Bonus nocny na kolejnym świecie

W jakich godzinach chcecie by zaczynał się bonus nocny ?


  • W sumie głosujących
    67
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Dobra , nie ma się co kłócić . Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i ilu graczy tyle będzie prawd . Ja wstaję koło 5 do pracy i w sumie nie czuję się jakoś gorszy tylko dlatego że nie wstaję o 7 czy 8 a wczesne wstawanie wynagradza mi wypłata . W czasach szkolnych siedziało się przed monitorem niezliczone godziny , wtedy się dało teraz już jest ciężej więc bonus się przydaje
 
Dobra , nie ma się co kłócić . Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i ilu graczy tyle będzie prawd . Ja wstaję koło 5 do pracy i w sumie nie czuję się jakoś gorszy tylko dlatego że nie wstaję o 7 czy 8 a wczesne wstawanie wynagradza mi wypłata . W czasach szkolnych siedziało się przed monitorem niezliczone godziny , wtedy się dało teraz już jest ciężej więc bonus się przydaje
To już lepiej nocna zmiana i spać w dzień.
 
Kto jest w tych 60%? Bo według mnie wszyscy tyle siedzą przez to że bonusy są coraz późniejsze jakby były o 22 to o tej ludzie wyłączali by grepo
Ale to grepolis i tu ludzie są Normalni Inaczej Czyli lubią sobie wstawać w nocy i mało spać albo spać wtedy kiedy inni nie śpią , po za tym co zmienia ci bonus na starym systemie jak i tak offikim można ci polecieć po miastach o każdej porze :D
 
bonus nocny do wyboru przez gracza, w ustawieniach świata podana tylko jego długość np 7 godzin a gracz ustawia go sobie indywidualnie, w profilu gracza jest oczywiście info automatyczne o jego bonusie
No to by było rozwiązanie które by zadowoliło wszystkich. Z tym że np okupacje bez bonusu wtedy bo nie wyobrażam jakos tego
 
Status
Zamknięty.
Do góry