[Ulepszenie] Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14494
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tej propozycji ???

  • OK

    Głosy: 43 87,8%
  • Bez sensu

    Głosy: 3 6,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 3 6,1%

  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser14494

Guest
Moja propozycja tyczy się nagrody za logowanie:100 dodatkowych mieszkańców przypisanych na stałe do miasta.
Bonus ten jest przypisany na stałe do miasta , niestety po utraceniu miasta bonus znika . Niestety także po ponownym podbiciu miasta bonusu nie ma , myśle że ten bonus po odzyskaniu miasta powinien pojawić się ponownie .

Mam nadzieje że udało mi sie to w miarę jasny i logiczny sposób opisać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Jak wynika z opisu bonusu na stale to na stale powinien byc a nie tylko do momentu gdy miasto sie utraci :( jestem za
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Jestem na tak... trochę dziwnie, że jak się straci miasto, to bonus przepada... powinien być przypisany do miasta, jakby nie patrzeć to 10 ogni więcej :)
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

dzięki temu możnaby mieć kilka miast z bonusem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

dziadek po co Ci ten bonus? jak ja ci przejmę miasta to już go nie odbijesz:D
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

No nie bardzo powinien być przypisany do miasta, zbyt duże możliwości nadużycia. Fakt znikania po utracie miasta jest moim zdaniem jak najbardziej poprawny, natomiast interesująca była by możliwość jego odzyskania w innym mieście.
 
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

No nie bardzo powinien być przypisany do miasta, zbyt duże możliwości nadużycia. Fakt znikania po utracie miasta jest moim zdaniem jak najbardziej poprawny, natomiast interesująca była by możliwość jego odzyskania w innym mieście.



To byłoby idealne rozwiązanie , bo gdy stracimy miasto możemy przypisać bonus do innego . Nie szkodzi to nikomu , więc czemu nie .
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Tylko żeby odzyska nie było w na przykład drugim największym mieście :D Bo w najmniejszych to się to raczej nie przyda, ale głos za.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Jestem za, ale wolałbym by była możliwość odzyskania tego bonusu w innym mieście, a atakujący po podbiciu takiego miasta nie miał 100 dodatkowych mieszkańców tylko jakiś bonus.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Jestem na ZA, ponieważ:
Dlaczego by ktoś, kto Tb podbił miasto musiałbyś być mu równy stałemu 100 wolnych mieszkańców i mi się propozycja podoba. c:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Dlaczego by ktoś, kto Tb podbił miasto musiałbyś być mu równy stałemu 100 wolnych mieszkańców
Spodobał Ci się mój post? Kliknij w ten poradnik.
nie spodobał. nic nie zrozumiałem -_-'

co do propozycji: zdecydowanie COŚ z tym problemem trzeba zrobić i jestem jak najbardziej za zmianą. są 2 wyjścia:
1. to z propozycji: bonus byłby zachowany gdzieś w pamięci miasta, ale ujawniał się tylko, gdy miasto ma ten, kto dostał ten bonus.
2. propozycja robina: aby móc odzyskać bonus w innym mieście
i wszystkie 2 popieram
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Zgadzam się z propozycją nr.2 kurczaka.
Dlatgo głosuję na obojętne
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Ja tak samo uważam, że ten bonus jest zbyt ważny aby mógł po prostu przepaść.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Bonus ten jest bardziej dla mnie przydatny dla zrównoważenia rozrywki. :D Chociaż ja bym to zrobił tak, że te słabe osoby, które dalej nie ogarniają gry powinny otrzymywać ten bonus, a te mocne otrzymywać za różne eventy i tracić je.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Moim zdaniem bonus nie powinien być przypisany do gracza ,ale do miasta ,niezależnie ,kto jest jego posiadaczem. Bo jak to sobie wyobrażacie? Poszerzyliśmy tereny miasta x o załóżmy 2 sqkm (kilometry kwadratowe) ,miasto zostało zajęte przez przez naszego wroga, a miesiąc później przybywamy do małego miasteczka (załóżmy ,że wróg je troszku zmniejszył) ,zajmujemy je ,a bogowie z nieba zrzucają nam nasze 2 sqkm zabudowań? ;)
Po za tym wzmocniłoby to rywalizację o niektóre miasta , np. "Pobiję sobie jego 023 xxx ,bo pamiętam ,że wysłał stamtąd 350 ogni, zatem musi mieć zwiększenie ilości mieszkańców".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Bonusy - 100 dodatkowych mieszkańców

Propozycja odrzucona.
Powód: Nie do zrealizowania :(.
 
Status
Zamknięty.
Do góry