Bohaterowie

  • Rozpoczynający wątek Scorpionuss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22102

Guest
Odp: bohaterowie

bohater jest tylko jeden....a ta liczba, to lvl bohatera, a nie ich liczba. Trochę Inno nieudanie to graficznie zrobiło, bo ginie 1 bohater na 3 poziomie :D
 
Odp: bohaterowie

nie wiem jak to działa ale jak jest ich "3" to po pokonaniu całego wojska ginie tylko jeden

Sam to zauważyłem trochę nielogiczne dlatego przydałaby się wypowiedź kogoś "wtajemniczonego".

2mqku38.png

Raport zapożyczony od kolegi z sojuszu,
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: bohaterowie

Jak już kolega powiedział, tam jest pokazana nie ich ilość, ale poziom. Niezależnie od poziomu, jest on tylko jeden, więc nie może zginąć więcej ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: bohaterowie

I najlepsze jest to że pokazują na toolbox zamiast bohatera to broni łucznik
 
Odp: bohaterowie

Dzisiaj zauważyłem ciekawą rzecz.Mianowicie bohater uczestniczący w ataku 2minuty później bronił się w mieście(wojska z nim własnie wracały).Czy to błąd gry?
 

DeletedUser

Guest
Odp: bohaterowie

Toolbox można jeszcze pobrać.
A wiem że toolbox już nie jest rozwijany
 

DeletedUser8140

Guest
Odp: bohaterowie

Ty jesteś znawcą Bohaterów w ogóle chciałem zapytać jaki koszt jest podniesieni BOHATERA np. ANDROMEDA czy nie lepiej jest uzbierać na kolejnego i zatrzymywać ich na danym poziomie bo nigdzie nie pisze tego sądzę że nie opłacalne jest rozbudowa jednego na poziom 20 skoro w tym czasie mogę mieć np. 3 Bohaterów Mądrości na danym poziomie 4 ???

może masz jakiś link ??? albo coś ????

Masz taką INFORMACJE ???
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bohaterowie

no cóż moje skromne zdanie jest taki iż każdy z tych bohaterów jest ważny bo każdy z nich daje jakieś dodatkowe atuty. Cały pic polega na tym byśmy dobrze nimi mieszali czyli przydzielali takiego bohatera do danego miasta jaki nam akurat jest potrzebny.

A wiec warto mieć każdego bohatera w miarę możliwości i ilości miast.

Stwierdzenie że na początku jest najlepsza Andromeda jest wg mnie błędem bo dla jednego będzie najlepsza ale dla kogoś innego może już nie być taka dobra i woli coś innego.
na przykład Chiron -- tania rekrutacja hoplitów czy też: Ferkion - szybka rekrutacja jednostek

idealny bohater dla miasta biremowego gdzie robimy festyny = Orfeusz


itd. - kto ma łeb i coś tam niech kombinuje. Ważne by to było skuteczne i pod kogoś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Manfred ale jak wiesz na początku potrzeba surowców gdy jest ochrona to nie pofarmiasz a zczego zrobisz wojaków ?
Aby skrócić budowe możesz sobie rzucić bobaska .
A i tak na poczatku jest andromeda i trudno jest o kolejnego
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Bohaterowie

Manfred ale jak wiesz na początku potrzeba surowców gdy jest ochrona to nie pofarmiasz a zczego zrobisz wojaków ?
Aby skrócić budowe możesz sobie rzucić bobaska .
A i tak na poczatku jest andromeda i trudno jest o kolejnego

Wiesz nie będę tu teraz omawiał strategi rozwoju bo ten temat nie jest poświęcony temu tylko bohaterom. Ale jak ktoś dobrze kombinuje to po 2 dniach gry ma tyle surowców że bez wydawania złota nie pogra normalnie bo mu się surowce przelewają.

piszesz o rozwoju bohatera a nie o wyborze a wiec uważam że piszesz źle.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Kazdy ma swój pogląd na temat strategi gry.
A bohaterzy trochę zrobią zamieszenia w sposobie strategi nie są źli :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Wiem nie umiem grać . Lubię robić festyny i stawiać budynki to jest moja strategia.


Bohaterowie niektórzy są bardzo fajni
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Tak
Pytam się wroga na co chce miasto to stawiam mu takie budynki jakie sobie życzy . A kilka miesięcy przed erą cudów
Kolonizuje dla wybranego sojuszu wyspę i buduje im miasta a potem im je oddaje

Oto moja strategia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

oo to super :D

to co kiedy można pierwsze zamówienia składać :confused: ;)
 
Do góry