Bohaterowie

• Rozpoczynający wątek Scorpionuss
  • Data rozpoczęcia
Odp: bohaterowie

bohater jest tylko jeden....a ta liczba, to lvl bohatera, a nie ich liczba. Trochę Inno nieudanie to graficznie zrobiło, bo ginie 1 bohater na 3 poziomie :D

WhaQu

Guest

Jak już kolega powiedział, tam jest pokazana nie ich ilość, ale poziom. Niezależnie od poziomu, jest on tylko jeden, więc nie może zginąć więcej ^^

spartaker

Guest

I najlepsze jest to że pokazują na toolbox zamiast bohatera to broni łucznik

Dzisiaj zauważyłem ciekawą rzecz.Mianowicie bohater uczestniczący w ataku 2minuty później bronił się w mieście(wojska z nim własnie wracały).Czy to błąd gry?

spartaker

Guest

Toolbox można jeszcze pobrać.
A wiem że toolbox już nie jest rozwijany

Ty jesteś znawcą Bohaterów w ogóle chciałem zapytać jaki koszt jest podniesieni BOHATERA np. ANDROMEDA czy nie lepiej jest uzbierać na kolejnego i zatrzymywać ich na danym poziomie bo nigdzie nie pisze tego sądzę że nie opłacalne jest rozbudowa jednego na poziom 20 skoro w tym czasie mogę mieć np. 3 Bohaterów Mądrości na danym poziomie 4 ???

może masz jakiś link ??? albo coś ????

Masz taką INFORMACJE ???

Odp: Bohaterowie

no cóż moje skromne zdanie jest taki iż każdy z tych bohaterów jest ważny bo każdy z nich daje jakieś dodatkowe atuty. Cały pic polega na tym byśmy dobrze nimi mieszali czyli przydzielali takiego bohatera do danego miasta jaki nam akurat jest potrzebny.

A wiec warto mieć każdego bohatera w miarę możliwości i ilości miast.

Stwierdzenie że na początku jest najlepsza Andromeda jest wg mnie błędem bo dla jednego będzie najlepsza ale dla kogoś innego może już nie być taka dobra i woli coś innego.
na przykład Chiron -- tania rekrutacja hoplitów czy też: Ferkion - szybka rekrutacja jednostek

idealny bohater dla miasta biremowego gdzie robimy festyny = Orfeusz

itd. - kto ma łeb i coś tam niech kombinuje. Ważne by to było skuteczne i pod kogoś.

spartaker

Guest

Manfred ale jak wiesz na początku potrzeba surowców gdy jest ochrona to nie pofarmiasz a zczego zrobisz wojaków ?
Aby skrócić budowe możesz sobie rzucić bobaska .
A i tak na poczatku jest andromeda i trudno jest o kolejnego

Manfred ale jak wiesz na początku potrzeba surowców gdy jest ochrona to nie pofarmiasz a zczego zrobisz wojaków ?
Aby skrócić budowe możesz sobie rzucić bobaska .
A i tak na poczatku jest andromeda i trudno jest o kolejnego
Wiesz nie będę tu teraz omawiał strategi rozwoju bo ten temat nie jest poświęcony temu tylko bohaterom. Ale jak ktoś dobrze kombinuje to po 2 dniach gry ma tyle surowców że bez wydawania złota nie pogra normalnie bo mu się surowce przelewają.

piszesz o rozwoju bohatera a nie o wyborze a wiec uważam że piszesz źle.

spartaker

Guest

Kazdy ma swój pogląd na temat strategi gry.
A bohaterzy trochę zrobią zamieszenia w sposobie strategi nie są źli :)

spartaker

Guest

Wiem nie umiem grać . Lubię robić festyny i stawiać budynki to jest moja strategia.

Bohaterowie niektórzy są bardzo fajni

spartaker

Guest

Tak
Pytam się wroga na co chce miasto to stawiam mu takie budynki jakie sobie życzy . A kilka miesięcy przed erą cudów
Kolonizuje dla wybranego sojuszu wyspę i buduje im miasta a potem im je oddaje

Oto moja strategia

plepleple111

Guest

oo to super :D

to co kiedy można pierwsze zamówienia składać :confused: ;)