[Omawiane] Bohaterowie

  • Rozpoczynający wątek mateuszkks
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Bohaterowie... hmmm.. wkrótce? Więc będzie możliwość posiadania herosa? Na jakiej zasadzie będzie to działać? Czy już ktoś ma bohatera ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Kiedy herosi wejdą w życie ?? Leonidas, Helena... ciekawe kto tam jeszcze się znajdzie ?? :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kiedy herosi wejdą w życie ?? Leonidas, Helena... ciekawe kto tam jeszcze się znajdzie ?? :D


Znam już bohaterów, rzuciłem okiem na Wiki :cool: Kiedy będą dostępni bohaterowie ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Jeszcze jest Herkules chyba ;d

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na becie herosi już nie są dostępni. Byli tylko przez krótko jakiś czas temu. A co do szczegółów dotyczących herosów, to mogą one jeszcze ulec zmianie, więc myślę, że nie ma co się teraz rozpisywać :)


Świat ten (Rise of Heroes) już jest zamknięty i nie ma możliwości testowania na nim.

Jeszcze nie wiadomo czy będą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Herkules jest Rzymski, nie Grecki ;)
Dadzą raczej Heraklesa :)

Nooo właśnie sorki pomyliło mi się ;d

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tego jeszcze nie wiadomo. Zanim to nastąpi jeszcze trzeba trochę nad nimi popracować, abyście byli z nich zadowoleni :)

baba z jajami, dlaczego myślisz, że mogłoby ich nie być? Nie możesz tego wiedzieć, nie stresuj innych ;)


Będę stresował jestem zły!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Doczekamy się zapewne herosów, tak samo jak doczekamy się nowego świata - przecież doczekaliśmy się eventu halloween i nowego interfejsu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Ja to bym chciał zeby tych herosow wprowadzili jak najpozniej, bo teraz wszedl nowy interfejs i event... za duzo byloby tego "na raz" do ogarniecia
 
Do góry