Bohaterowie

  • Rozpoczynający wątek Scorpionuss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Od początku mojej gry
Czyli już
Jak bym mógł to jeszcze bohaterów bym wam wyprodukował
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

gdybyś naprawdę chciał to byś wyprodukował.. zbędne wymówki :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

Albo od momentu' kiedy przecinki daje się na górze. Tego nikt nie wie.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Bohaterowie

Ma ktoś już wszystkich bohaterów? Mi brakuje jeszcze tylko Heleny...
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Bohaterowie

ktorego uważasz za najlepszego z danej grupy?

Ogólnie, patrząc z perspektywy : pierwszym bohaterem, którego warto brać na początku to Orfeusz, potem najlepiej rozwijać Zurete/Leonidasa (w zależności od stylu gry, sytuacji itd.) z monet wojny i Chirona z monet mądrości.

Heleny praktycznie nie używam - lenistwo :D Urefon bardziej się przyda chyba na starych systemach do paczek mant, Terylea - fajna do budowy dużej jaskini do szpiegowania, Herakles - taki sobie bohater, niby daje łaski, ale tyle co Kot napłakał :D Ferkion bardzo przydatny bohater, Atalanta także jest fajna, ale nie są to bohaterowie 1 wyboru. Andromeda jest bo jest, w sumie przydatna, ale także nie najważniejsza.

Jakbym na następnym świecie zaczynał, to brałbym tak :
1. Andromeda (chyba, że nie masz samouczka)
2. Orfeusz
3. Chiron
4/5. Zureta/Leonidas
6. Ferkion
7. Atalanta
8. Terylea
Potem, kolejnych bym brał, jakbym mocno podniósł poziomy wyżej wymienionych.
9. Herakles
Urefon - tylko do miasta z mitykami, jak ktoś nimi nie gra, bohater zbędny.
Helena - dla tych co nie są leniwi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bohaterowie

a Odyseusz? Jak go zdobyć?

Najprawdopodobniej Odyseusza będzie można zdobyć poprzez rejestrację konta za pomocą linka referencyjnego znajdującego się na jednej ze stron partnerskich Grepolis. Uprzedzając pytania, póki co nie znam więcej szczegółów. Po kilku miesiącach od wprowadzenia, każdy ekskluzywny bohater będzie dostępny dla każdego gracza za monety.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Bohaterowie

przydałby się analogiczny bohater do Leonidasa, np. Ares, co by zwiększał siłę ataku jednostek lądowych.
 

DeletedUser22727

Guest
Odp: Bohaterowie

Nie wiem czy to nie było za silne ponieważ już jest takie coś jak heroiczna siła, ulepszony atak,dowódca,...A do deff'a jest tylko bonus z misji, wieża itp.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Bohaterowie

Nie wiem czy to nie było za silne ponieważ już jest takie coś jak heroiczna siła, ulepszony atak,dowódca,...A do deff'a jest tylko bonus z misji, wieża itp.

Ale leonidas i tak więcej by dawał bo np stoi 5k defa na murku 25 a ty wysyłasz z 1,5k z bonusami i dasz radę tylko jeden taki atak wysłać z tym bohaterem który da te dodatkowe 10% to i tak straty będziesz miał prawdopodobnie większe od obrońcy bo on ma mur 25
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Bohaterowie

Eee tam cudowanie, bohaterzy bzdury, juz by lepiej wprowadzili mozliwosc klikniecia zadan z wiosek za jednym razem a nie wyspa po wyspie. Jak mam 40 miast to mi sie nie chce a przy 100 to mam ochote te gre porzucic na zawsze.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Bohaterowie

Eee tam cudowanie, bohaterzy bzdury, juz by lepiej wprowadzili mozliwosc klikniecia zadan z wiosek za jednym razem a nie wyspa po wyspie. Jak mam 40 miast to mi sie nie chce a przy 100 to mam ochote te gre porzucic na zawsze.

ja jak mam z 40 miast to zadań zwykle nie robię bo mi się nie chce latać z wyspy na wyspę :p
 

DeletedUser22727

Guest
Odp: Bohaterowie

Ja to nie robię już ich no jedynie biorę lojalność bo więcej surków no i bonus do ataku ale i tak mam jeszcze ten na miesiąc(z kury nie użyty jeszcze):eek:
 
Do góry