[Wyjaśnione] Bonus do ekwipunku na rocznice

Status
Zamknięty.

dorocia

Zespół Grepolis
Żeby uprzedzić ewentualne pytania, pakiety lojalnościowe przyznawane są za 1/2/5/8 rocznicę pierwszej rejestracji konta w grze pod warunkiem, że konto jest aktywne.
 
oczywiście nie poprawią ani nie zrobią nasi "darczyńcy" funkcji odbierz nagrodę aby móc samemu zadecydować gdzie się ją odbierze i kiedy ...

w obecnym przypadku nagroda nie ważne gdzie (świat) mimo kliknięcia "x" zamykające okno nagrody .. przypisuje tam gdzie się wykonało jakąkolwiek akcję na okienku nagrody ...
 

dorocia

Zespół Grepolis
Dodam jeszcze, że pakiety mogą być przenoszone w całości co oznacza, że użycie jakiegokolwiek bonusu z przyznanego pakietu automatycznie blokuje możliwość przeniesienia pozostałych bonusów z pakietu. Nie ma także możliwości przeniesienia poszczególnych bonusów z pakietu. Albo całość albo nic.

oczywiście nie poprawią ani nie zrobią nasi "darczyńcy" funkcji odbierz nagrodę aby móc samemu zadecydować gdzie się ją odbierze i kiedy ...
Propozycja dodania takiej mozliwości została przez nas zgłoszona jakiś czas temu i czekamy na jej wprowadzenie.

A dla starszych kont nic się już nie znajdzie?
Także wystąpiliśmy z taką propozycją, czekamy na odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23278

Guest
Żeby uprzedzić ewentualne pytania, pakiety lojalnościowe przyznawane są za 1/2/5/8 rocznicę pierwszej rejestracji konta w grze pod warunkiem, że konto jest aktywne.
wychodzi na to ze gracze co grają rok lub dwa są lepiej traktowani niz tacy którzy grają na swoim koncie 3/4/6 czy 7 lat nie mówiąc juz o starszych graczach
 

DeletedUser23278

Guest
ja posiadam konto 6 lat i nic nie dostałem, nawet na urodziny konta nie dostałem wiec sam nie wiem jakimi kryteriami się oni kierują
 

dorocia

Zespół Grepolis
ja posiadam konto 6 lat i nic nie dostałem, nawet na urodziny konta nie dostałem wiec sam nie wiem jakimi kryteriami się oni kierują
Po raz pierwszy pakiet lojalnościowy został przyznany w maju 2018 roku i otrzymali go wszyscy gracze, którzy do momentu przyznawania pakietu obchodzili 1/2/5/8 rocznicę pierwszej rejestracji konta w grze. Od tego czasu w dniu 1/2/5/8 rocznicy pierwszej rejestracji w grze przyznawane są pakiety bonusów. Jak już napisałam wcześniej tylko gracze aktywni w momencie (dniu) przyznawania pakietu mogą go otrzymać. Skoro nie otrzymał Pan pakietu bonusów w 2018 roku to oznacza, że w czasie jego przyznawania nie był Pan aktywny w grze.
 

DeletedUser23278

Guest
Po raz pierwszy pakiet lojalnościowy został przyznany w maju 2018 roku i otrzymali go wszyscy gracze, którzy do momentu przyznawania pakietu obchodzili 1/2/5/8 rocznicę pierwszej rejestracji konta w grze. Od tego czasu w dniu 1/2/5/8 rocznicy pierwszej rejestracji w grze przyznawane są pakiety bonusów. Jak już napisałam wcześniej tylko gracze aktywni w momencie (dniu) przyznawania pakietu mogą go otrzymać. Skoro nie otrzymał Pan pakietu bonusów w 2018 roku to oznacza, że w czasie jego przyznawania nie był Pan aktywny w grze.
z Ciekawosci sprawdziłem i zgadza sie w maju mnie nie było na grze ( nie kazdy wchodzi co serwer do gry czesem krótka przerwa kazdemu sie nalezy) byłem za to w marcu i wrzesniu :)
 

dorocia

Zespół Grepolis
W marcu 2018 pakiety lojalnościowe nie istniały. Gdyby był Pan aktywny w maju 2018 to pakiet zostałby Panu przyznany za czas przed majem 2018 - odpowiednio do rocznicy pierwszej rejestracji do gry.
Jaką rocznicę obchodził Pan we wrześniu 2018? Z danych Pańskiego konta wynika, że pierwsza rejestracja nie miała miejsca w tym czasie...

Powtórzę - nagrody lojalnościowe przyznawane są za grę. Jest Pan aktywny - dostaje Pan pakiet za określone lata gry.
Nie jest Pan aktywny - nie dostaje Pan pakietu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry