Bonus dzienny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7315
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie bonus dzienny??

  • TAK!!! ;)

    Głosy: 4 18,2%
  • tak ale z poprawkami

    Głosy: 1 4,5%
  • nie

    Głosy: 17 77,3%
  • obojętne mi to

    Głosy: 0 0,0%
  • tak, ale dłuższy bonus

    Głosy: 0 0,0%
  • tak, ale krótszy bonus

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser7315

Guest
Bonus dzienny dawał by atakującemu 25% siły wojska. Na Jocie mógłby on trwać od 11.00 - 12.30

Co wy na to
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie nie, bonus nocny jest potrzebny, bo nie każdy wstaję w nocy, w grepolis grają starsi ludzie, którzy np. pracują. A bonus dzienny? Nie można określić jednolitych godzin w których ludzie są w szkolę, pracy. Nie rozumiem też czemu taki bonus miałby służyć? W dodatku czemu akurat od 10.00 do 12.00.
 

DeletedUser7343

Guest
Nie ma to zbyt dużego sensu,czemu akurat agresorowi miałby służyć? Czyli jak ktoś będzie w pracy/szkole to już jest pod nieobecnością i dołożyć do tego że obrona będzie słabsza?
 

DeletedUser7315

Guest
Nie ma to zbyt dużego sensu,czemu akurat agresorowi miałby służyć? Czyli jak ktoś będzie w pracy/szkole to już jest pod nieobecnością i dołożyć do tego że obrona będzie słabsza?

to będzie krótki bonus
 

DeletedUser

Guest
Powiedz, co mnie obchodzi długość tego bonusu, jeśli nie ma mnie w tym czasie? Atakujący zdąży wysłać wojsko na czas, ja nie będę miał możliwości manewru. Być może przydałaby się jakaś pomoc agresorowi, ale nie taka... 100% dmg to zbyt dużo.
 

DeletedUser7315

Guest
Powiedz, co mnie obchodzi długość tego bonusu, jeśli nie ma mnie w tym czasie? Atakujący zdąży wysłać wojsko na czas, ja nie będę miał możliwości manewru. Być może przydałaby się jakaś pomoc agresorowi, ale nie taka... 100% dmg to zbyt dużo.

troche zmieniłem
 

DeletedUser77

Guest
Jak dla mnie propozycja bezsensowna.
Zawsze komuś nie będą pasować te godziny i zawsze będzie źle.
Bonus nocny spoko, bo w nocy nie każdy siedzi przy kompie.
W dzień znowu ludzie pracują lub chodzą do szkoły.
Nie ma co ukrywać, że chyba większość graczy uczęszcza jeszcze do szkoły i dla nich nie było by to dobre rozwiązanie.
Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
jest bonus nocny dający przewagę obrońcy. ma on swój cel. twoja propozycja takiego celu nie ma. nie byłaby niczym innym jak bezcelowym przeciwieństwem bonusu nocnego.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Propozycja ta nie ma szans na zaakceptowanie. Gra jest bogata w liczne bonusy; szczęście, morale, bonus nocny itd. Nie ma potrzeby wprowadzania kolejnych bonusów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry