[Wyjaśnione] Boscy wysłannicy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5614
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5614

Guest
Warto to inwestować? Niby staty dobre ale 3 ludków na jednego :/
 
jeśli budujesz mity to czasem się przydają do farmienia łask :p innego zastosowania dla nich nie mam, bo jako def słabo wypada i podobnie z ofem
 

DeletedUser5614

Guest
Rozważałem z powodu sporej ilości łask (nie ma w kogo walić teraz)
Czyli na zmarnowanie, trudno
 

DeletedUser19924

Guest
Podczas EC to dla każdego boga trzeba mieć po 150-200 sztuk...wtedy się idealnie sprawdzają. Inne zastosowanie...chyba tylko dla Posejdona i Hery można trzymać ich w tej samej ilości, co by korzystać z dużych zewów/bobasów w większej liczbie.

Także nie są kompletnie bezużyteczni...trzeba jednak mądrze w nich inwestować i odpowiednie badanie zrobić.
 
Podczas EC to dla każdego boga trzeba mieć po 150-200 sztuk...wtedy się idealnie sprawdzają. Inne zastosowanie...chyba tylko dla Posejdona i Hery można trzymać ich w tej samej ilości, co by korzystać z dużych zewów/bobasów w większej liczbie.

Także nie są kompletnie bezużyteczni...trzeba jednak mądrze w nich inwestować i odpowiednie badanie zrobić.

;) gdyby tak patrzeć na wszystko to pewnie znalazły by się plusy tej jednostki zarówno jako def czy off :p biorąc pod uwagę jednak rozgrywkę ta jednostka nadaje się tylko do farmienia łask (niestety)
 

DeletedUser19924

Guest
No i właśnie o tym napisałem przecież
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
dla mnie sprawa wysłanników boskich nie jest wcale tak oczywista jak dla Starych Wyjadaczy ( z całym szacunkiem dla nich ) patrzących na grę przez pryzmat okularów bocznych konia
oczywistym jest, że w przeliczeniu na osoboludzika ci wysłannicy boscy są do niczego, to najgorsze jednostki
ale przelicznik osoboludzika to nie wszystko, czasami liczy się czas i dla nielicznych dziś graczy nie stosujących złota na skróty rekrutacji wychodzi wysłannik całkiem nieźle, również w przeliczeniu siły ataku obrony w stosunku do surowców ( których on nie pochłania, bierze tylko łaski )też jest spoko
każdy może przeliczyć to sam, nie będę robić całego wykładu, każdy przy swoim poziomie koszar w danym mieście na danej prędkości świata może zobaczyć ile czasu zajmuje czas rekrutacji np 15 koni z siłą ataku 60 na 1 koń ( 20 na ludzika ) i porównać to z czasem rekrutacji 20 boskich o ataku 45 ( 15 na ludzika )
z obroną jest to samo, boski czasowo wychodzi dużo dużo lepiej niż inne jednostki defowe
surowcowo też dużo dużo lepiej, oprócz łask hery i ogromnych kopalni np 40 na które można dawać zadowolenia
każde inne badziewne łaski są mniej opłacalne niż boscy - jakieś rydwany, jednostki losowe, rzucane surowce
 
Ostatnia edycja:
-trzymasz 100 boskich wysłanników w srodku soja na Posejdonie
-leci na ciebie kolon (akcja)
-walisz 1 sztorm z łask Posejdona które miałeś (załóżmy że nie zbił kolona)
-walisz 2 sztorm z łask Posejdona z bonusu dziennego (załóżmy że nie zbił kolona)
-walisz 3 sztorm z łask Posejdona z łask wyfarmionych od jakiegoś kolegi z wyspy które Ci je oddał

Myślę że taktyka op żeby tanio zgasić jakąś akcje pod bonus czy coś
30%-90% procent powodzenia a łaski możesz farmić 2, 3 razy dodatkowo może nieźle zdenerwować oponenta
Gorzej jak będzie się zasłaniał czarami wtedy musiał byś mieć jeszcze coś z Artemidy :)
 
Do góry