,..niestety:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohater !!!

to nie wada , ani zalerta , ....to zwykła emerytura czas wyczekiwania , na jakieś bum coś niewykłego, jeżeli nic się takiego nie wydarzy wtedy sporo osób usówa konto ,,..niestety:eek:

Ale ten serwer wyróżnia się właśnie tym że jest pokojowy i taki miał być.
Każdy miał świadomość tego więc nie rozumiem co niektórym nie pasuje.
Chcecie podbój grajcie na innych serwerach. Ogar...
 
kolega w każdym temacie zaspamował swoim niezadowoleniem :D
Odp: Bohater !!!

Według mnie ten świat był całkowitą porażką. Brak bohaterów mnie nie rani, brak Artemidy też nie, bo jej nigdy nie wybieram. Ale brak systemu podboju jest najgorszy, no chyba, że ktoś jest pacyfistą.
 

DeletedUser18591

Guest
Gram na tym świecie i nie narzekam na nudę.
Jak byście nie wiedzieli Bogini Artemida jest już na tym świecie od dłuższego czasu.
Prawda jest ze coraz więcej dobrych graczy robi się szarakami ale nastają nowi i się toczy do przodu.
Sam zrobiłem restart konta na tym świecie mając 200 miast ale gram dalej.
Dlatego nie rozumiem graczy którzy narzekają że ten świat to porażka dla mnie to dobra zabawa
 
Do góry