Bohaterowie

  • Rozpoczynający wątek Scorpionuss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jak się przydziela bohaterów do miast??
 

DeletedUser

Guest
Odp: bohaterowie

ok dzięki za podpowiedź :)
pozdrawiam
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: bohaterowie

Poskąpili tych monet za misje -no cóż trzeba sie postarać nie ma nic za free :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: bohaterowie

Ja ci pokaże to w Screen-ach :

1.
yHt.jpg


(Klikasz w bohaterowie).

2.
zHt.jpg


(wybierasz rekrutacje )

3.
BHt.jpg


(i klikasz rekrutuj tylko ja nie mam tyle monet )
 

DeletedUser

Guest
Odp: bohaterowie

monet za misje tyle co kot napłakał...
jak mam dużo miast to misji nie robię więc pewnie się bohaterami nie pobawię ;)
 
Odp: bohaterowie

monet za misje tyle co kot napłakał...
jak mam dużo miast to misji nie robię więc pewnie się bohaterami nie pobawię ;)

To dziwne dla mnie przynajmniej, że nie robisz przede wszystkim te, które dają bonusy do ataku i obrony są bardzo przydatne i można sporo punktów za bezcen zarabiać (zbijanie 300 jednostek procarzy i hoplitów nie zdarza się często przeciwko aktywnym graczom)
Bohaterowie to dodatek na ktory widać, że jest na dłuższy czas niż tydzień dlatego też ich kolekcji nie powinno i nie da się zebrać w jeden dzień.
Misji przybywa kilka na dzień w zależności od rozwoju oraz ilości miast dlatego 2 monety za jedną to odpowiednia ilość.
 

DeletedUser

Guest
Odp: bohaterowie

Zgodzę się z OsZczepCS .

Ale będzie (jest) jakaś nagroda za wypełnienie całej kolekcji ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: bohaterowie

A wie ktoś czy bohater może zginąć w wyniku ataku na miasto?
Bo moje miasto zaatakowało wojo z misji, w mieście buł bohater i napisało mi, że został ranny i nie może uczestniczyć w walkach (pokazał się licznik czasowy).
 
Odp: bohaterowie

A wie ktoś czy bohater może zginąć w wyniku ataku na miasto?
Bo moje miasto zaatakowało wojo z misji, w mieście buł bohater i napisało mi, że został ranny i nie może uczestniczyć w walkach (pokazał się licznik czasowy).

Wygląda to tak:
2rvyedf.png

Potem trzeba czekać 8 godzin i 30 minut na jego "zmartwychwstanie" ten czas można skrócić oczywiście za pomocą złota o 50%.
 
Odp: bohaterowie

Jak widać na załączonym obrazku ginie razem z wojskiem -nie można go za to wycofać z miasta w celu uniknięcia śmierci.
Jednak nie ginie trwale tylko na wspomniany w poprzednim poście czas.
Po jego śmierci pojawia się taki o to obrazek w menu bohatera:
2v0h66b.png
po upłynieciu czasu wraca on do miasta.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22128

Guest
Odp: bohaterowie

A ja mam pytanie w kwestii BOHATERÓW :

Wiem że nawet jeśli napadną na ciebie to BOHATER nie ginie tylko długo strasznie się leczy !!

A jak wygląda to jeśli przejmuje miasto od innego gracza to traci na zawsze tego BOHATERA CO SIĘ Z NIM DZIEJE ?????

Ogólnie jeśli tak to po co szkoda tych monet ????
 
Odp: bohaterowie

A ja mam pytanie w kwestii BOHATERÓW :

Wiem że nawet jeśli napadną na ciebie to BOHATER nie ginie tylko długo strasznie się leczy !!

A jak wygląda to jeśli przejmuje miasto od innego gracza to traci na zawsze tego BOHATERA CO SIĘ Z NIM DZIEJE ?????

Ogólnie jeśli tak to po co szkoda tych monet ????

Sądze, że bohater wykupiony zostaje i mozna go znów aktywować bohatera możesz odesłać, więc nie jest przypisany do miasta tylko do gracza.Nie grałem na testowym, więc nie jestem pewien.
 

DeletedUser

Guest
Odp: bohaterowie

Tak właśnie pewnie jest że bohater Ci zostanie jak stracisz miasto .
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: bohaterowie

mam takie głupie pytanie, ale...bohaterowie latają? :D bo np. taki Urefon idealnie by się nadawał do paczki mant czy harpii...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: bohaterowie

mam takie głupie pytanie, ale...bohaterowie latają? :D bo np. taki Urefon idealnie by się nadawał do paczki mant czy harpii...

wiesz nie miałem za bardzo przyjemności atakować wojskiem tak gdzie mam bohatera. Nawet nie wiem czy on będzie w czasie ataku, bo w czasie obrony na pewno. Jedynie mogę się domyślać że tak.

a co do latania - no wiesz teoretycznie jak nie zajmują nic mieszkańców a wiec nie powinni wchodzi na statki :)) a wiec LATAJĄ haha
 
Odp: bohaterowie

Trochę dziwne jest to,że po rozwinięciu poziomu bohatera ów heros się dubluje i w mieście można mieć ich kilku.
Czy ich siła wtedy zwiększa się dwukrotnie tzn. jeden bohater + jego współczynniki i drugi o takich samych czy działa z siłą jednego bohatera o parametrach wypisanych w statystykach?
 

DeletedUser

Guest
Odp: bohaterowie

nie wiem jak to działa ale jak jest ich "3" to po pokonaniu całego wojska ginie tylko jeden
 
Do góry